Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czabański w RN Polkomtela

Czabański w RN Polkomtela

WitekT 24 Października 2007 16:35

0 0
Na dzisiejszym Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Polkomtela powołano dwóch nowych członków Rady Nadzorczej.

Powołano Krzysztofa Czabańskiego, rekomendowanego przez Polskie Sieci Energetyczne, i Alexandra Martensena-Larsena, rekomendowanego przez TDC Mobile International.

Nowi członkowie zastąpili Henryka Baranowskiego i Jespera Eriksena.


Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~issa  2007-10-24 17:12:16  host: inet20909nb-2.eranet.pl

    Układ wrócił , czas na Service Pack do III Reczpospolitej , żegnamy (wkrótce) gogusia z nadania PiSu;-) My Naród polecamy się na przyszłość - żebyści wiedzieli kto tu naprawdę rządzi.

  • 0

    2.  2007-10-24 17:36:02

    Gogusia z PiSu zastąpi goguś z PO. Kto myśli, że będzie inaczej jest naiwny. Ale tak było, jest i będzie...

  • 0

    3. ~issa  2007-10-24 17:44:31  host: inet20908na-1.eranet.pl

    Pewnie tak... Ale może jednak nie do końca... Bauc , jeśli mówić o prezesie , wydawał się właściwą osobą na właściwym miejscu , w końcu był Ministrem Finansów , a nie tylko profesorkiem owładniętym spiskową teorią dziejów. Nawet gogusie mogą (lub nie) być kompetentni. Niech się starają - łaska Pańska na pstrm koniu jeździ , jak przekonał się PiS , a PO też się może o tym przekonać.

  • 0

    4. ~  2007-10-24 17:58:49  host: p05-13.opera-mini.net

    ta.... dadza im po sto tys. pensji jak nie lepiej a do umowy ludziom smycz lub kubek.... ha ha ha naiwni co podpisuja abonament

  • 0

    5.  2007-10-24 19:32:23

    To ten sam pan, który jest prezesem polskiego radia? No to zmiany murowane!

  • 0

    6. ~ubik  2007-10-24 19:58:06  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    u nich to tylko zmiany na stołkach niczym jak w naszej ekstraklasie zmieniaja po porazkach trenerów ale i tak to malo daje i tu jest tak samo ludzie na gorze sie zmieniają i nic to nie zmiena jak bylo tak jest.

  • 0

    7.  2007-10-24 20:47:43

    Zapewniam Cię - na pewno nie mają po 100 tysięcy. Obstawiam jakieś 4/5 tys. netto na miesiąc. Pozdrawiam.

  • 0

    8.  2007-10-24 21:10:15

    7: tyle to ma kierownik salonu firmowego...

  • 0

    9. ~  2007-10-24 21:31:56  host: inet20908nb-1.eranet.pl

    @ piokuk A moze sie zdziwisz, gdy okaze sie, ze panow z PiS nie zastapia panie/panowie z PO. Tylko co wtedy bedziesz pisal ;-P

  • 0

    10. ~hans  2007-10-24 21:39:20  host: 80.51.243.34

    Kumpel Kaczyńskiego przewidział jego porażkę i przeniósł się z szefa PR do rady Polkomtela. To nazywa się - UKŁAD -, Z KTÓRYM PONOĆ WALCZY NA ŚMIERĆ, Kaczyński. :-)

  • 0

    11. ~mirekb  2007-10-24 22:03:20  host: apn-101-17.gprsbal.plusgsm.pl

    duzo sie ie zmieni.nie wierze w to.chce tylko na zdjeciach z VI KT zobaczym mine glapinskiego wiedzacego ze to jego 1 i ostatni KT,potem mysle bardzo prawdopodobne jest zblizenie do vofdafone znajac poglady po ;-)w kazdym razie bedziemy to uwaznie sledzic

  • 0

    12.  2007-10-24 22:56:50

    Ja się nie zdziwię. Znam tych ludzi. Pracuję z nimi codziennie. Zawsze Ci powiedzą, ze ten który przychodzi to specjalista pierwszej klasy sto razy lepszy od tego poprzedniego. Tak było, jest i będzie. Tak było gdy rządziło SLD, AWS, PiS. Przecież ludzie z PO nie przylecieli w statku kosmicznym. Oni tkwią w polityce od kilkunastu lat, są popłuczynami po KLD, UW (częściowo) i AWS. Nagle stali się szlachetni? Wolnego - naiwniacy.

  • 0

    13. ~diesel  2007-10-25 10:16:26  host: cyc99.internetdsl.tpnet.pl

    i zachwilkę odprawki, to jest prawdziwe złodziejstwo gdzie jest CBA ???

Dodaj swoją opinię