Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Coraz więcej DSL

Coraz więcej DSL

WitekT 10 Grudnia 2004 11:16

0 0
W końcu września 2004 r. na całym świecie z szerokopasmowego dostępu do Internetu w technologii DSL korzystało 85,3 mln klientów.Na początku 2005 r. liczba łączy DSL przekroczy 100 mln - ocenia firma badawcza Point of Topic. W trzecim kwartale 2004 r. tempo wzrostu liczby DSL w Polsce wynosiło blisko 30% i było jednym z najwyższych na świecie. Nasz kraj jest liderem w Europie, jednak dzieje się to głównie za sprawą niewielkiego nasycenia rynku.

W porównaniu z końcem września 2003 r. globalna liczba łączy DSL wzrosła o 56%. Najwięcej - 38,7 mln linii, 45% ogółu - było zainstalowanych w rejonie Azji i Pacyfiku.

W Europie najwięcej linii DSL na 100 mieszkańców (11) przypada w Danii.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-222-161.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet