Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Coraz bliżej do Xperii X10

Coraz bliżej do Xperii X10

LuiN 27 Października 2009 11:28

0 0

3. listopada odbędzie się oficjalna prezentacja najpotężniejszego smartfonu z Androidem - Sony Ericssona Xperia X10. Do sieci trafił materiał prezentujący oficjalna ulotkę telefonu, w której znaleźć można szereg elektryzujących informacji, takich jak nagrywanie wideo o jakości FullHD.



se xperia x3 real se xperia x3 real se xperia x3 real se xperia x3 real

1920 x 1080 pikseli - takiej rozdzielczości filmy zarejestruje pierwszy telefon Sony Ericssona pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android. Aż tak wysokiej jakości materiały będą wymagały dużo pamięci na ich pomieszczenie - stąd Xperia X10 będzie miała 32 GB wewnętrznej pamięci i czytnik kart microSDHC.




Obok porażającej jakości filmów, czekają nas też 8-megapikselowe zdjęcia oraz 4,1-calowy ekran AMOLED z pojemnościowym panelem dotykowym i funkcją multitouch. Wszystkim tym zarządzać będzie najszybszy na rynku procesor montowany w telefonach komórkowych - taktowany zegarem 1 GHz Qualcomm Snapdragon.

Łączność WiFi i HSPA wykorzystywana będzie przez preinstalowane aplikacje dające dostęp do popularnych serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy MySpace.



Źródło tekstu: GSMArena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2009-10-27 11:46:40

    I pewnie cena >700 euro ;) Dodam, że moja cyfrówka tez ma taką naklejkę (FullHD1080) i wcale nie kręci filmów w HD, tylko w VGA, a producent (nomen omen Sony) tłumaczy, że nigdzie nie jest napisane, że HD odnosi się do filmów ;D Tak więc jest FullHD, ale do robienia zdjęć ;) Zresztą na gsmarena mają podobne podejrzenia...

  • 0

    2. ~  2009-10-27 11:46:44  host: v01-09.opera-mini.net

    Brawo SE!!!

  • 0

    3.  2009-10-27 11:54:01

    kawałek sprzętu !

  • 0

    4. ~Templariusz  2009-10-27 12:00:22  host: apn-95-40-81-24.dynamic.gprs.plus.pl

    SE RZĄDZI !!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    5.  2009-10-27 12:16:10

    Nono, wygląda nieźle. Ciekawe jaka rozdziałka ekranu.

  • 0

    6. ~uzer  2009-10-27 12:18:26  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    kawal "bryki" i cale 4 cale wyswietlacza amoled full hd

  • 0

    7. ~  2009-10-27 12:29:29  host: chello089074168019.chello.pl

    jak by tylko Garmin działał na Androidzie to od razu sprzedaje swoją Omnie HD i kupuje X10 , no i ogromny plus za wyświetlacz AMOLED

  • 0

    8. ~  2009-10-27 14:11:14  host: public71011.xdsl.centertel.pl

    i będzie popularny tak, że szok przez swoją cenę. Jak SE coś dobrego zrobi, to psuje to ceną. I tak to upadnie w końcu...

  • 0

    9.  2009-10-27 14:20:10

    AMOLED?? na ulotce pisze OLED... nie wiem czy dobrze kojarze ale OLED jest jeszcze lepszy niz AMOLED??

  • 0

    10. ~jmisiecki  2009-10-27 14:35:48  host: 62.29.136.38

    Niech SE dopracuje najpierw XPERIA X1 a dopiero później wyjeżdża z wizjami X10

  • 0

    11. ~Opanowany  2009-10-27 16:42:13  host: 87-205-52-77.adsl.inetia.pl

    Taki zapi..., że nie ma czasu taczki załadować - taki za...że 3, 4 i jeszcze kilka poprzeskakiwali ;)

  • 0

    12. ~raptoos  2009-10-27 16:42:13  host: 188.33.72.49

    @the_neptun - http://pl.wikipedia.org/wiki/AMOLED wikipedia mówi, że to AMOLED jest ulepszonym LEDem.

  • 0

    13.  2009-10-27 16:48:17

    a może jest 1920x1080 ale z bitratem 500kbit/s hehe

  • 0

    14. ~  2009-10-29 11:56:27  host: chello089074168019.chello.pl

    zdjecia sa PODRBIONE od kiedy to cos ma miec FASTPORT?? Przeciez USB powinno byc. A data kabel jakby z innego zestawu Poza tym jak ktos wychwycil na Esato, na broszurce przedstawionej na filmiku sa bledy. Braki TM marks, bledy interpunkcyjne itd,itp.

  • 0

    15. ~  2009-10-29 19:55:11  host: chello089074168019.chello.pl

    http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x3-2964.php

Dodaj swoją opinię