Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Crowley znów na sprzedaż

Crowley znów na sprzedaż

WitekT 13 Marca 2007 10:27

0 0

Przynajmniej dwie zagraniczne firmy - British Telecommunications i amerykański Clearwire - przyglądają się Crowley Data Poland. Problemem może być cena, jakiej żąda właściciel spółki George Crowley - jeszcze niedawno wydawało się, że operator trafi w ręce notowanego na giełdzie ATM, który przygotowywał nawet emisję akcji o wartości 190 mln zł, ale ostatecznie wycofała się z negocjacji - pisze Rzeczpospolita.

Już wówczas poszło o zbyt wysoką cenę. Amerykański inwestor jednak po raz kolejny przymierza się do sprzedaży Crowley Data Poland i nie jest wykluczone, że ATM znowu znajdzie się w gronie potencjalnych inwestorów. Według niektórych nie należy wiązać wielkich nadziei z inwestycjami BT na polskim rynku. O możliwości przejęcia Crowleya rozmawiali także Amerykanie z Clearwire'a, bez udziału polskich przedstawicieli spółki. Clearwire ma kłopoty z uruchomieniem usług w Polsce, więc zakup Crowleya dałby firmie automatyczny dostęp do rynku i klientów.
Crowley świadczy usługi dzięki własnej bezprzewodowej sieci telekomunikacyjnej i korzystając ze stacjonarnej sieci Telekomunikacji Polskiej. Ponad 3,5 tys. klientów pośród średnich i małych firm to gratka dla innych operatorów, którzy w ogóle nie mają detalicznych klientów.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet