Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości COI: przetarg na usługi telefonii oraz dostawę telefonów

COI: przetarg na usługi telefonii oraz dostawę telefonów

sirmark 23 Lipca 2013 00:21

3 0

Centralny Ośrodek Informatyki (COI), który świadczy usługi na rzecz MSW i innych podmiotów publicznych, ogłosił przetarg na świadczenie usług telefonii komórkowej oraz dostawę 110 telefonów.

Zamówienie obejmuje świadczenie usług przez 24 miesiące dla 110 kart SIM (55 numerów nowych i 55 przeniesionych od dotychczasowego operatora, którym jest T-Mobile) z taryfami, spełniającymi następujące wymagania:
  • nielimitowane i bezpłatne połączenia do wszystkich operatorów komórkowych na terenie kraju,
  • nielimitowane i bezpłatne połączenia do wszystkich operatorów stacjonarnych na terenie kraju
  • nielimitowane i bezpłatne wiadomości tekstowe (SMS) i multimedialne (MMS) na terenie kraju,
  • transfer danych z limitem 2 GB dla każdego numeru telefonicznego z osobna , z tzw. lejkiem (po wykorzystaniu limitu następuje tylko ograniczenie prędkości)

W ramach zamówienia dostarczonych ma zostać także 110 aparatów telefonicznych, o minimalnych wymaganiach, w których znajduje się m.in. wymieniony system operacyjny "IOS min ver.6 lub równoważny". Pozostałe wymagania poniżej.

coi przetarg




Pod określone wymagania pasuje tylko jeden model: Apple iPhone 5.

Wybrana zostanie oferta z najniższa zaoferowaną ceną. Termin składania ofert mija 23. lipca.

Źródło tekstu: COI, wł     

Dodaj do:

Tagi: coi | msw | przetarg

w sumie: 40
  • 0

    24. ~  2013-07-23 08:51:49  host: user-5-173-89-114.play-internet.pl

    @22 no dobra, ale czemu nie iPhone 3GS albo 4?

  • 0

    25. ~Fi  2013-07-23 08:58:57  host: V34-03.opera-mini.net

    24 patrz na wymagania odn.specyfikacji minimalnej :-p

  • 0

    26.  2013-07-23 10:50:45

    "55 numerów nowych i 55 przeniesionych od dotychczasowego operatora, którym jest T-Mobile" - czyli wiadomo na pewno, że nie TM ;)

  • 1

    27. ~  2013-07-23 11:01:11  host: ip-37-209-148-102.free.aero2.net.pl

    @26, jeżeli oferta TM będzie najtańsza, to wybiorą TM

  • 2

    28.  2013-07-23 11:03:48

    Te 115 g max to dobre jest. Pewnie będą latać z nimi w kosmos i liczy się każdy gram przy starcie.

  • 3

    29. ~Fi  2013-07-23 11:09:17  host: V34-03.opera-mini.net

    28 Nie, mniej paliwa spalą w samochodzie ;-) to są tzw. oszędności w rządzie!

  • 2

    30.  2013-07-23 11:09:39

    Czyli 110 iPhonów z kartami Plus GSM...przetargi to naprawdę świetna sprawa. :D

  • -1

    31. ~  2013-07-23 11:10:37  host: ip-37-209-148-102.free.aero2.net.pl

    @30, dlaczego uważasz, że Plus?

  • 2

    32.  2013-07-23 11:12:25

    A wymogi co do LTE? Chyba że telefon ma to tylko obsługiwać a operator już niekoniecznie... :)

  • 0

    33. ~  2013-07-23 11:13:37  host: V32-03.opera-mini.net

    @32 iphone 5 i tak nie obsługuje LTE w Polsce, poza tym międzynarodowy Orange ma największe zniżki z umową Apple bo to gigant.

  • 1

    35.  2013-07-23 11:19:52

    33: a "międzynarodowy T-Mobile" zniżek nie ma? ;-)

  • 0

    36. ~ola  2013-07-23 11:21:01  host: public-gprs44193.centertel.pl

    @34 Ciekawe czy ich wyłączą po 2h dziennie do PLAY, bo przecie pewno to FCT... jak szaraka, czy o tyłku maryni i nawet po2h op nie rozłączy rozmowy?

  • 0

    37. ~  2013-07-23 11:22:07  host: V32-03.opera-mini.net

    @35 ma, ale nie wiem jak traktować to info o przeniesieniu. Może są niezadowoleni :)

  • 0

    38. ~  2013-07-23 11:30:42  host: V32-03.opera-mini.net

    Normalnie w przetargach nikt nie wyszczególnia obecnego operatora i ewentualnych przeniesień. Naturalne jest, ze jeśli wygra inny operator to numery będą przeniesione.

  • 0

    39. ~Asadżer  2013-07-23 11:31:18  host: 87-205-150-18.adsl.inetia.pl

    ~26 akurat TM wygrywa ostatnio sporo przetargów chociażby dla policji i tu mowa o kilku tysiącach aktywacji, także nie jest powiedziane, kogo wybiorą, kryterium to cena.

  • 1

    41. ~Namakon  2013-07-23 11:46:37  host: 81.219.84.18

    @Fi koledze z 24. chodziło o coś w rodzaju "jak potrzebują czegoś na IOS to czemu im k... nie starczy 3GS/4" a nie o to dlaczego musi być 5. :P

  • 2

    42. ~  2013-07-23 17:35:22  host: thoreau.guilhem.org

    Do ceny usługodawca musi doliczyć 10 proc. na łapówkę.

  • 1

    43. ~Brend  2013-07-23 19:12:10  host: bwj61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Piękny polski system przetargowy, od zawsze służył wszelkiej maści nadużyciom. Nieważne, że można byłoby powalczyć innymi aparatami - żaden poza tym jednym, konkretnym (którego oczywiście nie wymieniono z nazwy, bo w końcu to przetarg, prawda?) żaden wymagań nie spełni. Polskie przekręty w majestacie prawa. Jestem pewien, że zwycięzca jest już wyłoniony, tylko musi ofertę złożyć.

  • 1

    44.  2013-07-23 20:42:41

    System i waga...co jest przewagą iOS'a, co ma konkretnie czego nie ma Symbian, Firefox :D, Android czy WP ? I do czego będzie ten system wykorzystywany skoro inne nie posiadają pewnie wielu "istotnych i potrzebnych funkcji" ? I ta waga...to jakiś żart ?! Przecież nawet gdyby to była prywatna firma to waga to jeden z mniej ważnych parametrów, nie ma różnic 130 i 800g czy 150g i 600g ;) Jak już to 129g i 149g co jest praktycznie nieistotne. Po co im "multimedialne (MMS" nielimitowane mmsy ? Rozdzielczość...a gdzie zapisy o cenie, o jakości wykonania, o baterii czy o gwarancji ?!

  • 0

    45. ~?  2013-07-25 23:16:38  host: bwh235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    System operacyjny IOS wskazuje na to że wymaganym telefonem jest blck berry lub nokia... 31 pan Bauc i jego kontakty. poza tym zdaje się że plus ma obecnie większość rządowych kontraktów.

Dodaj swoją opinię