Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Comperia.pl najwyżej w rankingu polskich firm w "Deloitte Technology Fast50"!

Comperia.pl najwyżej w rankingu polskich firm w "Deloitte Technology Fast50"!

WitekT 18 Października 2014 21:30

3 21
W organizowanym przez firmę doradczą Deloitte 15. edycji rankingu Technology Fast50, który zestawia najszybciej rozwijające się firmy technologicznie innowacyjne w Europie Środkowej, znalazły się 22 spółki z Polski (we wszystkich kategoriach). Najwyżej - Comperia.pl S.A., na drugim miejscu!



Zwycięzcą Deloitte Technology Fast 50 została węgierska spółka Szallas.hu, która w tym roku zadebiutowała w zestawieniu. Firma zajmuje się internetową sprzedażą miejsc hotelowych. Na drugim miejscu znalazła się porównywarka finansowa Comperia.pl, właściciel serwisu TELEPOLIS.PL. Rok temu spółka zajmowała czwarte miejsce. Trzecie miejsce należy także do debiutanta: spółki High Tech Engineering Center z Serbii.

Fast50 to także szybkie działanie. Już w połowie listopada nowa odsłona porównywarki usług telekomunikacyjnych, w których wdrożymy postulowane przez czytelników usprawnienia i funkcje! :-)

Zobacz: pełne zestawienie firm w rankingu Deloitte Technology Fast50.

Źródło tekstu: Deloitte, wł     

Dodaj do:

Tagi: comperia | deloitte

w sumie: 54
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    165. ~pabloki  2014-10-19 23:57:52  host: public-gprs517036.centertel.pl

    sławekt a po co masz przedłużać , kiedyś może miało to jakiś sens gdy były inne zasady i stanowiło to jakies tam wsparcie (zapewne znikome) portalu . Dziś gdy juz serwis nalezy do dużego podmiotu konto premium i jego "funkcje" mijają sie z celem. Lepiej poczekać by przeczytać jakieś tam gdybania nie warto nawet 50 gr dac za tamte oczywistości zamykane za paywallem. Posiadanie konta premium nie powinno dawac prawa do wyrażania opinii ponad wszystko bo mogło by to powodowac bajzel(dowodem podróba Calm7 z premium, podróba wlo z premium ).

    WitekT byc może błednie zakładasz że #141 pisała osoba która wygrała. , być może to ktoś znajomy zwycięzcy. Zdecydowanie razi zbyt długi czas Twojej odpowiedzi na 141 bo widziałem że dziś wcześniej , po publikacji 141 udzielałeś sie na portalu.Dal mnie to źle wygląda nawet po przyznaniu że to wtopa. Ale wiadomo że baaardzo różnimy sie w ocenach i to jest jasne i kiedyś tam ustalone. Mnie , możesz sobie pisać że nie jestem stroną i co z tego, inetresuje że na jakiejs podstawie 141 ma wniosek że to sa telefony za przedłużenie. No i nie moge połaczyć tego żeby hurtownie sprzedawały telefony z simlockiem orange. To sie nie dodaje.a pisząc że ta wtopa " bez względu czy zawiniona przez nas czy nie " dajesz mi podstawy sadzić że to telefony za przedłużenie bo te tez sie KUPUJE.

  • Ten komentarz został ukryty.

    4

    166.  2014-10-20 00:02:10

    @160 Wojny Play reszta świata (więszość), tudzież Plus reszta świata (np. wlo) będą ZAWSZE. To też koloryt tego portalu, sam zapewne DOSKONALE wiesz, że to NIGDY się nie zakończy. Ale też bądź obiektywny dla Wszystkich o traktuj jednakowo... I dlaczego np. wlo spamuje, troluje oraz niejednokrotnie obraża użytkowników portalu i Ty go nie wycinasz? Bo napsztykał tysiące postów w zasadzie o niczym? Spojrz na forum, czy komuś pomógł? Nawet w tych swoich super pseudo Plus taryfach... Poczytaj jego ostatnie 100 wpisów i porównaj z tytułem wiadomości.A następnie "zabierz" się za innych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    174.  2014-10-20 03:39:22

    Witku, może ten komentarz usuniesz (Twoje prawo pełne), ale chcę wspomnieć, że ogólna tendencja do zamykania ludziom twarzy zawsze się odbije negatywnie w taki czy w inny sposób, czego wam i sobie nie życzę. Mimo strasznego bajzlu w komentarzach (nie przeczę, onet się zrobił) pozostaje taki niesmak.. Pamiętajcie o starych dyskusjach, gdzie można było się dowiedzieć wiele - często właśnie we w sumie niejakich offtopach, o starych userach, którzy przywykli do w pełni otwartych dyskusji, o nowych którzy potrafią się wypowiadać z sensem.. Nie każdy pisze na forum (w tym niżej podpisany), nie każdy je nawet czyta.. A inna sprawa, że nie wyrobicie z moderacją na dłuższą metę.. Zastanówcie się na górze co z tym fantem, proszę. Pozdrawiam ze środka nocy ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    178.  2014-10-20 08:06:19

    pabloki: a czemu zakładasz naszą złą wolę? Jak mieliśmy wziąć przedłużeni w Orange, skoro Comperia ma telefony w Plusie i Play? Powiesz mi jakim cudem? Nigdy nie wstydziliśmy się wziąć porażek na klatę - tu w ciągu 72 godzin od pierwszej informacji o simlocku Orange sprawa została zamieciona, kody załatwione i wysłane. Co zrobiliśmy źle?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    180.  2014-10-20 08:07:45

    slawekt: wojny były fajne na początku. Teraz nic nowego już się nie dowiadujesz, a komentarzy powyżej 40 z reguły nie ma sensu już czytać. To nie znaczy, że będziemy kasować jakieś lekkie offtopy, ale do tej pory przepuszczaliśmy za duże. Tak nie będzie, bo się zrobił po prostu śmietnik. Tak, komentarze wlo też będą cięte.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    181. ~litwin  2014-10-20 10:31:06  host: user-94-254-193-104.play-internet.pl

    każda mysl wolna i niezależna
    to profanacja telepolis bezbrzeżna
    bedziemy cieli teksty niezmordowanie.
    cenzura działa w deszczu i huraganie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    182. ~Gosciu  2014-10-20 10:35:00  host: ip-78-30-96-151.free.aero2.net.pl

    Robi sie coraz fajniej telepolis zmierza nieuchronnie w stronę pasażer.com. Co b dać przykład portal o lotnictwie ale uświadczyć tam info jakiej kolwiek katastrofie nie da rady bo to negatywnie wpłynęło by na reklamodawców komentarze nieprzychylne lub nie zgodne z linia redakcji cięte na potegę. Witku chyba sam sobie strzeliłeś w kolano jedno z tekstem o kasowaniu drugie o braku sensu czytania po wyżej 40 postów (o czym to świadczy). Chyba komuś woda sodowa stuknęła do głowy. Sprzedaliście sie kasa zainkasowana a teraz będziecie zamiatać. Kiedyś była to dla mnie pierwsza strona o tej tematyce teraz jest już kolejna a następcy szukam i obstawiam ze jedynym nie jestem. Ciekawe kiedy zniknie licznik postów co by sie ludzie zbyt szybko nie łapali ile postów zostało usuniętych

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    184.  2014-10-20 10:44:03

    Gosciu: gdzie napisałem, że będą cięte komentarze nie po linii redakcji? Możesz mi wskazać palcem gdzie? I po co te wtręty o sprzedaży? Jaki wpływ na reklamodawców? Czy nie widzisz, że Ty próbujesz wykreować jakiś spisek, którego nie ma?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    185. ~Artur Golonka  2014-10-20 10:51:56  host: user-94-254-129-33.play-internet.pl

    Ja mam wrażenie ze po zostanie milionerami po skasowaniu dużej banki za sprzedaż portalu tutejsza redakcja strasznie się sadzi. Witek, zjedz po prostu snickersa, to będzie najlepsze na ta przypadlosc.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    186. ~mkkot  2014-10-20 11:05:58  host: user-94-254-209-47.play-internet.pl

    A ja znowu uważam, że usuwanie komentarzy nie na temat to świetne rozwiązanie. Komentarze pod wiadomością mają wnosić do niej coś nowego, jakoś ją uzupełniać lub zadawać trafne pytania. A to co tu się dzieje nadaje się co najwyżej do spamowania google'a w preclowniach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    187. ~Gosciu  2014-10-20 11:06:59  host: ip-78-30-96-151.free.aero2.net.pl

    Widzę ze lubisz "czepiać" sie konkretnych słów "po linii" miało odniesienie do wspomnianego portalu o lotnictwie aby wskazać w jakim kierunku idzie telepolis. Sprzedaż i reklamodawców odnosi sie do lini jaka redakcja zobowiazana utrzymywać. Watpię aby właściciel tolerował portal jakby nie patrzeć podległy który robi mu koło pióra. Nie wykaże tego ale w umówie zakładam ze jest nie jeden bezpiecznik jakim można ustawić was do pionu wrazie gdyby właściciel nie był "zachwycony" nie wierze we wszech obecnie promowane partnerstwo. Jak dla mnie poziom zaczął lecieć mniej więcej w okolicy wprowadzenia nowej szaty portalu+dodanie kont premium. Od tamtej chwili równia pochyla. Jak na razie chyba najlepszym dość powiedzieć książkowym przykładem przejęcia i wiążąca sie z nim konsekwencja dla osób korzystających z jego usług jest C+ i przejęcie N a wcześniej wizji tv, wam na szczęście jeszcze daleko do ustawionej wysoko poprzeczki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    188.  2014-10-20 11:17:55

    mkkot: dokładnie o to chodzi!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    189.  2014-10-20 11:20:26

    Gosciu: mamy zagwarantowaną pełną niezależność dziennikarską - na piśmie. Nie musimy zupełnie oglądać się na reklamodawców. Co Ty na to? Bo stoi to w sprzeczności z Twoimi twierdzeniami. Z drugiej strony - z czego mamy się utrzymywać?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    190.  2014-10-20 11:20:43

    Artut Golonka: boli Cię ta transakcja?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    191. ~tata  2014-10-20 11:25:55  host: 87-206-222-70.dynamic.chello.pl

    Szokiem dla mnie jest gdy przebywam w Wiedniu a tam osiedlowe sklepiki z data zalozenia 1728 r w III RP tylko kombinatorzy,oszusci i wrozbici.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    192.  2014-10-20 11:41:13

    @189 Tu dochodzimy do sedna sprawy. Bez reklamodawców nie ma kasy, a bez kasy to nie będzie z czego się utrzymać... Typowa kwadratura koła. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wydaje pieniędzy na zakup portalu, żeby dokładać. Stąd też pojawił się artykuł sponsorowany, który nie dopuszcza jego komentowania. O ile pamiętam, wcześniej nigdy tak nie było. Plus wyszukiwarka ofert, której działanie było dosyć ułomne (zobaczymy jak będzie z następną jej odsłoną). Portal ewidentnie się zmienia, jeszcze nie do końca umiem ocenić czy na dobre. W/w symptomy jednak nie dają zbyt wielu podstaw do optymizmu :-(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    193.  2014-10-20 11:58:02

    gratulacje dobrego wyniku i dalszego powodzenia we wchodzeniu na trudny rynek telko. psy szczekaja, a karawana idzie dalej - polski internet jest tak uroczo pelen frustracji :):):)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    194.  2014-10-20 12:07:38

    slawekt: źle pamiętasz. :-) Średnio raz na pół roku mamy artykuł sponsorowany bez możliwości komentowania. Tak, portal się zmienia, nie jest to proces łatwy, nie unikniemy błędów po drodze. Cel: więcej dobrej jakości tekstów własnych, naprawdę przydatna porównywarki, aktywna i KULTURALNA społeczność. Żadnych reklam natywnych i tekstów zapłaconych nieoznaczonych jako "sponsorowane". Uczciwość w podejściu do czytelników, ale trzymanie porządku w komentarzach.

    Mam prośbę tylko o jedno. Traktujemy Was tak, jak chcemy być traktowani przez Was. Nie szukajcie u nas złych intencji, bo ich nie mamy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    195.  2014-10-20 12:35:19

    @194 Skoro twierdzisz że były to nie mam powodu Ci nie wierzyć. Mnie to jakoś widocznie ominęło :-) Coż, zobaczymy jak dalej sprawy się rozwiną. Zwłaszcza jeżeli chodzi o aktywną i KULTURALNĄ społeczność.