Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Crowley działa w Łodzi

Crowley działa w Łodzi

WitekT 9 Maja 2005 13:21

0 0

Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, od maja 2005 oferuje swoje usługi odbiorcom na rynku łódzkim.

Crowley gwarantuje użytkownikom radiowy dostęp w technologii LMDS w promieniu nawet do 30 kilometrów od centrum miasta, ulicy Piotrkowskiej, przy której zainstalowano stację bazową. Klienci Crowley, poza dostępem do Internetu, będą mogli skorzystać m.in. z kompleksowej usługi telefonicznej TeleKontakt, umożliwiającej obniżenie kosztów prowadzonych rozmów telefonicznych nawet o 40%. W najbliższym czasie firma planuje także instalację w Łodzi najnowocześniejszych urządzeń zapewniających transmisję w nowym standardzie WiMAX.

Rok 2005 będzie dla nas rokiem dynamicznego rozwoju oraz wejścia na nowe rynki lokalne. Zdecydowaliśmy się na podjęcie takiego wyzwania, ponieważ obserwujemy wzmożone zainteresowanie klientów nasza ofertą. Przeprowadziliśmy także badanie satysfakcji naszych dotychczasowych abonentów, z którego wynika, że ponad 77% z nich jest zadowolonych z poziomu naszych rozwiązań teleinformatycznych. Ponadto, wyniki finansowe Crowley są rekordowo wysokie – nasze przychody za 2004 rok wzrosły o 40% w porównaniu roku poprzedniego i wyniosły 54 mln. Są to optymistyczne przesłanki, dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć teren naszego działania. Łódź jest dla nas miastem nr 1 wśród tych, które wpisaliśmy w plany rozwoju ten rok. Adresujemy nasze rozwiązania do sektora MSP, ale także do większych firm i korporacji. Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna pozwala oczekiwać dalszych inwestycji na tym rynku, co w praktyce oznacza dla nas szansę na pozyskanie nowych klientów. Będziemy ich szukać wśród ponad 2,000 firm z obszaru Łodzi i okolic – mówi Dariusz Terlecki, Dyrektor Handlowy w Crowley Data Poland.
Crowley adresuje swoje rozwiązania zarówno do klientów biznesowych, jak i największych instytucji publicznych, wśród których są m.in.: Polska Agencja Prasowa, Poczta Polska, Urząd Zamówień Publicznych, Sąd Okręgowy w Gdańsku, Inteligo Financial Services czy Komenda Główna w Gdańsku.

Dotychczas operator świadczył usługi dla kilkunastu klientów z siedzibą w Łodzi, a także dla korporacji wielodziałowych posiadających tu swoje filie, m.in. dla Telewizji Polskiej, Radia Zet i Najwyższej Izby Kontroli.

Od maja 2005 Crowley oferuje swym klientom łącza internetowe o wysokiej przepływności wraz z pakietem usług dodanych oraz gwarancją SLA, zapewniającą krótki czas reakcji na awarię oraz jej usunięcia. Oferta dostępu do Internetu obejmuje dwa pakiety: Crowley Internet PRO skonstruowany z myślą o małych i średnich firmach oraz Crowley Internet MAX kierowany do bardziej wymagających klientów korporacyjnych. Sieć wykorzystuje różne technologie dostępowe o przepływności od 2 do kilkuset Mb/s. W ofercie operatora znajdują się również Wirtualne Sieci Prywatne (VPN), usługa pozwalająca połączyć wiele lokalnych sieci komputerowych w jedną spójną infrastrukturę dedykowana firmom posiadającym oddalone od siebie oddziały. Lokalna sieć radiowa operatora jest połączona z infrastrukturą ogólnopolską za pomocą interfejsu o przepływności do 155 Mb/s i jest nadzorowana przez Centrum Zarządzania Siecią w Warszawie.

Źródło tekstu: Crowley     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet