Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cyfrowy Polsat otworzył bramkę SMS

Cyfrowy Polsat otworzył bramkę SMS

LuiN 11 Marca 2009 09:51

0 0
Cyfrowy Polsat otworzył bramkę SMS, przy po mocy której można wysyłać bezpłatne wiadomości do posiadaczy telefonów komórkowych Rodzinnej Telefonii Komórkowej Cyfrowego Polsatu.

Bramka pozwala na wysyłanie wiadomości składających się z maksymalnie 110 znaków, do treści dokładana jest reklama. Co ciekawe, obok możliwości wysyłania tradycyjnych SMS-ów, dostępna się opcja wysyłki SMS-ów klasy zerowej, pojawiających się w formie komunikatu na wyświetlaczu odbiorcy.

Dzienny limit bezpłatnych SMS-ów to 2 sztuki. Regulamin usługi odnaleźć można pod tym adresem. Samej bramki szukać należy tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~smart  2009-03-11 09:56:52  host: inet20909nh-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Dobre i to -> Dzienny limit bezpłatnych SMS-ów to 2 sztuki. To nie jest chyba odpowiedz CP na darmowe smsy w Play Fresh.

  • 0

    2. ~Raptor  2009-03-11 09:57:31  host: ayb249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aż 2 SMSy łoooł - no to zaszaleli!

  • 0

    3.  2009-03-11 10:06:49

    Ale dzisiaj nie jest pierwszy kwietnia. 2 sms na dzień? :-D

  • 0

    4. ~corner  2009-03-11 10:13:02  host: grafi.ae.krakow.pl

    Skoro ta bramka ma taką moc, to dobrze, że "przy po mocy" będzie można wysłać smsa ;-)

  • 0

    5. ~qwerz  2009-03-11 10:26:01  host: 80.51.180.6

    a potem zwieksza do 4 dziennie i bedzie w reklamie ladnie wygladalo ze zwiekszyli ilosc smsow o 100% lub podwoili :)

  • 0

    6. ~mirekb  2009-03-11 10:28:29  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    wolne żarty

  • 0

    7.  2009-03-11 10:29:23

    o jasny gwint!!! Już lecę po starter bo to jst najlepsza oferta!!! :P

  • 0

    8. ~,  2009-03-11 10:35:27  host: 093105083159.legnica.vectranet.pl

    wow! 2 smsy I TYLKO DO CYFROWEGO POLSATU! NO TO ZASZALELI!!

  • 0

    9.  2009-03-11 10:39:49

    Tą ofertą się nie popisali. W orange mam 30 SMS co miesiąc gratis do wszystkich, bez dziennego limitu.

  • 0

    10. ~volksdeutsch  2009-03-11 10:45:22  host: chaos.tpnet.pl

    Dobre z tym "przy po mocy" i nie przypadkowe. Der Po to po niemiecku tylna część ciała. O co jednak może chodzić nie wiem. Może moc tej bramki ma takie właściwości, że aż się srać chce? A może przed przeczytaniem regulaminu warto usiąść na Po, żeby nie paść pod wrażeniem dwóch sztuk na dobę? Generalnie jednak podejrzewam, że oferta CP jest tak tworzona, żeby nadawała się na osobliwy news dnia, dzięki czemu zyskuje darmową reklamę.

  • 0

    11. ~klaucz  2009-03-11 10:46:38  host: dom48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No "szaleństwo, szaleństwo..." No ale najpierw trzeba chyba znaleźć tych użytkowników komórek w Cyfrowym Polsacie, żeby można było do nich wysłać smsa. A można ich długo szukać ;). No, bez porównania z bramkami innych opów. Zwłaszcza Orange. CP życzę dalszego prężnego rozwijania jakości usług...

  • 0

    12. ~MaRiO  2009-03-11 10:53:38  host: static-68-219.is.net.pl

    ja tez mam za darmo sms-y tyle ze wysylam je z phona do wszystkich sieci :)) bo mam fresh :))

  • 0

    13. ~MaRiO  2009-03-11 10:54:56  host: static-68-219.is.net.pl

    w heyah jest 100 smsów miesiecznie do kazdej sieci wysylanych z wlasnego numeru (tak jak z phona:))

  • 0

    14. ~lee  2009-03-11 11:09:16  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    przestańcie się nabijać :D a tak faktycznie to dobre posunięcie bez względu na cene minuty itp. takie coś sprzydałoby się w PLAY :(

  • 0

    15. ~~lee  2009-03-11 11:54:24  host: f96-054.opera-mini.net

    Odpowiedź na play. Chyba pekne że śmiechu.:-)

  • 0

    16. ~  2009-03-11 13:49:45  host: aclr169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Właśnie, przestańcie się nabijać: w końcu zrobili sms klasy "0", to też coś. Chyba nikt tego wcześniej nie oferował (?). 2 sms per IP, czy też per uniq user na dzień to za mało jednak.

  • 0

    17. ~  2009-03-11 16:11:45  host: abnc142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie znam nikogo kto ma komórkę w polsacie. a oferta to kpina

  • 0

    18. ~adriaanek  2009-03-11 18:25:50  host: acte203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlasnie odwiedzilem bramke sms ;P okazalo sie ze zamiast 110 znakow mozna tylko 85 :P wystarczy, by napisac komuc "Przechodź do PLAY":D no i ten limit. . . śmiech na sali ! ;D

  • 0

    19.  2009-03-11 18:43:40

    Eee, 2 esy na dzień to nie tak źle. Mogli dać 2 na miesiąc i tu już by trzeba było ważyć słowa. Buhahaha. Nie no, śmiech na sali. Nie powinni się wygłupiać. Przynajmniej aż tak :)

  • 0

    20. ~ddd  2009-03-21 16:03:26  host: ccf166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale się uśmiałem na ich miejscu nawet bym pośmiewiska z siebie nie robił:)

Dodaj swoją opinię