Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Coraz więcej DSL

Coraz więcej DSL

WitekT 10 Grudnia 2004 11:16

0 0

W końcu września 2004 r. na całym świecie z szerokopasmowego dostępu do Internetu w technologii DSL korzystało 85,3 mln klientów.

Na początku 2005 r. liczba łączy DSL przekroczy 100 mln - ocenia firma badawcza Point of Topic. W trzecim kwartale 2004 r. tempo wzrostu liczby DSL w Polsce wynosiło blisko 30% i było jednym z najwyższych na świecie. Nasz kraj jest liderem w Europie, jednak dzieje się to głównie za sprawą niewielkiego nasycenia rynku.
W porównaniu z końcem września 2003 r. globalna liczba łączy DSL wzrosła o 56%. Najwięcej - 38,7 mln linii, 45% ogółu - było zainstalowanych w rejonie Azji i Pacyfiku.

W Europie najwięcej linii DSL na 100 mieszkańców (11) przypada w Danii.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-230-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Karta, MIX czy abonament? Z jakiej oferty korzystasz w swoim głównym telefonie?

T-Mobile: 20 GB na 20 urodziny oferty na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet