Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Coraz bliżej wojny między Niemcami a KE

Coraz bliżej wojny między Niemcami a KE

WitekT 18 Grudnia 2006 12:30

0 0

Wyższa izba niemieckiego parlamentu zatwierdziła kontrowersyjne zmiany prawne, które wyłączą najnowszą inwestycję Deutsche Telekom (wartą 3 mld euro sieć szerokopasmową) z możliwości korzystania przez konkurencję. Jeżeli podpisze to prezydent i ustawa wejdzie w życie, oznacza to pójście na otwartą wojnę z Komisją Europejską.

Komisarz ds. mediów i społeczeństwa informacyjnego - Viviane Reding - opisuje to jako nielegalne i antykonkurencyjne działania. Zapowiedziała już, że jak tylko nowe prawo wejdzie w życie, podejmie wszystkie stosowne działania, aby konkurenci mogli korzystać z nowej inwestycji dawnego niemieckiego monopolisty.
Szerzej o kontrowersyjnej inwestycji DT pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: TeleGeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2006-12-18 13:04:52

  no to kijem po lapach... swoja doroga wybudowali za swoja $ to dlaczego nie ma byc tylko ich? zawsze moga sprzeadwac za $.. a KE by zaraz chciala za free...

 • 0

  2. ~mirekb  2006-12-18 15:02:27  host: apn-99-32.gprspla.plusgsm.pl

  za 2 tygodnie Niemcy zaczynaja przewodniczyc UE nikt DT nie ruszy..za sinli są..

 • 0

  3. ~Greg  2006-12-18 18:02:50  host: 163-dzi-10.acn.waw.pl

  trudno się dziwić Niemcom - mają głowę na karku :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-73-22.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Który producent jako pierwszy wprowadzi do sprzedaży zginane smartfony?

LG też ma swój zginany wyświetlacz OLED

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet