Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Coraz częściej Bluetooth w samochodach

Coraz częściej Bluetooth w samochodach

WitekT 31 Lipca 2006 14:15

0 0

W 2012 roku w 33% samochodów osobowych i ciężarowych znajdować się będą urządzenia komunikujące się ze sobą za pomocą Bluetooth - wynika z raportu firmy analitycznej Strategy Analytics. W zeszłym roku było to zaledwie 3% pojazdów.
Jak sądzą analitycy, o szybkim przejmowaniu urządzeń Bluetooth zdecydują m.in. rosnący dostęp do rozwiązań Bluetooth, szybka adaptacja tego standardu w telefonii komórkowej, duże zapotrzebowanie na rynku motoryzacyjnym na rozwiązania komunikacyjne z uproszczoną obsługą - nie wymagające oddzielnych słuchawek obsługiwanych w czasie jazdy oraz większa dostępność rozwiązań Bluetooth na rynku klienta indywidualnego. W ciągu najbliższych dwóch lat urządzenia Bluetooth powinny rozpowszechnić się na rynku motoryzacyjnym, gdzie będą służyć nie tylko jako komunikacyjne, ale i także jako nawigacyjne czy w samochodowych multimediach.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-60-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 2000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet