Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Coraz bliżej fuzji Cegetela i Neuf

Coraz bliżej fuzji Cegetela i Neuf

WitekT 11 Maja 2005 10:35

0 0
Negocjacje w sprawie fuzji operatorów telefonii stacjonarnej Cegetel i Neuf Telecom są zaawansowane, ujawnił prezes drugiej z nich, Jacques Veyrat.

Według doniesień prasowych, Vivendi jest gotowe wydzielić z grupy Cegetela, którego 65% jest jego własnością. Powstała po fuzji z Neuf Telecom spółka miałaby trafić na giełdę. Według mediów, 35% akcji Cegetela chce sprzedać francuska kolej SNCF.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Kanały TV, które najczęściej oglądasz, pochodzą z:

Krakowscy policjanci przerwali nielegalny proceder

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet