Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czarna Nokia N82

Czarna Nokia N82

LuiN 6 Lutego 2008 16:53

0 0

nokia n82Fiński koncern po cichu wprowadził na rynek amerykański czarną wersję kolorystyczną telefonu Nokia N82. Jednobryłowemu smartfonowi nie brakowało do tej pory niczego, prócz wyglądu. Czy teraz to się zmieni?

nokia n82 black nokia n82 black nokia n82 black

Producent nie przekazał jeszcze informacji czy i kiedy nowy wariant kolorystyczny telefonu trafi na rynek europejski. Nokia N82 to jeden z najlepiej wyposażonych wśród dostępnych telefonów, jego rozbudowanej specyfikacji ciężko jest cokolwiek zarzucić. Wiele kontrowersji wzbudziła jednak biało-metaliczna obudowa telefonu.




W nowej wersji aparatu nie zmieniono żadnych parametrów sprzętowych, w przeciwieństwie do dość poważnych modyfikacji w przypadku czarnej Nokii N95, czyli Nokii N95 8GB. Nie zmieniła się też cena telefonu, szacowana na około 600 dolarów. Czy nowy wariant kolorystyczny przekona estetów, oceńcie sami.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia N82 w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~czizas  2008-02-06 19:32:44  host: staticline18550.toya.net.pl

    Jak widzę te nokiowskie plastikowe klawisze w plastikowej obudowie to od razu słyszę to charakterystyczne trzeszczenie. Ciekawym, czy w końcu zaczną pracować nad jakością tego, co wypuszczają na rynek, czy nadal celuja na fajerwerki i bajerki.

  • 0

    11. ~  2008-02-06 19:48:20  host: dynamic-87-105-21-192.ssp.dialog.net.pl

    ktora lepsza Nokijka?? N82 czy E90 ??? Ktora brac??? POMOCY!!!!!!! Ela.

  • 0

    12.  2008-02-06 20:19:07

    N82 i E90 to tak różne telefony, że trudno wybrać.... Zależy do czego będziesz go używać. Z tych dwóch wybrałbym trzeciego N95 8GB :) hehe sam mam i polecam :)Jak dla mnie E90 jest za duża.

  • 0

    13.  2008-02-06 21:38:42

    Według mnie N82 jest nieco solidniejsza niż N95 8GB - brak ruchomych części. Lepiej trzyma bateria, do tego lampa ksenonowa i aparat foto (ten sam co w N95 8GB), ale schowany za osłoną. Firmware-owo włączony jest akcelerometr, bez jakichś dodatkowych aplikacji. No i N82 kosztuje 1450zł na Allegro... sporo taniej niż N95 8GB.

  • 0

    14. ~X  2008-02-07 07:51:29  host: 212.160.172.70

    Ciekawe po ile bedą chodzic pierwsze wersje black na Allegro.

  • 0

    15.  2008-02-07 10:06:50

    x: mogą byc przez pierwsze miesiace znacznie drozsze, za to powinny staniec biale n82-ki

  • 0

    16.  2008-02-07 15:59:55

    czarna od razu lepiej

  • 0

    17. ~TWDonald  2008-02-07 18:58:45  host: ip-89-174-123-212.multimo.gtsenergis.pl

    14: poczekajmy na europejską wersję, to jest na razie amerykańska

  • 0

    18. ~  2008-02-07 20:10:22  host: dynamic-87-105-234-93.ssp.dialog.net.pl

    dzieki Panowie. Wlasnie chodzi mi bardziej o roznice w oprogramowaniu, procesorze itp. Chce solidnego telefonu do zabawy , internetu i pracy ! Ela.

  • 0

    19.  2008-02-08 19:30:54

    N82 srebna ma jeden plus to jest prawdziwy metal, nie zdrapie się nie skruszy. i jest dość orginalna. a co do parametrów cóż tam dodawać na dzień dzisiejszy jest tak wypasiona że jeszcze długo będzie topowym fonem. polecam obie wersje. mam i jestem bardzo zadowolony. nr 1

  • 0

    20. ~Michal_92  2008-02-10 23:03:54  host: alfa.pai.net.pl

    Kiedy będzie ten telfonik w sprzedarzy z czarnym kolorem. Ten phone jest super wszytsko ma co najlepsze i jeszcze dodatkowo ten kolor czarny(jest lepszy od srebnego i bialego).NIe ma lepszego telefonu na rynku w tej chwili, se sie chowaja przy nim.:)

  • 0

    21. ~Klik  2008-02-20 20:01:28  host: 87-205-223-223.adsl.inetia.pl

    Mam n73 ME i mialem kupic n82 ale poczekam na czarna fajowa

  • 0

    22. ~PeTeR  2008-02-29 23:29:53  host: able32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefonik super! też wole czarne komórki ale tą bym zabrał srebrną bo jak kolega mówił jest to metal którego nie da się zrysować!

  • 0

    23. ~hand  2008-03-13 21:20:14  host: chello089076215102.chello.pl

    to nie metal tylko lakierowany plastik chyba, czy się myle???

  • 0

    24. ~ONE  2008-03-19 17:47:48  host: dxx178.internetdsl.tpnet.pl

    Brzydki jak kupa, srebrna jest o milion razy ladniejsza ... czarna wyglada jakoś tak pospolicie i wieśniacko

  • 0

    25. ~scovron  2008-03-29 15:11:19  host: host85146962.galileusz.3s.pl

    mam ten telefon od kilku mcy i jedno moge powiedzieć. jest naprawdę zajebisty. a czy czarny czy biały to juz kwestia gustu. pozdro

  • 0

    26. ~Jaron  2008-04-07 08:34:07  host: bxd211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy widział ktoś czarną wersję na allegro wogóle. I KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNA.

  • 0

    27. ~epi  2008-04-11 08:55:07  host: 82.177.48.241

    Wczoraj była na allegro, gościu sprzedał jednego dnia 5 szt. Jest obecnie dostępna na ebay.com.

  • 0

    28. ~RedDevil32  2008-05-21 20:29:02  host: abvb147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cóż można powiedzieć...w tym momencie to chyba najlepszy telefon dostępny na rynku. Kolega ma N95 i już mi się pyta ile musi dopłacić do N82;P Na pewno smartphone wart swojej ceny...a aparat to Rolles-Royce Phantom jeśli chodzi o komórki...

  • 0

    29. ~herbut5  2009-02-20 09:06:27  host: host130.stimo.net

    srebrny wygląda jak jakaś sraczka obleśna nie to co czarna

Dodaj swoją opinię