Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cooler Master: dokanałowe słuchawki dla smartfonów

Cooler Master: dokanałowe słuchawki dla smartfonów

orson_dzi 4 Kwietnia 2017 13:22

2 1

cooler master

Znana gamingowa marka wprowadziła do oferty słuchawki dedykowane dla użytkowników smartfonów.

Słuchawki MasterPulse In-Ear mają przypaść do gustu wymagającym słuchaczom (o ile tacy słuchają muzyki ze smartfonów). Ma to być możliwe dzięki autorskiej technologii Bass FX. Słuchawki oferują:
  • 8mm przetworniki,
  • pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz,
  • czułość: 119dB +/- 3dB (bass on); 109dB +/- 3dB (bass off),
  • imppedancja 20 omów,
  • wbudowany mikrofon o czułości: -44 +/- 4dB (at 1KHz, 1V/PA) i pasmem przenoszenia 100 - 10000 Hz,
  • płaski przewód o długości 1,3 m,
  • pozłacana wtyczka Jack 3,5mm.


cooler master




Pokrętło umieszczone na słuchawkach pozwala w prosty sposób przełączać się pomiędzy słuchaniem muzyki w trybie Bass FX, a rozmową telefoniczną.

Słuchawki Cooler Master MasterPulse In-Ear zostały wycenione na 230 zł.

Źródło tekstu: Cooler Master     

w sumie: 12
  • -1

    1. ~  2017-04-04 13:24:13  host: 168.235.197.52

    a w duuupie ma cooler master i ich słuchawki

  • -1

    2.  2017-04-04 13:27:13

    A to ktoś jeszcze kupuje słuchawki na kablu?

  • 3

    3.  2017-04-04 13:31:22

    @1 i dalej działają?
    @2 tylko ci, którzy mają złącze w swoich telefonach.

  • 0

    4.  2017-04-04 13:40:26

    @2, mlody_pelikan - ja tam sobie jedne do biegania kupiłem w zeszłym miesiącu. Tych na Bluetooth ciągle zapominam naładować.

  • 0

    5. ~Rambo Bambo  2017-04-04 13:48:52  host: apn-31-0-45-90.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie znam takiej firmy takze chyba nie jest taka znana. A sluchawki za 230 zl to chyba jakis szrot.

  • 2

    6.  2017-04-04 13:50:49

    @Rambo Bambo - no jak można nie znać Cooler Mastera? Już ładnych kilka tysięcy newsów na Telepolis napisałem na ich klawiaturze mechanicznej :-)

  • 0

    7. ~mike278  2017-04-04 14:18:12  host: n28-01-02.opera-mini.net

    Orson jesteś pewien że mają poz
    łacany kabel jack? 3,5 mm? Mi się to jakoś inaczej kojarzy.

  • 0

    8.  2017-04-04 14:20:39

    @7 Chodziło o wtyczkę jak najbardziej. Poprawione.

  • 0

    9. ~~  2017-04-04 14:36:28  host: eiv192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam lepsze słuchawki za ok 100zł.

  • 0

    10.  2017-04-04 15:14:34

    Ja tam używam Sennheiser CX 300 II, dobre pasmo, kabel się nie plącze, jest też zakładany na szyje, także jak chce się coś mówić np przy kasie, to się wyjmuje z ucha i nie dynda na piersi tylko na szyi, mają fajne etui, co głupstwo ale przydatne i ogólnie niedrogie bo lekko ponad 100, polecam, w tym przedziale cenowym, lub lekko do 150 zł nie maja równych

  • 0

    11. ~xxxx  2017-04-04 21:15:04  host: nsithb13.blokowe.pl

    A to oni robią obudowy do komputerów?

  • 0

    12.  2017-04-04 21:50:57

    @11, xxxx - tak, to ta sama firma.

Dodaj swoją opinię