Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Crowley nowym operatorem na TelArenie

Crowley nowym operatorem na TelArenie

sirmark 14 Czerwca 2007 17:00

0 0

Crowley Data Poland jest kolejnym, który powalczy o realizację każdego połączenia użytkowników FreecoNet. To już czwarty - obok EuroTelekom, GTS Energis i Netii - operator TelAreny.

TelArena to usługa FreecoNet - platformy VoIP, która udostępnia usługi wielu operatorów w jednym miejscu. Operatorzy obecni na TelArenie rywalizują o każde połączenie na numery niezarejestrowane we FreecoNet. Połączenie zawsze realizuje ten, który zaoferuje najniższą stawkę w danym kierunku. Pomiędzy numerami zarejestrowanymi we FreecoNet rozmowy są darmowe.
Crowley za pośrednictwem TelAreny będzie obsługiwał połączenia krajowe, jak i zagraniczne. Rozmowy z numerami stacjonarnymi w Polsce w dni powszednie, w godz. 8-18, Crowley oferuje w cenie od 6 groszy brutto za minutę połączenia, w pozostałych godzinach od 5 groszy brutto (na numery w TP SA, do pozostałych operatorów opłaty są wyższe o 1-2 grosze). Połączenia na komórki oferowane przez Crowley Data Poland kosztują już od 36 groszy brutto, bez względu na porę dnia. Na numery zagraniczne dzwonić można już od 12 groszy brutto za minutę połączenia. Wszystkie rozmowy naliczane są sekundowo. Za pośrednictwem TelAreny Crowley udostępni też użytkownikom FreecoNet numery telefoniczne z wybranych stref numeracyjnych w Polsce.

Źródło tekstu: FreecoNet     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~dyzio  2007-06-14 19:15:34  host: pradnikf.gemini.net.pl

  no wooow, fajnie; za 5 gr na stacjonarki - niezle; ciekawe czy pozostali operatorzy cos obniża. coraz ciekawiej na tej teleArenie

 • 0

  2. ~Twix  2007-06-14 23:15:49  host: chello089078185162.chello.pl

  A czy szanowna Tel Arena ciagle sadzi, ze tylko Windows istnieje ?? Z laski swojej mogliby w koncu zrobic edycje na Mac OS X i Linux-y. Ludzie chetnie by z tego skorzystali a nie bawiac sie najpierw wkombinowanie z Windows. Skype jakos zle na tym nie wychodzi.

 • 0

  3. ~gomi  2007-06-17 19:28:19  host: chello089076179160.chello.pl

  No to i ja się dopiszę. Korzystam z Freeconetu od samego początku jego istnienia. Zdecydowanie polecam. Wysoka jakość usługi i obsługi (świetny kontakt z firmą poprzez forum).

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet