Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Crowley znów na sprzedaż

Crowley znów na sprzedaż

WitekT 13 Marca 2007 10:27

0 0

Przynajmniej dwie zagraniczne firmy - British Telecommunications i amerykański Clearwire - przyglądają się Crowley Data Poland. Problemem może być cena, jakiej żąda właściciel spółki George Crowley - jeszcze niedawno wydawało się, że operator trafi w ręce notowanego na giełdzie ATM, który przygotowywał nawet emisję akcji o wartości 190 mln zł, ale ostatecznie wycofała się z negocjacji - pisze Rzeczpospolita.

Już wówczas poszło o zbyt wysoką cenę. Amerykański inwestor jednak po raz kolejny przymierza się do sprzedaży Crowley Data Poland i nie jest wykluczone, że ATM znowu znajdzie się w gronie potencjalnych inwestorów. Według niektórych nie należy wiązać wielkich nadziei z inwestycjami BT na polskim rynku. O możliwości przejęcia Crowleya rozmawiali także Amerykanie z Clearwire'a, bez udziału polskich przedstawicieli spółki. Clearwire ma kłopoty z uruchomieniem usług w Polsce, więc zakup Crowleya dałby firmie automatyczny dostęp do rynku i klientów.

Crowley świadczy usługi dzięki własnej bezprzewodowej sieci telekomunikacyjnej i korzystając ze stacjonarnej sieci Telekomunikacji Polskiej. Ponad 3,5 tys. klientów pośród średnich i małych firm to gratka dla innych operatorów, którzy w ogóle nie mają detalicznych klientów.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-210-75.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet