Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cvitkovic: Virgin Mobile startuje po raz drugi

Cvitkovic: Virgin Mobile startuje po raz drugi

WitekT 10 Września 2014 16:18

3 20

W 2013 i przez większość 2014 roku zmagaliśmy się z kwestią pozyskania inwestorów. Zajęło to więcej czasu, niż oczekiwaliśmy - mówi w wywiadzie dla Dziennika Gazety Prawnej Mario Cvitkovic, szef polskiego Virgin Mobile.



Teraz współpracuje z nami grupa amerykańskich inwestorów CEE Mobile Capital, fundusz Delta Partners z Dubaju, International Finance Corporation (członek Banku Światowego). Do tego grona dołączył właśnie Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju. Od początku działalności naszym polskim udziałowcem jest Łukasz Wejchert. Grono cenionych inwestorów oraz niezmieniony zespół pracowników pozwala mi powiedzieć, że zaczynamy walkę o pierwszy milion klientów. Będzie to nowy start Virgin Mobile w Polsce - mówi prezes.

Jak dodaje, Virgin Mobile ma teraz około 80 tys. użytkowników. Wierzy, że odpowiednio zaadresowana oferta skierowana do odpowiedniej grupy użytkowników sprawi, że będzie dla tego MVNO miejsce na polskim rynku.




Nasz plan minimum to pozyskanie co najmniej 1 mln klientów w ciągu 2 lat. Ale wierzę, że możliwe jest pozyskanie w ciągu 4 lat dwa razy więcej użytkowników, czyli 2 mln - mówi Cvitkovic.

Prezes wierzy, że przyszłość należy do usług związanych z mobilnym internetem. Klienci są w stanie zużyć każdy pakiet internetowy, jaki im się zaproponuje. Wszystko oglądamy na żywo, w streamingu.

Jest jeszcze za wcześnie na deklaracje, ale oferowanie np. takich serwisów z filmami i serialami jak Netflix, jest bardzo kuszące dla takiego operatora jak Virgin Mobile. To się jednak na pewno nie stanie w tym roku. W tej chwili naszym użytkownikom oferujemy dostęp do Klubu Virgin, czyli miejsca, w którym mogą otrzymać zniżki i rabaty na produkty i usługi u naszych partnerów, których grono cały czas się powiększa - powiedział Cvitkovic.

Źródło tekstu: Dziennik Gazeta Prawna     

Dodaj do:

Tagi: mario cvitkovic | virgin mobile

w sumie: 39
  • 3

    20. ~regulator  2014-09-10 17:53:40  host: akj166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    2 Mln klientów?? Chyba, że startery bośniakom rozda, bo w Polsce nikt sę na to nie nabierze.

  • 3

    21. ~lee  2014-09-10 18:02:07  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    yyy nie! Do przyszłego roku będzie 30k max lol

  • 2

    22.  2014-09-10 18:38:10

    Moje cztery karty ( używane również przez domowników ) wydzwaniam i zostawiam sobie na pamiątkę. Tak spektakularnego pogrążenia oferty jak niniejsza jeszcze w życiu nie zaznałem. Czasami zastanawiam się skąd się biorą tacy kosmici, bo człowiek realnie stąpający po ziemi nie jest w stanie wymyślić takiego gniota jak najnowsza odsłona Virgin.

  • -2

    23. ~PiŁa  2014-09-10 18:43:47  host: user-164-127-97-76.play-internet.pl

    Oferta na kartę jest niezła. Dzwoniłem na infolinię przed chwilą. Kupuję starter za 8 zł. Każde doładowanie przedłuża ważność połączeń wychodzących o rok. To już plus. Chcę mieć internet to kodem włączam pakiet. Np. 1GB kosztuje 12 zł i jest ważny 30 dni. Gdy pakiet się wyczerpie jest lejek albo kupuję kolejny. Niestety nie ma większych pakietów. Działają na sieci Play i T-Mobile. U mnie 3G ma tylko TM i miałem ostatnio okazję zobaczyć jak to działa na kartę. Żeby mieć internet w TM przez 30 dni trzeba doładować za 25 zł (taryfa Frii). Musi być ważność konta na połączenia wychodzące. 1GB kosztuje 10 zł. Ale jeśli potrzebna mi karta jedynie na internet to zostaje każdego miesiąca 15 zł. Więc przy takim porównaniu oferta Virgina jest lepsza. Ale czy to wystarczy na takie plany?

  • -3

    24. ~ja  2014-09-10 18:49:04  host: host-125-46.mt.pl

    wystarczy że dadzą no limit rozmowy i sms do wszystkich na kom i stacjonarne za 30zł i każdy przejdzie

  • 1

    25. ~lee  2014-09-10 19:12:18  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    23: weź pod uwagę ze ten pakiet w starej taryfie kosztuje 1/3 mniej

  • 1

    26. ~Spandex  2014-09-10 19:49:30  host: 77-254-16-138.adsl.inetia.pl

    W Polsce nie ma tylu obywateli, co oni chcą mieć klientów. Wszyscy na saksach za granicą, nawet płemiełco się zdymisiował.

  • 0

    27. ~max  2014-09-10 19:51:29  host: 37.31.106.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    200 min do wszystkich za 25 zl biorę !. bez internetu.

  • 2

    28.  2014-09-10 20:13:24

    Byle by starej nie ruszali. Mam ją na jednym numerze i jestem w zupełności zadowolony. Nie każdy potrzebuje na siłę wpychanego no limit... Stara oferta z 19 gr za minutę / 6 groszy za SMS, do tego z uwzględnieniem bonusu 50% trafiającego na konto główne (co jest chyba tylko w VM) wypada korzystnie, podobnie jak pakiety internetowe, zawsze działający lejek, czy 100MB w gratisie za doładowanie co najmniej 10 zł... Dużo plusów, w sumie na siłę wcześniej tylko nieudolnie promowali Klub z ofertami, w którym w zasadzie nic nie ma (ale jest bonus 50% i to w sumie wystarcza). Oferta nie jest zła, ma wszystkie słabości oferty Play (pod względem jakości i roamingu krajowego), ale jest tania i dość unikalna. Podsumowując - nie ruszać starej oferty, bo będzie 80 tysięcy - 1 użyszkodnik :-).

  • 0

    29.  2014-09-10 20:37:38

    No i pakiety w Virgin znów staniały na 19zł i 49zł. :-) Pisałem o tym pierwszy, he, he...

  • 1

    30.  2014-09-10 20:41:03

    Ten drugi to już chyba był za 49zł, ale ten pierwszy mocno zleciał w dół. A to nie koniec dziewiczych promocji na ten rok. :-)

  • 0

    31.  2014-09-10 20:54:29

    Powiem coś od siebie. Bo właśnie się przeniosłem, załapałem jeszcze na starą ofertę i posiedzę dopóki mnie z niej nie wywalą, bo nowa oferta jest delikatnie mówiąc słaba. Sprostuje poprzednią wypowiedź. Minuta rozmowy z uwzg. rabatem 50% to 13gr , pakiet 1Gb z rabatem to 9 zł do tego 100mb za każde doładowanie np: 2x10zł . Rozmawiam max 100min/mc razem wychodzi 13zł+9zł = max ok. 22zł za 100min i 1.2gb internetu/mc taniej (nie licząc jakiś taryf pracowniczych) nie miałbym nigdzie indziej ! Poza tym bok(infolinia) za free - wszystko można raz dwa załatwić. Orange nie pamiętam 5 zł/połączenie :P ?

  • 0

    32.  2014-09-10 20:56:04

    o zlecieli z ceną do 19 zł nie zauważyłem :P

  • 1

    33.  2014-09-10 20:58:50

    @32. Ale tylko przy zakupie przez stronę www. Co i tak jest dobre.

  • 0

    34. ~  2014-09-10 21:34:54  host: user-188-33-183-149.play-internet.pl

    Mobilking też chciał mieć milion klientów w krótkim okresie czasu.

  • 2

    35. ~krzysiek  2014-09-10 21:58:06  host: user-46-112-162-5.play-internet.pl

    Ja pozbyłem się 3 numerów od virgin, chyba za jakieś 2 lata przestaną być aktywne bo nie mam pojęcia kiedy je wyłączacie. Ofertę macie a właściwie to nie macie nic

  • 0

    36. ~Hejter  2014-09-11 00:05:27  host: apn-95-40-50-207.dynamic.gprs.plus.pl

    Dajecie 50 zł/mc i nolimit na wszystko to przejdę.

  • 0

    37.  2014-09-11 00:29:25

    @Hejter. No przecież masz u nich taki pakiet za 49zł. No limits voice i sms + 3 GB netu.

  • 0

    38. ~Luks  2014-09-11 09:10:22  host: public-gprs516861.centertel.pl

    Oby Pan Cvitkovic szybko zrozumiał specyfikę polskiego rynku, bo ten milion to zobaczy, ale kolejnego długu ;)

  • 0

    39.  2014-09-11 09:13:21

    ~Hejter- takie oferty już są, po co czekać na Virgin Mobile?

Dodaj swoją opinię