Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cyfrowy Polsat jako MVNO w Centertelu

Cyfrowy Polsat jako MVNO w Centertelu

Ringu 18 Lutego 2011 17:07

0 0
Cyfrowy Polsat podpisał z PTK Centertel umowę o roamingu krajowym - pisze serwis rpkom.pl.

Klienci MVNO Cyfrowego Polsatu już teraz mogą korzystać z nadajników Orange. Oczywiście, tak jak do tej pory mogą oni także wykorzystywać stacje BTS Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Cyfrowy Polsat jest obecnie jedynym polskim operatorem wirtualnym, który wykorzystuje infrastrukturę sieciową dwóch partnerów.

O sprawie pisaliśmy wcześniej w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    27. ~Wojtek  2011-02-18 20:56:10  host: 77-254-193-123.adsl.inetia.pl

    Ale dalej mowicie o zasiegu 2G niech ktos porowna zasiegi 3G ktora siec ma gdzie bo z tego co ja widze to tylko PLUS w miare ladnie to idzie no i PLAY od kwietnia bedzie mial pokrycie poand 75% a reszta to max 60% ma czyli wieksze miasta a poza to juz kaszana na max. Chca LTE robic jak 3G jeszcze nigdzie nie ma poza duzymi miastami porazka.

  • 0

    28. ~  2011-02-18 21:16:37  host: 77-254-90-55.adsl.inetia.pl

    @27 - tylko ile telefonów będzie w stanie skorzystać z tego plejowego 3G...

  • 0

    29. ~  2011-02-18 21:40:34  host: dynamic-78-8-148-125.ssp.dialog.net.pl

    Jakieś 95% smartfonów.

  • 0

    30. ~zenq  2011-02-19 00:58:01  host: nat-21-10.interduo.pl

    bla bla bla, u mnie orange ma najlepszy, u mnie era, a u mnie plus, a u mnie neta najlepiej nadaje moj router, bo najblizej niego stoje. mozecie sobie pisac, potem pojsc na spacer i zobaczyc ze wasza priorytetowa siec nie ma zasiegu wogole. co do play vc polsat i ich roamingu krajowego - owszem, play ma jednego, ale z juz dzialajacym handoverem i oplata z gory, bez wzgledu na obciazenie sieci i z dosc niezla siecia wlasna, czego polsatowi brakuje, dlatego ratuje sie cytrusem, a na wlasnej sieci skupi sie jedynie na necie.

  • 0

    32. ~paolo  2011-02-19 10:18:12  host: 77-255-101-57.adsl.inetia.pl

    29: których dokładnie? bo moja I900 nie dziala na U900 :(

  • 0

    33. ~  2011-02-19 10:51:36  host: z10-06.opera-mini.net

    Też mnie to ciekawi w jaki sposób telefon będzie wybierał sobie sygnał sieci, ale wydaje mi sie, że będzie można ręcznie sobie ustawić logowanie do zasięgu PTC lub Centertela, zależnie od mocy sygnału. Gdyby było tak w Play, że można wybrać sobie zasięg Ery-Plusa-Play to już miałbym drugi numer w Play Fresh. George

  • 0

    34. ~  2011-02-19 11:02:32  host: v10-16.opera-mini.net

    Pewnie priorytet to sieć własna, a Era/Orange wg korzystniejszej umowy.

  • -1

    35. ~grucha  2011-02-19 16:15:57  host: z30-04.opera-mini.net

    Mam pytanie. Jeśli przeniose numer do cp to dostanę na pewno paszport polsatu? I drugie pytanie. Jeśli bym już dostał ten paszport to czy umożliwia on wjazd do usa bez wizy?

  • -1

    36. ~  2011-02-19 16:26:45  host: cmk50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    GRÓSZKA INFORMUJE:::::minuta połączenie kosztuje wERZE nawet 80gr, wORANGE nawet 75gr, wPLUSIE nawet 72 gr, wPLAY nawet 10gr

  • -1

    37. ~  2011-02-19 16:35:49  host: p15-03.opera-mini.net

    Źle piszesz. Jeśli się nadziejesz na kogoś z play to zapłacisz od 0 do 10gr.

  • 0

    38. ~  2011-02-19 16:37:32  host: p15-03.opera-mini.net

    Ja mam orange music i mi to w sumie bez różnicy czy ktoś jest w play czy nie.

  • 0

    39. ~  2011-02-19 16:54:41  host: 87-205-214-201.adsl.inetia.pl

    @32 Praktycznie każdy który wlazł na rynek w ciągu ostatnich 2 lat, miej pretensje do szajsunga, że 4 lata temu zamiast europejskich częstotliwości 3g, wpieprzył dwie (850/1900) amerykańskie.

  • 0

    40. ~chilly  2011-02-20 18:06:06  host: 89-75-134-184.dynamic.chello.pl

    @33 a może sieci PTC i Centertela będą wyświetlały się razem jako jedna wspólna sieć? To by było niegłupie:)

  • 0

    41. ~maki  2011-02-20 18:28:12  host: egw37.internetdsl.tpnet.pl

    Jeżeli chodzi o zasięg sieci to na Śląsku Era jest na szarym końcu. Wg mnie najlepsze pokrycie ma tu Plus, ale Orange niewiele odstaje.

  • 0

    42. ~  2011-02-20 18:55:24  host: p15-04.opera-mini.net

    Grucha do usa nie da rady ale dzięki paszportowi bez problemu można wchodzić na koncerty we filharmonii.

  • 0

    43. ~  2011-02-20 18:58:55  host: z28-10.opera-mini.net

    @33. Tyle, ze taki ruch jest aktualnie bardzo malo prawdopodobny. Operatrzy stracilyby przewage wlasnej sieci.

  • 0

    44. ~  2011-02-20 19:00:10  host: z27-05.opera-mini.net

    A ja mieszkam na wsi mam bts Plusa 2 km od domu żadnych przeszkód terenowych czy innych i dzieje się tak że mam full zasięg i nagle spada do zera czy do jednej kreski a po kilku czy kilkunastu sekundach czasem nieco dłużej wraca do pełnego zasięgu.

  • 0

    45. ~  2011-02-20 19:16:59  host: z27-05.opera-mini.net

    @zenq. Tak tylko handovery Play - Plus póki co działają tylko na głównych trasach między największymi miastami a nie w całym kraju.

  • 0

    46. ~Galaktyczny realny  2011-02-27 18:41:49  host: 093105174130.bielskobiala.vectranet.pl

    W CP właśnie najbardziej mnie zainteresowała możliwość korzystania z telefonii i internetu, jeżeli się ma dekoder. W sumie przez to się akurat na tę platformę zdecydowałem. I już od marca żegnaj stary dostawco :)

  • 0

    47. ~Vader  2011-02-27 20:36:34  host: ecb61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Polsate a wcześniej podpisał umowę z orange, a wcześniej z erą. Zapowiedź przejęcia pakietu akcji plusa to kolejne wydarzenie świadczące o inwestycjach polsatu w branże telekomunikacyjną.

Dodaj swoją opinię