Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cybermagazyn Vkleyah w Heyah

Cybermagazyn Vkleyah w Heyah

sirmark 14 Czerwca 2007 17:04

0 0

Ruszył interaktywny serwis informacyjno-rozrywkowy, którego współtwórcami będą użytkownicy Heyah Klubu. Serwis Vkleyah oferuje niusy z takich dziedzin jak Gadżety, Mobile, Film, Muzyka, Gry oraz Moda.

Nowoczesny Cybermagazyn Vkleyah został przygotowany z myślą o aktywnych, młodych ludziach z pasją dziennikarską, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Użytkownicy otrzymują możliwość współredagowania serwisu wraz z redaktorami niusów. Stąd wywodzi się również nazwa serwisu - Vkleyah - to użytkownicy Heyah zarejestrowani w Heyah Klubie będą "wklejać" przygotowywane przez siebie informacje.




Aby zachęcić do wspólnego tworzenia Vkleyah, za przysłane i opublikowane najciekawsze wiadomości, Heyah nagradza autorów doładowaniem konta. Dodatkowo premiowana będzie aktywność - osoby, które przez trzy miesiące wkleją najwięcej informacji w jednej z sześciu kategorii, otrzymają nowoczesne iPody shuffle.

Aby stać się autorem wiadomości na serwisie Vkleyah wystarczy zarejestrować się w Heyah Klubie, napisać niusa i wkleić go do serwisu www.vkleyah.heyah.pl.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2007-06-14 17:40:57

    Wcale nie ruszył, bo działa już kilka dobrych dni... Telepolis jak zwykle spóźniony...

  • 0

    2.  2007-06-14 17:59:03

    Skoro działa to chyba musiał ruszyć prawda? Nigdzie nie jest napisane, że dzisiaj ruszył.

  • 0

    3. ~r  2007-06-14 18:03:20  host: chello087207229190.chello.pl

    szkoda że łape tylko na takie akcje teraz stać. A kiedyś mi się podobała i nawet jej używałem. Ale dziś są bardziej opłącalne oferty

  • 0

    4. ~t-bag  2007-06-14 18:05:26  host: nat-mo2.aster.pl

    ważne ze jest :) i dziala a to najwarzniejsze a nie spoerac sie ze dziala od dawna itp

  • 0

    5. ~  2007-06-14 20:12:30  host: dxe184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Heyah-Vkleyah huyah warta!

  • 0

    6.  2007-06-14 21:03:51

    ganc2: coz nie wszystko da sie ogarnac. mogles podeslac cynk.

  • 0

    7.  2007-06-14 21:22:56

    ganc2: jak zwykle mówisz... Spóźniony względem czego jeszcze dodaj - może innych portali?

  • 0

    8.  2007-06-15 10:59:10

    super pomysl, bedzie sie dzialo!!! koniec z nudnymi ofertami! Lapka rzadzi!

  • 0

    9. ~nostalgia za prostotą oferty  2007-06-15 11:08:42  host: bls116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A Heyah klubu jak nie było tak nie ma:) Za to wymyślili "sielankę" - najgorszą promocję w historii Heyah. Od razu widać, że najlepsi pracownicy przeszli do Play i trza było łapankę wśród pracowników Orange zrobić do tworzenia nowych promocji:))) Dlatego Heyah coraz bardziej schodzi na psy.

  • 0

    10.  2007-06-15 11:25:37

    heyah sama w sobie jest klubem. Ma swoje wyraziste barwy, gadżet-łape. Nikt nie ma czegoś podobnego.

  • 0

    11.  2007-06-15 11:27:51

    z tym przechodzeniem do play to sie nie zgodze ... Gdyby najlepsi przeszli tam z heyah to play bylby zapowiadano rewolucja, a nia nie zostal - to po pierwsze. Po drugie promocja "sielanka" moim zdaniem jest udana! Nie wiem na czym opierasz swoja opinie ale ja mam bardzo pozytywne doswiadczenia! Teraz, jak wprowadzili vkleyah moim zdaniem znowu sa na topie jak chodzi o tytul "operator przyjazny uzytkownikowi" !!!!!!

  • 0

    12. ~nostalgia za prostotą oferty  2007-06-15 11:43:38  host: bls116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sielanka przyjazna? Daruj sobie:))) Ta twoja korzystna sielanka podnosi cenę minuty w ramach sieci do 48 groszy i ma 30 dniowe ograniczenie czasowe!!! Dlatego nie jest korzystna...

  • 0

    13. ~nostalgia za prostotą oferty  2007-06-15 11:45:26  host: bls116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeśli by sielanka schodziła równolegle z magicznymi pakietami to od bidy mogła by być....

  • 0

    14.  2007-06-15 15:44:01

    jak dla mnie 3 x TAK! tak dla heyah, tak dla darmowego doladowania i tak dla wygrania playera! Super pomysl ze strony heyah!

  • 0

    15. ~złotograf  2009-07-04 13:27:12  host: chello084010140042.chello.pl

    Ten serwis bardzo mi się podoba!!!

Dodaj swoją opinię