Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Coraz dokładniej można określić termin rebrandingu Ery na T

Coraz dokładniej można określić termin rebrandingu Ery na T

WitekT 31 Marca 2011 11:15

0 0

Zaczyna się kolejny etap przygotowań do rebrandingu Ery. Od początku kwietnia zaczną znikać trójwymiarowe, niebieskie napisy na gablotach oraz logo znajdujące się z reguły za plecami sprzedawców - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

PTC czynności te zaplanowała na 3 tygodnie. Przypomnijmy, że do 30. kwietnia punkty sprzedaży mają czas na odesłanie zgody administratora budynku na zmianę oznakowania, o których szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Logo Ery zostanie zastąpione przez T, o czym szerzej pisaliśmy z kolei w tej wiadomości.




Biorąc pod uwagę 3-tygodniowy czas demontażu i - zapewne - taki sam montażu można domniemywać, że logo Ery oficjalnie zniknie z polskiego krajobrazu salonów na przełomie maja i czerwca.

Kiedy T zastąpi Erę?

W II połowie maja
18.78%
W I połowie czerwca
37.92%
Później
29.99%
Nie mam zdania
13.31%

Wszystkich głosujących: 1097



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    7. ~  2011-03-31 12:12:30  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    Nie tylko biznes. Więcej w tym chyba polityki :/

  • 0

    8. ~Liwiusz  2011-03-31 12:13:38  host: host-46-186-34-239.dynamic.mm.pl

    A jak się "administrator budynku" na zmianę nie zgodzi, to co?

  • 0

    9. ~  2011-03-31 12:24:38  host: z16-08.opera-mini.net

    Niiech robia te przebrandowanie i wprowadzaja nowe ciekawe i kompletne oferty. Do konca Mixtury zostalo mi zaladowac 160zl a wiec ok 3-4 miesiace. Juz powoli zaczynam rozgladac sie za iinteresujacymi ofertami z tanim internetem na pierwszym miejscu. Na szczescie na rynku nie brakuje takich wiec T musi sie mocno postarac. rcicho

  • 0

    10. ~emil  2011-03-31 12:25:23  host: afki37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak sie nie zgodzi to przyjmie ''w łape'' i będzie po sprawie

  • 0

    11. ~:)  2011-03-31 12:46:29  host: bss205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pracuję w salonie w erze i dostaliśmy wiadomość, że wszystkie stare loga mają być usunięte w ciagu 3 tygodnii bo od 1 czerwca będzie tylko logo T a na wyświetlaczu ma pisać Telekom bo się dowiedziałam od mojego koordynatora

  • 0

    13. ~  2011-03-31 13:35:16  host: z17-06.opera-mini.net

    brand bedzie w 2 tyg czerwca.oferty sie pogorsza ale od 4q postaraja sie o lepsze..pozwolenie radiowe na 3g juz od 3mies u mnie jest ale nic jeszcze nie zrobili-czekaja?. mirekb

  • -1

    14. ~  2011-03-31 14:03:09  host: t19-16.opera-mini.net

    Jak myślicie, będzie gorzej niż w simplusie?

  • -1

    16.  2011-03-31 14:40:01

    15 no to jest was dwóch:-)

  • 0

    17. ~Robert  2011-03-31 14:42:14  host: 213-238-72-29.adsl.inetia.pl

    To tylko nazwa, jeśli warunki się nie zmienią, albo poprawia to sobie może być. Ale dlaczego jakieś okrojone T, a nie T-Mobile?

  • 1

    18. ~:)  2011-03-31 14:53:40  host: bss205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bo PTC chce przejąć Netie a netia chce przejąć dialog i cyfre plus i po połączeniu PTC Netia i Cyfry powstanie Telekom Polen GMBG będzie miał 13,3 milionów abonentów komórkowych około 2 stacjonarnego plus internet i 1,55 tv i to będzie razem 17 milionów abonentów przy corocznej spadającej liczbie abonentów TP co roku o około 700 tys abonentów to będzie bardzo duża konkurencja dla Orange które w 2012 r połączy sie z Tp i będzie tylko orange to jest biznes w Niemczech T-mobile - Tcom = Telecom to samo zrobili na Słowacji Węgrzech i Chorwacji

  • 0

    20. ~Kisiel  2011-03-31 16:07:53  host: 178-36-225-241.adsl.inetia.pl

    Chlip, chlip. Nie będę tęsknić za firmą, w której jest największy zastój, nie tylko technologiczny, ale też ofertowy. Chlip, chlip, nie będę płakać krokodylimi łzami.

  • 1

    21. ~Aaaa  2011-03-31 16:24:39  host: aaep102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kisiel: no właśnie krokodylimi mógłbyś płakać gdybyś rozumiał sens zwrotu "krokodyle łzy" :P

  • 0

    22. ~Marco  2011-03-31 16:53:29  host: 85-169-102-109.rev.numericable.fr

    do @18 a od kiedy Netia ma tyle kasy by przejac i Dialog i Cyfre? poza tym chyba cyfra nie jest na sprzedaz...

  • 1

    23. ~  2011-03-31 16:55:36  host: admq232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja nie moge jakieś Ti ti ri ti zamiast ery porażka ehhhhhh!!!! :( :(

  • 0

    24. ~:)  2011-03-31 17:53:58  host: 87-204-34-69.ip.netia.com.pl

    netia nie ale Deutsche Telekom TAK przejmie NETIĘ Netia kupi Dialog a DT przejmie Cyfre i będzie Telekom Polen GMBH

  • 0

    25. ~Andrzej  2011-03-31 19:07:17  host: 095160250068.stk.vectranet.pl

    #20, Ty kisiel lekko nie masz pojecia o czym piszesz. O ile kwestia ofert jest dyskusyjna to w kwestii technologi wśród polskich opów zawsze byli liderami. Pierwsi wprowadzili numer stacjonarny na jednej karcie sim z komórką, pierwsi pozbyli sie simloków z telefonów, pierwsi udostepnili roaming w samolotach, pierwsi wprowadzili telefon stacjonarny na odrebnej karcie sim i wiele innych usług o , których ciezko na szybko pomyslec.

  • 0

    26. ~ala  2011-03-31 19:59:01  host: public-gprs41871.centertel.pl

    25. ~Andrzej - tylko tak kalkulator, za to samo u innych, pokazuje mniej...

  • -1

    27.  2011-03-31 20:05:49

    Aż nie mogę uwierzyć, że jednak Era Moja musi się skończyć! A się paskudne DT spieszy z rebranding'iem, aby tylko kasę doić za używanie paskudnego różu. Jak można zniszczyć tak cenną markę, jak ERA?! Tylko dla kasy... Tak będzie mi żal tych błękitnych barw :( Muszę szybko robić zdjęcia, zanim będzie za "późno". Ile bym dał, gdyby ktoś powstrzymał zniszczenie marki Era... A przecież można byłoby mieć super ofertę i wysoką jakość usług pod tą samą super marką, ale nie- liczy się kasa za paskudne logo. Szkoda Ery Mojej...

  • 1

    29.  2011-03-31 23:16:47

    Kiedyś ERA była pierwsza. Polskie logo ERA to kawał polskiej historii.. Teraz odchodzi w zapomnienie.. I zniknie na zawsze.. Ech..

  • 0

    30.  2011-04-01 17:47:12

    Jestem w erze, będę w T. Jak pogorszą ofertę, przeniosę sie do innego operatora. Tutaj nie ma sentymentów, kasa tylko sie liczy i tak nalezy do tego podejść.

Dodaj swoją opinię