Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Crowley zainteresowany konsolidacją rynku telekomunikacyjnego

Crowley zainteresowany konsolidacją rynku telekomunikacyjnego

LuiN 17 Września 2008 17:16

0 0

Spółka Crowley Data Poland (CDP) jest zainteresowana aktywną rolą w konsolidacji polskiego rynku telekomunikacyjnego, w tym w prywatyzacji spółek kontrolowanych przez firmy należące do Skarbu Państwa, wynika ze środowych wypowiedzi głównego udziałowca firmy George'a Crowleya.

Wciąż jesteśmy zainteresowani konsolidacją rynku, agresywnie analizujemy sytuację. Wierzymy, że Crowley Data Poland ma unikalną pozycję i możliwości, żeby konsolidować branżę - powiedział Crowley dziennikarzom. Dodał, że jest m.in. zainteresowany udziałem w prywatyzacji spółek państwowych.
Nie wymienił żadnych nazw, ale największe spółki, które mogą wchodzić w grę to między innymi Exatel, Telefonia Dialog czy Telekomunikacja Kolejowa. Kandydaci są dość oczywiści - powiedział tylko Crowley. Dodał, że w inwestycjach w Polsce może współpracować z funduszami inwestycyjnymi z Bliskiego Wschodu.

W pierwszych siedmiu miesiącach roku CDP osiągnęło wynik EBITDA na poziomie 10,78 mln zł wobec 8,70 mln zł przed rokiem. Przychody wzrosły do 64,17 mln zł z 53,38 mln zł w analogicznym okresie ubiegłego roku. Spółka przewiduje, że w całym 2008 roku jej przychody wyniosą ok. 100 mln zł.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~ttt  2008-09-17 17:28:28  host: ip-89-174-123-156.multimo.gtsenergis.pl

    A tak naprawdę to Crowley chce sprzedać CDP, ale nikt mu nie chce zapłacić takiej kasy jakiej żąda.

  • 0

    2. ~JJ  2008-09-17 17:32:51  host: chello089078118199.chello.pl

    Jasne że crowley chce pogonic firme, ale nikt nie chce kupić bo nic w niej nie ma ciekawego(no może kilku fajnych pracowników - pozdrawiam). Jego gadanie o kupnie exatela itp. to mżonki bo koleś jest goły i wesoły ostatnio

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Karta, MIX czy abonament? Z jakiej oferty korzystasz w swoim głównym telefonie?

T-Mobile: 20 GB na 20 urodziny oferty na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet