Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Coraz bliżej sprzedaży Dialogu

Coraz bliżej sprzedaży Dialogu

WitekT 12 Sierpnia 2011 11:05

0 0
Sprzedaż Dialogu jest w końcowym etapie procesu zbierania i oceny ofert oraz dodatkowego procesu due diligence - wynika z prezentacji KGHM.

Podpisanie umowy sprzedaży jest uzależnione od uzyskania warunków satysfakcjonujących KGHM - poinformowano w prezentacji.

Proces sprzedaży Dialogu został rozpoczęty w marcu, pierwotnie miały być zakończone do końca czerwca. Chętnych jest co najmniej dwóch, jako faworyt do przejęcia wskazywana jest Netia.

O wynikach Grupy Dialog po II kwartale szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: KGHM, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2011-08-12 11:34:02

    Infrastruktura własna Dialogu w porównaniu z Netią to niebo a ziemia. Liczę że po połączeniu inwestycje w linie światłowodowe, które realizuje teraz Dialog nie będą zaprzestane..

  • 1

    2. ~  2011-08-12 12:15:36  host: z45-02.opera-mini.net

    Szkoda, ale skoro to już standard, że w branży telekomunikacyjnej i motoryzacyjnej nie ma czystych rasowo polskich firm to cóż. Dobrze, że fuzja Netii i Dialogu będzie przeciwwagą dla Tp. Nikodem

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet