Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości CyanogenMod 14.1 bazujący na Androidzie 7.1 już dostępny

CyanogenMod 14.1 bazujący na Androidzie 7.1 już dostępny

LuiN 9 Listopada 2016 10:17

2 0

Użytkownicy wybranych smartfonów mogą już zainstalować na nich CyanogenMod 14.1, który stworzony został na bazie Androida 7.1.






To wczesna wersja dystrybucji - stabilna, jednak pozbawiona niektórych funkcji znanych z poprzednich generacji systemu (np. obsługi tematów). Do zainstalowania CyanogenMod 14.1 wymagany jest odblokowany bootloader oraz posiadanie jednego z niżej wymienionych telefonów:
Dodaj do:

Tagi: cyanogenmod | android 7.1

w sumie: 17
  • -2

    1. ~ola  2016-11-09 11:06:50  host: user-94-254-146-139.play-internet.pl

    PLAY zaliczył wpadkę totalną - nie działa nic, SMS iż masz 0zł na koncie jak masz i GB do tego... ich FB zawalony wpisami... tu cisza... Kolejni po Orange co mają tylko jeden router i padło?

  • 0

    2. ~xda  2016-11-09 11:08:39  host: 192.195.106.50

    jest ich więcej:
    Z00T
    angler
    bullhead
    cancro
    d855
    falcon
    h811
    h815
    klte
    kltedv
    kltespr
    klteusc
    kltevzw
    oneplus3
    peregrine
    thea
    titan

  • 0

    3.  2016-11-09 11:13:31

    @3, xda - eee, nie - tylko o Asusach zapomniałem.

  • 0

    4. ~  2016-11-09 11:19:30  host: 192.195.106.50

    @LuiN
    Trzeba pamiętać, że każdy Galaxy S5 to całkowicie różny sprzęt, a nie tylko znaki alfanumeryczne.

    Z00T Asus Zenfone 2 Laser/Selfie
    bullhead Google Nexus 5X
    angler Google Nexus 6P
    d855 LG G3 (Unlocked)
    h815 LG G4 (Intl)
    h811 LG G4 (T-Mobile)
    falcon Motorola Moto G
    titan Motorola Moto G 2014
    peregrine Motorola Moto G 4G
    thea Motorola Moto G 4G 2014
    oneplus3 OnePlus 3
    klte Samsung Galaxy S5
    kltespr Samsung Galaxy S5 (Sprint)
    klteusc Samsung Galaxy S5 (US Cellular)
    kltevzw Samsung Galaxy S5 (Verizon)
    kltedv Samsung Galaxy S5 (Vodafone)
    cancro Xiaomi Mi3w and Mi4

  • 0

    5.  2016-11-09 11:21:45

    Mnie już od wielu tygodni kusi OP3, a teraz jeszcze bardziej :(

  • 0

    6.  2016-11-09 11:36:34

    @5: to taj jak mnie. Ale chyba poczekam na nową wersję ze świeżą matrycą aparatu od Sony.

  • 0

    7. ~`•´~  2016-11-09 11:40:35  host: 8.37.225.43

    1).
    muszą potwierdzić info.

  • 0

    8.  2016-11-09 11:48:28

    @4, Jasna sprawa. Osoby, które potrafią zainstalować cyjanka, będą wiedziały co i jak.

  • -1

    9. ~~  2016-11-09 12:04:22  host: eef190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mój xiaomi redmi 2 też się załapie

  • 0

    10. ~a  2016-11-09 12:14:00  host: host218-188-252-99.limes.com.pl

    Na nexus'a 5 jest również CM14.1 z nieoficjalnej dystrybucji ale działa nie najgorzej

  • 0

    11. ~~  2016-11-09 12:16:56  host: eef190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    OnePlus3 nie rozumiem sensu instalacji cyjanka, jeśli posiada oxygen os. To samo tylko więcej opcji.

  • 0

    12.  2016-11-09 12:44:45

    @11: nie, nie to samo. Oxygen to prawie goły Android, w CM jest sporo więcej opcji.

  • -1

    13. ~~  2016-11-09 13:40:57  host: eef190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe kto mi zazdrości xiaomi redmi 2 i mnie minusuje? W sumie to zrozumiałe. Mam Cyjanka 6.0.1 a teraz będzie 7.1, więc ktoś kto kupił telefon za 2 razy tyle bez aktualizacji, będzie sobie w brodę pluł.

  • 0

    14. ~~  2016-11-09 13:41:54  host: eef190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @12 A to nie na odwrót? Cyjanek to goły android a w oxygen os jest więcej opcji, dostosowanych do telefonu?

  • 0

    15.  2016-11-09 14:54:54

    @6 jaka nowa wersja? Podobno to tajemnicze T to Tablet, a nie telefon.

  • 0

    16. ~Dave  2016-11-10 16:26:43  host: 213.62.126.132

    Zapewne na SGS3 (jeśli będzie) nadal będzie problem z bluetoothem przy rozmowach z HD Voice, powielają ten błąd w każdym CM.
    Samsung w "stockowym" sofcie rozwiązał to już lata temu.

  • 0

    17. ~Marcin  2016-11-12 20:28:00  host: 188.146.156.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nie wiem jak w innych telefonach ale w titanie (moto g 2014) nie działa nagrywanie filmów.

Dodaj swoją opinię