Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Coraz większy zasięg holenderskiej sieci 3G

Coraz większy zasięg holenderskiej sieci 3G

WitekT 17 Września 2004 13:28

0 0
Holenderski Vodafone poinformował, że w zasięgu jego sieci jest już 55% populacji kraju.

Vodafone uruchomił w Holandii sieć UMTS w lutym tego roku, po 4 latach od zakupu licencji. Jego sieć obejmuje największe miasta kraju, regiony przemysłowe oraz główne drogi i autostrady. Abonenci mogą korzystać jak na razie tylko z usług transmisji danych. W momencie utraty zasięgu sieci UMTS są automatycznie przełączani do sieci GSM i transmisji GPRS.


Źródło tekstu: PriMetrica, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-208-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze