Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Compressor Mini w Erze

Compressor Mini w Erze

sirmark 25 Marca 2009 21:46

0 0

Compressor Mini - czyli serwis dostosowujący wygląd strony www do ekranu telefonu komórkowego dostępny jest w Erze bezpłatnie dla wszystkich użytkowników korzystających z pakietów transmisji danych.

Dzięki temu użytkownik może zmniejszyć nawet o 70% transmisję danych, a także szybciej i łatwiej przeglądać zawartość Internetu. Compressor Mini jest oparty na systemie Opera Mini.




Compressor Mini oferuje również dodatkowe funkcje:
odtwarzanie internetowych filmów video Flash lub Windows Media w telefonach z odtwarzaczem mobilnego video
odtwarzanie internetowych stacji radiowych emitujacych w technologii Flash, Shoutcast lub Windows Media, a także plików mp3 z serwerów internetowych - w telefonach z odtwarzaczem mobilnego audio streaming przeglądanie witryn przygotowanych w technologii Flash,
możliwość zapisu linków i dostęp do nich w każdym telefonie z internetem, do którego zostanie włożona karta sim użytkownika.

Compressor Mini jest dostępny bez dodatkowych opłat w ramach pakietów danych. Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne, wystarczy po prostu mieć aktywny jeden z pakietów danych dostępnych w taryfie użytkownika.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~kupczak  2009-03-25 22:21:54  host: aaoc148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co ten "video streaking" drogi Panie redaktorze?

  • 0

    7. ~  2009-03-25 22:25:46  host: p01-08.opera-mini.net

    Link do str ery z opisem http://www.era.pl/pl/indywidualni/uslugi-porady/internet/bluecon nect/bc_w_telefonie/compressor_mini

  • 0

    8. ~kogo  2009-03-25 22:38:00  host: gaja.tpnet.pl

    kogo to obchodzi przy koszmarnie drogim necie w erze ? niedlugo ,bo od 1 lipca w ROAMINGU za 1mb danych bedziemy placic MAKSYMALNIE 1 €O !! teraz w erze placimy wiecej W KRAJU !! ;/

  • 0

    9. ~a_lex  2009-03-25 22:42:06  host: 213.158.194.228

    No, jak dziala Flesh to jest duza rzecz!

  • 0

    10. ~Templariusz  2009-03-25 22:43:06  host: staticline23090.toya.net.pl

    Łee... U mnie nie działa... Może po wykorzystaniu paczki danych przestaje...?

  • 0

    11. ~  2009-03-25 22:52:48  host: awb85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    może to chodziło o video cloaking ? :)

  • 0

    12. ~yeti  2009-03-25 22:59:58  host: public-gprs80161.centertel.pl

    narzekacze, dają możliwość mniejszych kosztów i szybszego neta. jak dla mnie dobra sprawa

  • 0

    13. ~m  2009-03-25 23:01:14  host: s32.zabrze.net.pl

    0,12 zł/100kb w nowych taryfach ery. Tyle samo ma play wiec ktoś tu wprowadza w błąd pisząc, że mają najdroższą transmisje danych !

  • 0

    14. ~Olek  2009-03-25 23:37:53  host: 213.155.189.253

    U mnie nie działa, mam aktywny pakiet danych - nie wykorzystany do końca. Swoją drogą co to za jakaś bzdura, dodatkowe ikonki itd.?

  • 0

    15.  2009-03-25 23:53:45

    Ad 13. Nikt nie wprowadza w bląd. Takie stawki mają w cenniku regulaminu Nowego Tak Taka. Rowne 0,72zł za odebrane dane i tyle samo za wyslane. Liczą oddzielnie dlatego nawet jedno odebranie poczty to 1,44zł. Owszem jak ktoś potrzebuje więcej i wie jak to zrobić to weźmie pakiet 5mb za 5zł. To nic że Simplus za tą kwotę daje 5 razy więcej podobnie jak Heyah.

  • 0

    16. ~  2009-03-26 00:11:27  host: public-gprs80161.centertel.pl

    @ 16 - ale ta usługa jest przy pakiecie, zatem jaki ma sens odniesienie do TT? 1 w Polsce z takim pomysłem, ale ponarzekać i tak można :)

  • 0

    17. ~  2009-03-26 00:52:12  host: public-gprs59618.centertel.pl

    Po co to narzekanie. Kto korzysta ze streamingu na karte. Tu chodzi glownie o BC. Jesli rzeczywiscie strony wygladaja jak w OM a nie np onetlajt plus stabilny streaming video przynajmniej 100kb/s w dobrej jakosciowo kompresji, w dodatku WMV to jest to swietna sprawa i bede oczekiwal od Orange Free jakichs dzialan w podobnym kierunku. Nawet siec frajera potrafi zaskoczyc...

  • 0

    18.  2009-03-26 01:45:33

    #6. no to cos sie nie wykasowalo, thx ;)

  • 0

    19. ~mirekb  2009-03-26 07:47:18  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @8 tak,ale w hurcie 1MB za 1 euro bo tylko te stawki mozna narazie regulowac

  • 0

    20. ~test  2009-03-26 09:14:55  host: 72.14.193.4

    tego kompresora

  • 0

    21. ~alex  2009-03-26 10:16:04  host: doz34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    całkiem przydatne, jak rozumiem realnie przyspiesza działanie internetu jak i obniża koszty. nie widzę w tym nic złego :)

  • 0

    22.  2009-03-26 16:58:55

    @3 ja korzystam w tej sieci z transmisji danych w telefonie (50mb za 1zl) i bardzo sobie chwale czyli wg. Ciebie jestem idiota? dziekuje bardzo, za rzeczowa psychoanalize ;)

  • 0

    23.  2009-03-26 17:12:16

    @8 nie cieszylbym sie na wyrost. 1 euro netto i bedzie to cena hurtu miedzy operatorami, a nie cena detaliczna. btw. narzekasz na ere? spojrz jakie stawki ma orange w swoich abonamentach ;) era 12gr za 100kB, orange 25gr za 50kB ;)

  • 0

    24. ~  2009-03-27 11:03:19  host: p09-05.opera-mini.net

    Eh po 3 rozmowach juz wiem co i jak jak ktos niema opcji tego compresora a ma aktywny pakiet mb to trza dryn dryn do boa i poprosic o aktywacje na swoim koncie takie nie precyzyjne dane podaja w info na www ze trza samemu kombinowac dzwonic itp

  • 0

    25. ~  2010-02-01 13:35:19  host: abz193.internetdsl.tpnet.pl

    moze byscie napisali o co kaman ;p

Dodaj swoją opinię