Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cyfra+ z darmowym Internetem od Play

Cyfra+ z darmowym Internetem od Play

Q! 29 Czerwca 2012 08:19

0 0
Od 28. czerwca Cyfra+ rozpoczyna współpracę z siecią Play. Abonenci wyższych pakietów telewizyjnych Cyfry+ otrzymają bezpłatny dostęp do Internetu w Play.

Z oferty będą mogli skorzystać abonenci wyższych pakietów satelitarnych, czyli Optimum HD (107 zł) oraz Superpremium HD (146 zł), którzy otrzymają również nielimitowany dostęp do serwisu Cyfra+ Online.

Oprócz tego, zawierając umowę na 12 miesięcy otrzymają oni bezpłatnie dostęp do Internetu w sieci Play z limitem danych, odpowiednio, 4 oraz 10 GB. Otrzymają oni bezpłatnie także modem USB Huawei E3131.


Źródło tekstu: Cyfra+     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~  2012-06-29 09:01:55  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    Sposób, by Play miało więcej kart SIM i chwaliło się potem w statystykach.

  • 0

    11.  2012-06-29 09:07:30

    Przez te powtórzenia nie da się czytać. Język polski nie jest na tyle ubogi, żeby nie móc znaleźć zamiennika do "otrzymają oni bezpłatnie".

  • 0

    12. ~UWAGA! CYFRA+ TO NACIĄGACZE!  2012-06-29 09:12:56  host: ip-37-209-141-198.free.aero2.net.pl

    Przyjechał gościu do mego domu i przedstawia ofertę TV, mówi że tak gmina kazała i że każdy zakupił w okół jego ofertę, przedstawiał argumenty jako że jest zmiana na cyfrową telewizje naziemną, chciał dowód i za sprzęt 700 zł i dawał możliwość rozłożenia na raty, że jutro montery przyjadą i założą, ale żeby nikomu nie mówić co już zdało mi się podejrzane, mówił że z Warszawy jest i gmina tak rozporządziła, ale rozgryzłem go skąd jest dał mi ulotkę Cyfra+ wyprosiłem gościa gdybym nie zareagował ojce wpakowali by się w długi. Ofertę proponował jakąś za 21 zł że wszystkie programy są a gadatliwy był jak cholera lizus.

  • 0

    13. ~Tomek  2012-06-29 09:24:17  host: cfj186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @7 'promocja dla wybranych' 'rozrzutnosc, debilizm i snobizm'. Wez sie chlopie ogarnij. Nie musisz obrazac ludzi, ktorych stac na cos na co ciebie nie stac. Nie podoba sie to nie kupuj a nie bedziesz pipszyl farmazony. Kogos stac, kogo? A mnie i jeszcze pewnie troche ludzi sie znajdzie.

  • 0

    14. ~  2012-06-29 09:28:30  host: z52-07.opera-mini.net

    Bo to jest tak: gnojek ma bmw i myśli że wszystko może; gnojek jedzie takim trupem i szaleje.

  • 0

    15. ~pixel  2012-06-29 09:49:59  host: 213-238-104-114.adsl.inetia.pl

    @2 - z tym "u" jest jak najbardziej na czasie. Ile to razy było w mediach "premieru Tusku" :-D Wrzuć w google :-D

  • 0

    16. ~Czarna Helena  2012-06-29 09:50:54  host: rxproxy.com

    Przecież to wiocha na całej linii współpracować z Play. Miałam Cyfrę+ za poważną firmę, a tu kooperacja z dziadostwem z reklamami z Wojewódzkim, śmieciową jakością i PR-em.

  • 0

    17. ~  2012-06-29 10:05:54  host: z27-02.opera-mini.net

    Masz na myśli PTC?

  • 0

    18. ~Czarna Helena  2012-06-29 10:10:25  host: 81.219.84.18

    z konkurecnji czy co?:D Zanm tone ludzi zadowolonych z Play, tak samo jak znam tone ludzi wk*** na Orange (chociazby ja sam) :)

  • 0

    19. ~michu  2012-06-29 10:11:09  host: 81.219.84.18

    @ Czarna helena z konkurecnji czy co?:D Zanm tone ludzi zadowolonych z Play, tak samo jak znam tone ludzi wk*** na Orange (chociazby ja sam) :)

  • 0

    20. ~Vaver  2012-06-29 10:18:09  host: mconnect.com.pl

    Ja też mam lepsze zdanie odnośnie internetu z Play, niż TM. Wszystko kwestia zasięgu i tyle w tym temacie.

  • 0

    21. ~Szczesław Kusiciel  2012-06-29 10:28:39  host: 178-37-31-106.adsl.inetia.pl

    Jakie parametry będzie miał ten "bezpłatny" internet od Play w Cyfrze?

  • 0

    22. ~PLANET  2012-06-29 11:02:45  host: public-gprs218339.centertel.pl

    Co do samej oferty telewizyjnej, to wiadomo, że słaba. Z tej samej Cyfry+ polecam rzucić okiem na promocje z połowa ceny abo.. Jest rozsądna IMHO.

  • 0

    23. ~  2012-06-29 11:34:37  host: user-46-113-49-161.play-internet.pl

    ależ to utyskiwanie ludzi na PLAYa jest nieskończone. Sieć jak każda inna. Tania, jakość usług jak wszędzie. Tylko obsluga klienta słaba, jak w PLUS GSM. W tym miejscu orange i ERA i HEYAh miażdżą. Tylko tyle. Z netu PLAYowego korzystam w pracy codziennie i tak od 1,5 roku. Dwie awarie na 2,3 godziny i to przy potężnej burzy. Więc skończta paniska pisać pierdoły i weźcie się za coś pożytecznego!

  • 0

    24. ~Lord  2012-06-29 13:31:31  host: host217-43-249-62.range217-43.btcentralplus.com

    Proste - Play chce sie pojawić w domach zamożnych ludzi - wymagającego ale z kasą targetu. Ludzi którzy mają dobre fony, wysokie abo w W3. Tatus, mamusia, dwójka dzieci i faktura na 400zł za telefony... Wiec Play chce wejść do takich domów tylnymi drzwiami... A cyfra co najwyżej dokłada się do modemu ale nie ma opcji zeby sie abo dzieliła.

  • 0

    25. ~xy  2012-06-29 14:16:56  host: ip-37-209-133-194.free.aero2.net.pl

    Pewnie z prędkością 1 Mb/s, jak to było w przypadku darmowego netu przy współpracy z mbankiem.

  • 0

    26. ~test  2012-06-29 14:31:15  host: 194.181.110.154

    Znów nie rozumiem. Dają coś za darmo, a Wy narzekacie. Jak ktoś płaci za C+ ponad 100zł to jego sprawa. Nie ma się co czepiać. A kablówki to niby tańsze? Ja za C+ płacę 54 zł. Za tą cenę, takich samych kanałów w żadnej kablówce nie dostanę.

  • 0

    27. ~mw  2012-06-30 21:19:31  host: dnf116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta jak oferta. Szału nie ma. Widze jednak mały kontrast. Z jednej strony wypasiony pakiet cyfry, a z drugiem marny internet z Play...ale moze ktos lubi internet 4g:D

  • 0

    28. ~AI  2012-07-01 09:53:31  host: host-89-228-145-147.gorzow.mm.pl

    O co Wam chodzi z tą marną obsługą? Ostatnio zrobiłem zgłoszenie na Play24 z pytaniem o jedną sprawę związaną z umową, na drugi dzień zadzwoniła do mnie konsultantka i wszystko mi wyjaśniła - jak dla mnie obsługa na wypasie!

  • 0

    29. ~guber  2012-07-02 12:43:33  host: user-46-112-99-211.play-internet.pl

    Do xy mam intrnet z mbanku za darmo od pol roku na smartfonie . Wczesniej dwa lata bulilem abonament w pley na laptopa .w obu przypatkach dziala tak samo.wiecej wygody jest ze smartfonem.

Dodaj swoją opinię