Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cyfrowy Polsat ciągle bez roamingu

Cyfrowy Polsat ciągle bez roamingu

WitekT 3 Września 2008 11:01

0 0
Roaming dla klientów oferty komórkowej Cyfrowego Polsatu będzie dostępny w IV kwartale. Opóźnienia wynikają ze złożoności technologicznej platformy Dual IMSI - poinformował na konferncji prasowej Dominik Libicki, szef Cyfrowego Polsatu.

Technologia Dual IMSI polega na tym, że klienci Cyfrowego Polsatu będą prezentować się zagranicznym sieciom jako abonenci hiszpańskiej sieci Telefonica. Dzięki temu otrzymają oni od razu dostęp do tych wszystkich sieci na świecie, z którymi Telefonica ma podpisane umowy roamingowe - czyli w praktyce w zdecydowanej ich większości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2008-09-03 11:24:06  host: f142-058.opera-mini.net

  daremna ta siec, ale chodzi po erze, wiec nie mozna sie wiele po niej spodziewac

 • 0

  2. ~marnet  2008-09-03 11:41:20  host: ano34.internetdsl.tpnet.pl

  "Technologia Dual IMSI polega na tym, że klienci Cyfrowego Polsatu będą prezentować się zagranicznym sieciom jako abonenci hiszpańskiej sieci Telefonica". Zastosowano tu bardzo duży (mylny) skrót myślowy.

 • 0

  3.  2008-09-03 11:47:21

  marnet: a czemu to uproszczenie jest błędne? A skrót miał być - bo news nie jest dokładnym opisem zastosowanego rozwiązania, tylko ma informować o tym, że roaming będzie później i wyjaśniać trochę dlaczego.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet