Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Codzienne wiadomości TELEPOLIS.PL - mailem

Codzienne wiadomości TELEPOLIS.PL - mailem

WitekT 30 Kwietnia 2010 16:19

0 0
Ruszamy z długo oczekiwanym newsletterem. Codziennie o 9 rano będziemy rozsyłać do Was maile z wiadomościami ze świata telekomunikacji.

Newsletter będzie rozsyłany w dni robocze o 9 rano i będzie obejmował wiadomości z ostatnich 24 godzin, poza poniedziałkiem, w którym znajdować się będą materiały z piątku, soboty i niedzieli. Planujemy także wysyłkę maili z ważnymi, pojedynczymi wiadomościami - w momencie, kiedy je opublikujemy.

Zapraszamy do zapisania się na newsletter TELEPOLIS.PL!


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 252
  • 0

    236.  2010-05-03 17:53:23

    Jak będzie jedna reklama na jeden newsletter i będzie ona przemyślana to większości zapewne nie będzie przeszkadzało ;) Co innego jak na 10 wiadomości miałoby być 20 reklam i na każdą trzeba byłoby patrzeć się przez 15 sekund żeby zobaczyć newsy :-P

  • 1

    237.  2010-05-03 17:57:26

    Odczepcie się od Witka i Telepolis. Używałem przez pewien czas Adblock'a, jednak parę miesięcy temu wyłączyłem go. I wiecie co? Nie specjalnie mam powód do narzekań. Telepolis naprawdę DA się przeglądać BEZ tego ustrojstwa. I to w miarę komfortowo (w porównaniu z innymi portalami). ;-)

  • 0

    238. ~reklamy  2010-05-03 18:34:36  host: 178-36-3-0.adsl.inetia.pl

    Mało reklam ? a to niby co ? http://i40.tinypic.com/4tvgn7.jpg TYLKO 15 elementów = 3 mb wczytywania mniej

  • 0

    239. ~xxx  2010-05-03 18:38:59  host: 178-36-3-0.adsl.inetia.pl

    W tym 3 reklamy flash dzięki czemu mój netbook potrzyma krócej, a co za tym idzie większe zużycie na prąd i większa emisja CO2

  • 1

    240. ~  2010-05-03 18:40:08  host: 83.218.120.118

    do 238: tu jest góra 4-5 reklam gdzieś z boku strony telepolis realnie. Naprowdę nie ma tutaj zbyt dużo tych reklam. No a widzę Twój program pokazuje nawet przeglądarkę google jako reklame (bez komentarza...)

  • 0

    241. ~xx  2010-05-03 18:41:36  host: 178-36-3-0.adsl.inetia.pl

    http://*.googlesyndication.com/* to te reklamy googla po prawej stronie

  • 0

    242.  2010-05-03 18:47:45

    xxx (239) - A ile nerwówki przynosi czytanie takich napastliwych postów, nabijanych przez różnej maści frustratów, w których pełno zawiści i p......... trzy po trzy...

  • 1

    243. ~  2010-05-03 19:41:57  host: cpc2-sgyl15-0-0-cust5.sgyl.cable.virginmedia.com

    238: To ty chyba z wp lub z onetu nie korzystasz skoro te reklamy tak ci przeszkadzają.

  • 0

    244.  2010-05-03 19:59:51

    www.fazafm.com: moze jest jakis moment, ze cos akurat sie przytka, ale nie ma tak, ze si enotorycznie cos dlugo wczytuje.. W tej chwili ladowanie strony jest to jakies 0,53 sekundy. To, ze inne strony sie szybko laduje, to jeszcze nic nie znaczy. Wazne co sie dzieje na trasie do telepolis.pl . W razie zauwazonych problemow, napisz do nas maila, to sprawdzimy obaj w tym samym czasie i moze jakies testy zrobimy.

  • 0

    245. ~do 244  2010-05-03 20:13:11  host: 178-36-3-0.adsl.inetia.pl

    14 elementów czyli mniej niż na telepolis

  • 0

    246.  2010-05-03 20:18:04

    Heh coby nie było że jestem chamem postanowiłem wyłaczyć was z Adblocka niech to będzie znak na zakopanie "toporu wojennego" z Administracja nie licze wprawdze ze WitekT przestanie mnie obrazać ale cotam ;] tak btw Płatny newsletter to dobra idea byle nie było w nim reklam to tak kończąc ta wojne na forum

  • 0

    247. ~r  2010-05-03 21:42:27  host: 94.254.233.98

    #244: mi się właśnie załadował Telepolis ze wszystkimi reklamami w 8,75s no ale mam marny bezprzewodowy net, jest godzina jeszcze w szczycie więc wspaniałomyślnie wybaczam ;)

  • 0

    248. ~zenq  2010-05-04 00:15:35  host: lu-91-123-165-174.hypnet.pl

    a czemu w weekend nie wysylacie?

  • 0

    249.  2010-05-04 08:45:02

    zenq: bo wtedy jest mało wiadomości...

  • 0

    250.  2010-05-04 10:30:14

    "Zamówienie Newslettera oznacza również zgodę na przyjęcie dodatkowych przesyłek zawierajšcych treści reklamowe." w słowie zawierających wyświetla mi się dziwne "S" zamiast "ą"

  • 1

    251.  2010-05-04 10:31:46

    hymm, pewnie bym się na ten newsletter nie skusił - bo nie przepadam, ale po takiej pyskówce, chyba przetestuję :D

  • 0

    252. ~hettman  2010-05-04 12:14:17  host: chello089076145184.chello.pl

    zapisalem sie ale i tak jestem codziennie na TP wiec sie wlasnie wypisalem z NL i dostalem taki komunikat: "...Twój adres został wypisany z newslettera. Dziękujemy, że nami byłeś/aś...." -brakuje "Z" :)

  • 0

    253. ~Łukasz_  2010-05-04 12:17:08  host: 109.243.247.9

    Gdyby kogoś to interesowało: Heyah przedłużyła regulamin promocji "Przebieraj wybieraj" w taryfie pakietowej (a właściwie jest nowy regulamin od 1 maja do odwołania - ale na pierwszy rzut oka nie różni się od poprzedniego).

  • 0

    254.  2010-05-04 14:45:44

    tesla, hettman: dzieki, poprawione.

  • 0

    255. ~martinezowiec  2010-05-04 18:44:15  host: c78-142.icpnet.pl

    Ktoś wcześniej pisał w komentarzu, że chyba nikt nigdy nie klika na reklamy w Internecie i że są one nieskuteczne. Ja klikam. Zawsze je oglądam (bo czasem dzięki nim dociera do mnie jakaś fajna nowa promocja czy informacja o nowym serwisie) i jeśli coś mnie zainteresuje klikam żeby dowiedzieć się szczegółów. Np. ostatnio dowiedziałem się z reklamy w Telepolis o nowym serwisie Citydeals, wcześniej o promocji 100zł za otwarcie konta w WBK, promocji 600zł za konto w Aliorze, czy o nowych lokatach w Polbanku albo o msklepie. Newsy nie są jedynym źródłem informacji o nowościach i odcinając się od reklam można naprawdę wiele rzeczy przegapić. Choć muszę przyznać, że wiele stron atakuje użytkownika reklamami kompletnie bez ładu i składu np. nie wykorzystując ciasteczek do zapamiętania, które reklamy już użytkownikowi się wyświetlały i ile raz przez co pokazują się takie same reklamy za każdym razem. A już absolutną zgrozę budzi u mnie domyślne (sic!) ustawienie reklam wyświetlających filmiki z dźwiękiem włączonym zamiast wyłączonym! Denerwuje to szczególnie o drugiej w nocy, kiedy taka reklama włączy się na cały regulator!

Dodaj swoją opinię