Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Codziennie nowe życie w Nokia 20Lives

Codziennie nowe życie w Nokia 20Lives

sirmark 19 Września 2005 16:35

0 0

W dniu dzisiejszym - 19 września rozpoczyna się 25 dniowa rywalizacja o nagrody w mobilnej grze Nokia 20Lives. To mobilne wydarzenie online nowej generacji dla użytkowników telefonów komórkowych, łączy w sobie elementy z branży gier i mody oraz przemysłu filmowego i muzycznego. W Nokia 20Lives występuje 20 fikcyjnych postaci, a gracze mogą przeżyć pełny wrażeń dzień z ich życia. Gra Nokia 20Lives jest dostępna w Internecie w 21 krajach Europy w 11 językach pod adresem www.nokia.com/20lives. W Polsce weźmie w niej udział kilkadziesiąt tysięcy graczy.

W Nokia 20Lives gracze wcielają się losowo w 20 fikcyjnych postaci. Gracze będą widzieć świat oczami tych postaci, spotykać się z ich znajomymi i rodzinami, wykonywać ich pracę oraz podejmować ich decyzje. Wybory dokonywane podczas gry przesądzą o sukcesie lub porażce graczy w Nokia 20Lives.

W grze Nokia 20Lives wykorzystywane będą nagrania wideo i animacje w Internecie, a także wiadomości SMS, email i głosowe, za pomocą których gracze będą otrzymywać informacje. Biorąc udział we wciągającej grze, można wygrać telefon komórkowy lub jedną z nagród głównych związanych z życiem 20 postaci, na przykład lot helikopterem czy pobyt w SPA albo na wyścigach Formuły 1 w Monako.
20 fikcyjnych postaci Nokia 20Lives to mieszana grupa barwnych osobowości z fascynującego świata mediów, muzyki, filmu i mody — między innymi budzące respekt kobiety, przebiegli handlowcy, aktorki i playboye, fotograficy i paparazzi. O tym co łączy wszystkich bohaterów na pewnym etapie życia, uczestnicy dowiedzą się dopiero w trakcie zabawy.

Aby zagrać w Nokia 20Lives potrzebny jest dostęp do Internetu, adres e-mail i telefon komórkowy z możliwością odbierania krótkich wiadomości. Udział w grze jest bezpłatny dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych, którzy mają co najmniej 18 lat. Rejestrować można się do 11 października.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Netii jako część oferty Grupy Cyfrowy Polsat?

Oferta Netii w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet