Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Comarch obsługuje kompleksowo

Comarch obsługuje kompleksowo

WitekT 8 Września 2005 11:50

0 0

Comarch wprowadził nowy produkt związany z kompleksową obsługą systemów telekomunikacyjnych dla firm. Klient powierzając firmie Comarch utrzymanie swojego systemu telekomunikacyjnego może zredukować koszty jego funkcjonowania o 15% do 35%.

Obniżenie kosztów funkcjonowanie systemu telekomunikacyjnego osiągane jest przede wszystkich dzięki dostosowaniu systemu do rzeczywistych potrzeb firmy (wybór optymalnych technologii) oraz zastosowanie najlepszych dla danego klienta taryf z ofert operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Comarch jest odpowiedzialny za administrację i serwis wszystkimi elementami systemu, co ogranicza koszty związane z funkcjonowaniem IT w firmie. Obsługa systemu telekomunikacyjnego obejmuje:
sieci WAN,
zabezpieczenie dostępu do Internetu,
centrale telefoniczne,
łącza do operatorów telefonii stacjonarnej,
telefonię mobilną,
telefonię VoIP,
billingowanie,
integrację wszystkich elementów.

W ten sposób klient zyskuje niezależnego doradcę, który nie ogranicza się do rozwiązań jednego operatora, lecz jest w stanie zbudować optymalny system w oparciu o produkty różnych firm. Biorąc pod uwagę szybki rozwój rynku telekomunikacyjnego Comarch dostosowuje powierzone mu w opiekę systemy telekomunikacyjne do nowych warunków i możliwości. Daje to klientowi możliwość ciągłego obniżania kosztów ponoszonych na telekomunikację przy zachowaniu wysokiej jakości usług.
Dużą zaletą dla klienta jest scentralizowanie obsługi serwisowej. Comarch zapewnia obsługę całości systemu, co eliminuje konieczność posiadania wielu umów serwisowych z różnymi podmiotami. Przyspiesza to usuwanie awarii oraz eliminuje przypadki, w których kilka firm serwisujących system telekomunikacyjny obwinia się wzajemnie o przyczynę awarii. Jakość obsługi serwisowej zagwarantowana jest umową Service Level Agrement (SLA).

W chwili obecnej trwają pierwsze wdrożenia Kompleksowej obsługi telekomunikacyjnej firmy.

Źródło tekstu: brief.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet