Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Comarch wspiera wdrożenia Nokia Data Gathering

Comarch wspiera wdrożenia Nokia Data Gathering

LuiN 17 Stycznia 2012 10:30

0 0

Comarch rozszerza swoje portfolio rozwiązań mobilnych o usługi wdrożenia i utrzymania komercyjnej wersji Nokia Data Gathering.

Nokia Data Gathering to rozwiązanie stworzone przez wiodącego producenta smartfonów i udostępniane na licencji open source, umożliwiające zbieranie danych za pośrednictwem urządzeń mobilnych i późniejszą ich analizę w czasie rzeczywistym. W porównaniu z tradycyjnymi metodami gromadzenia danych Nokia Data Gathering jest szybsze i znacznie skuteczniejsze.

Oprogramowanie Nokia Data Gathering może być wykorzystywane do przeprowadzania sondaży, ankiet, odczytu liczników zużycia mediów oraz w innych sytuacjach życia codziennego. Składa się ono z 3 modułów: aplikacji mobilnej dla pracowników zbierających dane w terenie, modułu do tworzenia i dystrybuowania kwestionariuszy oraz modułu do przetwarzania i analizy zgromadzonych danych.
Comarch przyczynił się do rozwoju rozwiązania Nokia Data Gathering udostępniając na licencji open source pierwszą wersję klienta na nową platformę mobilną Windows Phone 7.x.

Źródło tekstu: Nokia, Comarch     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet