Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cross Media obsługuje Qiana Investments

Cross Media obsługuje Qiana Investments

WitekT 20 Kwietnia 2005 10:12

0 0
Qiana Investments, należąca w całości do koncernu Hutchison Whampoa z Hongkongu, największego w Azji i jednego z największych na świecie operatorów telekomunikacyjnych 3. generacji, powierzyła obsługę Public Relations firmie Cross Media PR.

Agencja będzie dbać o relacje z mediami firmy Qiana Investments w Polsce. Firma ta stara się o możliwość świadczenia usług UMTS w naszym kraju. 14. kwietnia złożyła swoją ofertę w ramach przetargu organizowanego przez Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty.


Źródło tekstu: Cross Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet