Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cyfrowy Polsat wystartował z MVNO

Cyfrowy Polsat wystartował z MVNO

LuiN 1 Lipca 2008 10:05

0 0

30. czerwca ruszyła oferta telefonii komórkowej Polsatu. Przedstawiamy oficjalne cenniki usług i regulaminy oraz dokładne informacje na temat promocji Krótkie Rozmowy Za Darmo.

O ofercie Polsatu szerzej pisaliśmy jeszcze przed premierą, w tej wiadomości. Niespotykaną u innych operatorów jest usługa Krótkie Rozmowy Za Darmo pozwalająca na wykonanie do 15 bezpłatnych krótkich połączeń (10 sekund) na polskie numery stacjonarne i komórkowe w skali miesiąca.

Usługa działa na zasadzie promocji do 30. października tego roku. W wypadku gdy na koncie użytkownika są jeszcze środki, a czas rozmowy nie przekracza 10 s, wykorzystane środki są zwracane pod warunkiem, że w ciągu 5 minut od krótkiego połączenia odebrane zostanie połączenie trwające nie mniej niż minutę.




W przypadku braku środków na koncie połączenia są przerywane automatycznie po 10 s. Usługa Krótkie Rozmowy Za Darmo jest całkowicie bezpłatna i nie wymaga aktywacji ze strony użytkownika.

Zobacz: regulamin oferty Cyfrowego Polsatu
Zobacz: cennik usług oferty Cyfrowego Polsatu
Zobacz: regulamin promocji Krótkie Rozmowy Za Darmo

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21. ~  2008-07-01 12:00:36  host: host5-71.btk.net.pl

    Połączenia międzynarodowe maja tanie,do strefy A 1 zł za min i to z naliczaniem sekundowym.

  • 0

    22. ~  2008-07-01 12:04:31  host: f142-052.opera-mini.net

    do mozambiku chyba ale tylko po 1 zl i do Polski :-D

  • 0

    23. ~  2008-07-01 12:05:27  host: f142-052.opera-mini.net

    a w siech po 2 zl

  • 0

    24. ~halo to ja  2008-07-01 12:07:09  host: 195.93.222.205

    o łał!! sms przychodzący bezpłatnie, ja pierdykam :o

  • 0

    25.  2008-07-01 12:10:56

    @ golfiarz, no skoro ~j twierdzi,że polsatowi przeszkodzi siec PTC, to chyba akurat przykład innego, sporego MVNO dobrze działającego na tej sieci jest na miejscu? a cennik tego MVNO bez rewelki, jednak dla taniego romanigu to chyba nikt nie bierze telefonu,ewentualnie sporadycznie,gdy z jakiegos powodu częsciej dzowni do danego kraju.

  • 0

    26. ~hettman  2008-07-01 12:25:59  host: chello089076107024.chello.pl

    tak oto beda wygladaly rozmowy z tej oferty-"piii...piii...czesc mamo to ja,tak szybko chce ci pow.....piii... piiii.........piii piiii..... to ja mam 10 sekund,kupilem karto.... piii piiii.....piii piiii..... kartofle i maslo czy mam cos.....piiii..... piiii...... czy mam cos jeszcze kupic bo mam 10 sekund......piiii piiii........ to kup jeszcze mmmmm eeeeee....piiiii piiii....... moze kup jeszcze chleb i czy ja wiem...piiiii piiiii........" i limit wyczerpany -CIAG DALSZY LISTY ZAKUPOW w przyszlym miesiacu.... :)

  • 0

    27. ~Przemolog  2008-07-01 12:36:25  host: 212.182.59.45

    Fajnie, że wreszcie jest naliczanie sekundowe z komórki w międzynarodowych, ale strefy mają naprawdę odjechane. 4 PLN do tak egzotycznych krajów jak Szwajcaria i Islandia oraz 7 PLN do Holandii, Australii i Rosji a z drugiej strony 1 PLN na Bermudy, Seszele, Saipan i Guam :-P.

  • 0

    28. ~DARO603  2008-07-01 12:48:24  host: f142-052.opera-mini.net

    Słaba oferta... Myślałem że będzie coś dużo lepszego...

  • 0

    29. ~  2008-07-01 12:52:26  host: f142-052.opera-mini.net

    chetman ma racje!

  • 0

    30. ~J  2008-07-01 12:53:45  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    do andiw: Nie twierdzę, że im to przeszkodzi, lecz nie pomoże w szybkim rozwoju, a to jest duża różnica. Nie twierdzę, że Era jest zła, jednak z moich obserwacji potwierdzonych opiniami internautów, między innymi z Telepolis, śmiem twierdzić, że Era została ostatnio w tyle za konkurencją. Staram się pisać czytelnie i wyraźnie, a mysli formułować jasno. Czasem "zdażają się błendy", ale wynika to z pośpiechu. Pozdrawiam ;)

  • 0

    31. ~mirekb  2008-07-01 13:01:31  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    w linkach jednak nikt nie poprawił i halo polsat został ;-)

  • 0

    32.  2008-07-01 13:04:27

    mirekb: fixed, dzięki! :)

  • 0

    33. ~eryk  2008-07-01 13:13:41  host: eol162.internetdsl.tpnet.pl

    Strefy przy poł. międzynarodowych z kosmosu :-) do Holandii 7zł.!! a np. Wyspy Dziewicze 1zł. Zapis "Po upływie 90 dni od dnia, w który Użytkownik skorzystał po raz ostatni z jakiejkolwiek Usługi, w tym również nie podlegającej opłacie, bądź też po upływie 90 dni od dnia wyczerpania Wartości konta, Cyfrowy Polsat może dokonać blokady wszystkich Usług oraz dezaktywacji Karty SIM. Nie jest skorzystaniem z Usługi próba realizacji połączenia." niezrozumiały dla mnie, czyli pomimo środków na koncie i ważności połączeń a niekorzystaniu z tel. mogą dezaktywować kartę SIM???

  • 0

    34. ~  2008-07-01 14:03:29  host: f96-013.opera-mini.net

    moga

  • 0

    35. ~xyz  2008-07-01 14:13:02  host: 77-253-136-185.adsl.inetia.pl

    Sieć Polsat miała być wyszukiwana jako osbna się coś tam chyba PL12 a ja szukam i tylko Play, Orange, ERA, Plus.

  • 0

    36. ~mirekb  2008-07-01 14:15:32  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    mam juz zamówiony na jutro u kumpla z CP złoty numer na starcie za 7.sprawdze internet na mvno jak tez "najwiekszy zasieg i najwyzszą jakosc polaczen".teoretycznie.praktycznie napisze jak było naprawde

  • 0

    37.  2008-07-01 15:04:45

    Zobaczą,że niewiele osób kupuje startery,to na pewno skorygują cenniki.

  • 0

    38. ~MM  2008-07-02 04:05:01  host: 15-pra-22.acn.waw.pl

    Taa, skorygują. Nowa promocja: każda rozmowa do 5 minut za darmo. Pod warunkiem, że w ciągu pół godziny kupisz dekoder Polsatu...

  • 0

    39.  2008-07-02 08:11:27

    premiera tego operatora jakaś taka bez żadnego rozgłosu, po cichu, trzeba pewnie poczekać dopiero na jakąś kampanię promocyjną

  • 0

    40. ~09.09.2009  2008-07-02 22:31:03  host: emm70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 39. A co tu promować ???

Dodaj swoją opinię