Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Coraz bliżej premiery Samsunga Galaxy A8

Coraz bliżej premiery Samsunga Galaxy A8

orson_dzi 13 Lipca 2015 13:15

5 5

W Internecie pojawiły się kolejne zdjęcia nadchodzącego Samsunga Galaxy A8. Znamy jego specyfikację i przybliżoną cenę.



samsung galaxy a8 samsung galaxy a8 samsung galaxy a8 samsung galaxy a8




Specyfikację Samsunga Galaxy A8 poznaliśmy już w czerwcu. Na chwilę obecną możemy być już pewni, że zaoferuje on ekran o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości 1080p, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 615, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wbudowanej. Aparat o rozdzielczości 16 Mpix będzie posiadał matrycę ISOCELL LSI3P3, która jest cieńsza (5,9 mm) od zastosowanej w Samsungu Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge matrycy Sony IMX240 (6,8 mm). Podobnie jak w tych dwóch modelach, Galaxy A8 zaoferuje czytnik linii papilarnych wbudowany w przycisk Home.

samsung galaxy a8 samsung galaxy a8 samsung galaxy a8 samsung galaxy a8

Smartfon w obudowie o wymiarach 158 x 76.77 x 5.94 mm z akumulatorem o pojemności 3050 mAh będzie kosztować ok 500 dolarów. W pierwszej kolejności ma się on pojawić na rynku chińskim i niestety póki co nie wiadomo czy w ogóle trafi on na rynki zachodnie.

Źródło tekstu: @OnLeaks; wł     
Źródło zdjęć: PcOnline

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy a8 | samsung

w sumie: 17
  • -5

    1. ~Adam  2015-07-13 13:24:03  host: user-94-254-133-239.play-internet.pl

    2 GB RAM to dobre ale 2 lata temu.
    Samsung powoli już tonie.

  • -4

    2.  2015-07-13 13:28:11

    @ A nie przypadkiem: "Do sieci wyciekły zdjęcia nowego Samsunga !" ?.... Szkoda...mam jakiś sentyment do tych śmiechowych newsów.

  • 0

    3. ~1  2015-07-13 13:55:17  host: n27-01-05.opera-mini.net

    Durnju-co genosin wieta o RAM!?

  • -2

    4. ~Joey  2015-07-13 14:54:50  host: 81.219.84.18

    Kolejny zapychacz Samsungowego rynku :) Specyfikacja z S4 praktycznie w nowym opakowaniu

  • -2

    5.  2015-07-13 15:04:52

    Tylko 500 usd powinien kosztować 999 usd min. samsung się stacza z tymi cenami :)

  • 2

    6.  2015-07-13 15:08:45

    Kocham takie komentarze, zero merytoryki, aby chlapnąć :-)
    Gro ludzi posiada 1GB i im wystarcza, no ale...

  • 1

    7.  2015-07-13 15:09:52

    oczywiście mój komentarz odnosił się do pierwszego postu

  • 0

    8. ~MRX  2015-07-13 15:17:35  host: 77-45-111-34.sta.asta-net.com.pl

    Osiem rdzeni? Toż to już przeżytek. Jak nie ma dwucyfrówki w procesorze to sensu brak, nie mówiąc o aparacie, zero polotu i finezji, biedota.

  • 0

    9.  2015-07-13 15:19:26

    @7 no tak, w świecie Androida jak się nie ma masy cyferek to się nic nie sprzeda, ten spod @1 jest tego ofiarą ;) Faktycznie np taki iPhone ma 1GB Ram i działa najlepiej ze wszystkich smartfonów na rynku.

  • 0

    10. ~lol...  2015-07-13 15:50:04  host: host-n2-75-8.telpol.net.pl

    Hmm nie chce nic mówić applekolego ale wygląda ładnie, ma większy wyświetlacz niż 6plus i mniejsze gabaryty, aparat możliwe że też lepszy jeśli to coś pokroju note4/s6 matryca, ma amoleda więc będzie to ładnie wyglądać, czytnik linni, szybki będzie w działaniu to na pewno i to poniżej 2000 zł ....

  • 0

    11. ~znavvca  2015-07-13 16:21:43  host: r2.cirow.pl

    Coś tak prawie jak moja Luna :)

  • 0

    12. ~Joey  2015-07-13 16:23:18  host: 81.219.84.18

    Za 2000 to już lepiej noweiutkiego Ip 5s kupić :P

  • 0

    14. ~Tech-nick  2015-07-13 17:46:46  host: public-gprs361579.centertel.pl

    applefan_ (9.) - Ty to się potrafisz wić jak wąż w zeznaniach. Masz zadatki na akwizytora i pewnie upchnąłbyś sporo garnków na prezentacjach dla emerytów ;-)
    Nie napisałeś, że iPhone z 1 GB działa najszybciej, czy też ma wysoką wydajność, ponieważ to by była bzdura. Napisałeś za to, że "iPhone ma 1GB Ram i działa najlepiej" - co tak naprawdę ma nikłą wartość merytoryczną, ale jakże ładnie brzmi z punktu widzenia marketingu - takie rasowy slogan reklamowy.
    Fani Apple tak przesiąkają przekazem marketingowym ukochanej firmy, że już myślą, mówią i piszą w języku marketingowym.

  • 0

    15. ~Tech-nick  2015-07-13 17:52:15  host: public-gprs361579.centertel.pl

    Jeśli zaś chodzi o Samsunga Galaxy A8 to powiem krótko - jest to model zbędny z punktu widzenia rynku!
    Samsung mógł zamiast tego zwiększyć dostępność i nieco obniżyć ceny bardzo udanego Galaxy Note 3, który spokojnie deklasuje to "A8" !

  • 0

    16.  2015-07-13 18:06:10

    A ma gniazdo na kartę pamięci ?

  • 0

    17. ~Maxx  2015-07-13 20:16:29  host: user-188-33-16-83.play-internet.pl

    Nie dla mnie. Do kieszeni się nie mieści a z plecaka nie będę co 20 minut go wyciągał bo ktoś dzwoni.

  • 0

    18. ~Centurion  2015-07-15 17:21:26  host: n05-06-08.opera-mini.net

    Cena Galaxy A8 - około 500 dolarów - dałaby w Polsce kwotę ponad 1800 zł, czyli znacznie więcej niż obecnie trzeba dać za Samsunga Galaxy S5 !! Tak więc Samsung może sobie darować wprowadzanie tego "A8" na nasz rynek!

Dodaj swoją opinię