Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Coraz mniej problemów w amerykańskich sieciach

Coraz mniej problemów w amerykańskich sieciach

WitekT 16 Sierpnia 2005 18:22

0 0

Jak donosi J.D. Power and Associates, w Stanach Zjednoczonych podczas rozmów z telefonów komórkowych pojawia się coraz mniej problemów z połączeniem. Prawdopodobnie jest to jeden z powodów wydłużających się rozmów przez komórki.

Z badań - przeprowadzonych wśród 22 730 użytkowników telefonów komórkowych - wynika, że obecnie zaledwie w przypadku 3% wszystkich połączeń przez sieci komórkowe użytkownicy mieli problemy z nawiązaniem połączenia. Rok temu odsetek ten był dwukrotnie wyższy. Wygląda więc na to, że wreszcie operatorzy telekomunikacyjni zrozumieli, że wysoka jakość usług to równocześnie zadowoleni klienci.
A stąd już bezpośredni krok do większych zysków. W tym samym badaniu okazało się, że statystyczny Amerykanin rozmawia miesięcznie średnio 6,9 godziny, czyli o 7% dłużej, niż w roku ubiegłym. Ponadto zwiększyła się także ilość nawiązywanych rozmów - z 77 mln w 2004r. do 84 mln w roku obecnym.

Źródło tekstu: EE Time, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2005-08-16 19:54:16  host: dnj190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyżby problemy były nie tyle z nawiązaniem ile z handoverem?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-77-114.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zakaz handlu w niedzielę to dobry pomysł?

Zakaz handlu w niedzielę? Kupujemy w Internecie!

 

Zobacz wynik | Opinie (22)

Archiwum Ankiet