Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Coraz więcej kart pamięci w komórkach

Coraz więcej kart pamięci w komórkach

WitekT 20 Sierpnia 2004 14:59

0 0

Karta pamięci RS-MMC (Reduced Size MultiMediaCard) firmy Sandisk, jest jednym z najmniejszych na świecie nośników flash (24 x 18 x 1.4 mm). Znajdzie ona wkrótce swoje zastosowanie w telefonach komórkowych Siemensa, które na początku października trafić mają do sprzedaży w Europie, Azji oraz Ameryce Łacińskiej. Pierwszym modelem w ofercie Siemensa, który skorzysta z tego coraz popularniejszego połączenia będzie S65 - telefon wyposażony w 1,3-megapikselową kamerę wideo.
Wbudowana kamera rejestruje wideo z prędkością 15 klatek na sekundę. Wydaje się, iż w takiej sytuacji niezbędne jest posiadanie odpowiednio dużej ilości pamięci. Z pomocą przychodzi karta RS-MMC SanDiska o pojemności 32 MB. Dodatkową zaletę nośnika stanowi fakt posiadania przez niego odpowiedniego rozszerzenia, które pozwala podłączyć pełnowymiarową kartę MMC lub SD (Secure Digital). SanDisk oferuje również pojemniejsze wersje nośników RS-MMC: 64 oraz 128-megabajtowe.

Źródło tekstu: Mobile Magazine     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-76-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet