Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Coca-Cola wykorzystuje "siłę" 3G

Coca-Cola wykorzystuje "siłę" 3G

WitekT 14 Sierpnia 2005 13:06

0 0

Brytyjski magazyn Marketing Week donosi, że Coca-Cola planuje wypuszczenie w przyszłym miesiącu nowego softdrinku o nazwie Sprite3G.

Mimo, iż napój nie ma nic wspólnego z telefonami, to jednak pokazuje to, jak Coca-Cola próbuje wykorzystać skojarzenia z nazwą 3G - nowoczesnością i szybkością. Drink ma być napojem energetycznym - czyżby było to nawiązanie do szybkiej transmisji danych?
Do tej pory większość rynku ma Red Bull. Coca-cola chce wypuścić na rynek napój, który będzie miał podobne właściwości, ale będzie miał lepszy smak.

Coca-Cola odmówiła komentarza w tej sprawie, jednak adres www.sprite3g.com istnieje i przekierowuje aktualnie na główną stronę firmy.

Źródło tekstu: Cellular News, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-83-81-52.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.