Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cyfrowy Polsat z promocją "sim only"

Cyfrowy Polsat z promocją "sim only"

WitekT 2 Marca 2012 09:04

0 0
Cyfrowy Polsat wprowadził promocję mobilnego Internetu, w ramach której można kupić samą kartę SIM bez modemu i otrzymać dodatkowe gigabajty. Karta pracuje zarówno do sieci HSPA+ na 900 MHz, jak i LTE na 1800 MHz.

W ofercie dostępne są 3 pakiety:
3 GB za 29,90 zł,
7 GB za 49,90 zł (więcej o 2 GB w stosunku do oferty z modemem),
14 GB za 69,90 zł (więcej o 4 GB w stosunku do oferty z modemem).

Usługa Darmowe Noce, czyli 50 GB transferu od północy do 8 rano jest zawarta w cenie. Umowę podpisuje się na 18 miesięcy.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 63 kB).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~  2012-03-02 10:09:26  host: 77-254-226-19.adsl.inetia.pl

    Witek, jak to jest z CP i innymi spółkami Solorza, CP+aero2+iPlus wszyscy korzystają z tego samego pasma, czy jest to jakoś podzielone wewnętrznie?

  • 0

    12. ~pracownik plusa  2012-03-02 10:15:48  host: CLIENT-certico-2.wroclaw.dialog.net.pl

    DROGI WITKU. DO TECHNOLOGII LTE TRZEBA TYLKO I WYŁĄCZNIE MODEMU LTE ! :) ON DZIAŁA NA NIŻSZYCH TECHNOLOGIACH, ALE Z HSPA+ MODEM NIE BEDZIE DZIAŁAŁ W LTE ;]

  • 1

    13.  2012-03-02 10:15:56

    11: o Panie, o tym to elaborat można. W skrócie: NFI Midas ma 3 spółki z sieciami - Aero2 (HSPA+ na 900 MHz) oraz CenterNet i Mobyland (wspólne LTE na 1800 MHz). Z tych sieci korzystają wszyscy klienci Cyfrowego Polsatu. Z HSPA+ Aero2 mogą korzystać wszyscy klienci Polkomtelu, a z LTE CenbterNetu i Moblandu mogą korzystać wybrani klienci Polkomtelu w taryfach do dtransmisji danych (z reguły tych droższych i podpisanych niedawno).

  • 1

    14.  2012-03-02 10:18:23

    12: drogi pracowniku Plusa! :-) Możesz sobie wsadzić kartę SIM z tej oferty do modemu HSPA+ i korzystać TYLKO z sieci HSPA+ 900 MHz należącej do Aero2. Nie musisz kupować modemu LTE, jeżeli nie zależy Ci na sieci LTE 1800 MHz. Czy wszystko już jasne? :-) W newsie to podkreśliłem, żeby ludzie mieli świadomość tego, że oferta ta działa także w sieci HSPA+ i jeżeli zależy im na większym limicie, ale nikoniecznie na LTE, to ta oferta też jest dla nich.

  • 1

    15.  2012-03-02 10:19:27

    12: i jeszcze jedno - to, co mówisz, nie do końca jest prawdą, bo np. ja mam modem, który działa w LTE, a nie ma HSPA+.

  • -1

    16. ~  2012-03-02 10:32:57  host: t14-11.opera-mini.net

    Witku - Ciekawe co się dzieje jak wyczerpie się limit, włącza się lejek czy co? Na razie te 3 lata starczy mi 512 kb/s gdzie 2 GB przetransferywuje na dobę, a że rozłącza co godzinę to nic program TNI sam łączy.

  • 1

    17.  2012-03-02 10:34:46

    16: z tego, co pamiętam, nie ma lejka, jest ucięcie transferu. Można ustalić ręcznie limit rachunku - wtedy po transferze lecisz cennikowo do określonego pułapu.

  • 1

    18. ~play  2012-03-02 10:55:49  host: 093105250105.raciborz.vectranet.pl

    jak dla mnie to ruch w dobrą stronę, czekam na oferte CP w pre-paid, jak narazie nie interesuje mnie umowa na 18 miesiecy

  • -1

    20.  2012-03-02 11:05:41

    E, myślałem, że można kupić sobie kartę i już. A tu nie dość, że kupię kartę to jeszcze muszę podpisać umowę.

  • 1

    21. ~Absalon  2012-03-02 12:50:08  host: c154-28.icpnet.pl

    Bardzo innowacyjna propozycja. Płacisz jedynie za tyle ile wykorzystasz, bo możesz sobie dostosować pakiet do swoich potrzeb. Do tego Darmowe noce i jest super. Tym bardziej, że to LTE.

  • 0

    22. ~b  2012-03-02 13:01:08  host: z51-01.opera-mini.net

    takie to naciagane,jak na promocje sam sim to oferta powinna byc duzo lepsza niz z urzadzeniem. Szczegolnie mowa o najwyzszym abo-powinno byc x2. Takie ochlapy to Panie solorz Tobiasowi sprzedaj.

  • 1

    23. ~paolo  2012-03-02 13:04:37  host: 82-160-46-104.tktelekom.pl

    a HSPA+ jaką daje przecietnie prędkośc transfery Mb/s ???

  • 1

    25. ~mirekb  2012-03-02 13:38:49  host: apn-77-114-118-229.dynamic.gprs.plus.pl

    @23 różnie jest ale wiecej niz 3Mbs nie leciałem ;-)@24 tyle bylo mnie max na lte

  • 0

    26.  2012-03-02 13:39:27

    Wszystko dobre, gdyby nie cyrograf.

  • 0

    27. ~xy  2012-03-02 13:41:50  host: public-gprs325168.centertel.pl

    @14: A jeśli nie mam zasięgu HSPA+ na 900 MHz to będzie mi modem HSPA+ działał na LTE? Oczywiście NIE - czy wszystko już jasne?

  • -1

    32. ~  2012-03-02 14:29:17  host: ip-78-30-121-15.free.aero2.net.pl

    @27. A gdzie masz taki przypadek (brak HSPA+ i obecne LTE). Z tego co wiem sieć Solorza budowana była najpierw dla HSPA+ 900 a dopiero później "dokładane" były moduły LTE 1800MHz. Nie słyszałem o przypadku, aby gdziekolwiek był jedynie zasięg LTE. Zresztą to byłoby nielogiczne, poza sytuacją awaryjną, aby nie rozszerzać funkcjonalności już wybudowanych stacji a stawiać całkowicie nową i to tylko do obsługi LTE 1800MHz, która ma około dwa razy mniejszy zasięg niż HSPA+ 900MHz.

  • 0

    36. ~sudione  2012-03-02 17:22:49  host: 87-207-95-123.dynamic.chello.pl

    Niestety to jeszcze nie jest to!:( 1. Czy można dokupić sobie transfer? 2. "Nocka" powinna być od 22-10 rano 3. .....i mieć nieograniczony limit transferu. Pomijam zasięg, bo wierzę, że w Krakowie on jest, ale bez tych zmian jeszcze długo operator kablowy będzie miał mnie "w garści"!;)

  • 0

    38. ~Gandalf  2012-03-04 18:50:53  host: aq02.aqua.com.pl

    Oferta polsatu wygląda interesująco również ze względu na dodatkowe god ziny nocne i limit 50 GB. Ciekawe czy można tąpromocję połączyć z niedawną - internet polsatu na 7 dni próbnych.

  • 0

    39. ~Oktus  2012-03-07 16:17:14  host: bnw82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Polsat wyszedł naprzeciw i udostępnia swój net bez modemow. Producenci wytwarzają coraz więcej sprzętu do obsługi LTE i taka oferta jest interesująca.

  • 0

    40. ~Czarny  2012-03-10 13:04:22  host: 093105172037.bielskobiala.vectranet.pl

    Tak przeglądałem newsy i trafiłem na tego akurat i powiem Wam, że to zaczyna wyglądać bardzo ciekawie. LTE jest zdecydowanie najbardziej zaawansowanym technologicznie netem w Europie, więc choćby dlatego warto w niego zainwestować. Druga sprawa - pakiety już są całkiem spore i niedrogie. Trzecia rzecz to że można kupić net bez modemu, gdy już mnóstwo urządzeń potrzebuje właściwie tylkko karty - to kolejny plus.

Dodaj swoją opinię