Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Crowley: 30% wzrost przychodów w III kwartale

Crowley: 30% wzrost przychodów w III kwartale

sirmark 16 Października 2008 18:58

0 0

Crowley Data Poland podsumował wyniki finansowe osiągnięte w przeciągu ostatnich trzech miesięcy. Firma wygenerowała w tym okresie przychody na poziomie 26,7 mln zł, co stanowi niemalże 30% wzrost w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym, oraz wynik EBITDA na poziomie 4,3 mln zł (o ponad 40% więcej niż rok temu).

Wyniki skumulowane za 9 miesięcy tego roku wynoszą odpowiednio : przychody 73,6 mln zł i EBITDA 12,1 mln zł.
Zarówno wyniki osiągnięte w trzecim kwartale, jak i narastająco w całym roku, są lepsze niż zakładane w budżecie - powiedziała Zuzanna Góral, Dyrektor Finansowa i Członek Zarządu Crowley Data Poland. Nie powinniśmy mieć żadnych problemów ze zrealizowaniem swoich tegorocznych planów, które w obszarze przychodów są spodziewane na poziomie 96 mln zł, EBITDA zaś powinna wynieść 16,5 mln zł. Podtrzymujemy stanowisko, iż interesuje nas ciągły wzrost i opracowujemy nowe scenariusze i projekty, które w kolejnych latach pozwolą nam tę dynamikę zintensyfikować.

Pod koniec trzeciego kwartału Crowley Data Poland uruchomił ofertę telefonii komórkowej świadczoną pod marką Crowley TeleMobile w modelu MVNO. Firma pozyskała już pierwszych klientów i spodziewa się przychodów z tego tytułu jeszcze w tym roku, choć nie będą one miały znaczącego wpływu na wynik finansowy.

Źródło tekstu: Crowley     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~ole  2008-10-16 23:15:00  host: inet20909nj-2.eranet.pl

    firma krzak

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-128-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet