Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Coraz większy zasięg holenderskiej sieci 3G

Coraz większy zasięg holenderskiej sieci 3G

WitekT 17 Września 2004 13:28

0 0
Holenderski Vodafone poinformował, że w zasięgu jego sieci jest już 55% populacji kraju.Vodafone uruchomił w Holandii sieć UMTS w lutym tego roku, po 4 latach od zakupu licencji. Jego sieć obejmuje największe miasta kraju, regiony przemysłowe oraz główne drogi i autostrady. Abonenci mogą korzystać jak na razie tylko z usług transmisji danych. W momencie utraty zasięgu sieci UMTS są automatycznie przełączani do sieci GSM i transmisji GPRS.

Źródło tekstu: PriMetrica, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-184-160.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet