Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Crowley dla policji

Crowley dla policji

WitekT 17 Listopada 2004 10:12

0 0

Crowley Data Poland wygrał przetarg na dostawę usług szerokopasmowego dostępu do Internetu dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. W wyniku podpisanego na 3 lata kontraktu, operator wydzierżawi łącze dostępowe o przepływności 10 Mb/s.

Rozwiązanie, które dostarczy operator polega na wydzieleniu niezależnego łącza dedykowanego na potrzeby Wojewódzkiej Komendy Policji w Gdańsku. Dzięki temu, klient zyskuje pewność szybkiej i niezawodnej wymiany informacji z otoczeniem, bez względu na ilość danych pobieranych z Internetu przez innych użytkowników.
Komenda Wojewódzka w Gdańsku postawiła szereg wymagań podmiotom startującym w przetargu. Kryterium decydującym o wyborze operatora - oprócz odpowiedniej ceny - było zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa świadczonego rozwiązania. Jest to szczególnie ważne, ze względu na specyfikę funkcjonowania Komendy oraz poufność przechowywanych tam danych. Dzięki zastosowanym przez nas rozwiązaniom obciążenia generowane w sieci nie zakłócą pracy funkcjonariuszy policji. Ponadto, przeprowadziliśmy gruntowne testy zestawionych łączy oraz udzieliliśmy pisemnej gwarancji jakości świadczonej usługi - mówi Mariusz Kuskowski, Dyrektor Oddziału Północ w Crowley Data Poland.

Źródło tekstu: Crowley     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Netii jako część oferty Grupy Cyfrowy Polsat?

Oferta Netii w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet