Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Coca-Cola wykorzystuje "siłę" 3G

Coca-Cola wykorzystuje "siłę" 3G

WitekT 14 Sierpnia 2005 13:06

0 0

Brytyjski magazyn Marketing Week donosi, że Coca-Cola planuje wypuszczenie w przyszłym miesiącu nowego softdrinku o nazwie Sprite3G.

Mimo, iż napój nie ma nic wspólnego z telefonami, to jednak pokazuje to, jak Coca-Cola próbuje wykorzystać skojarzenia z nazwą 3G - nowoczesnością i szybkością. Drink ma być napojem energetycznym - czyżby było to nawiązanie do szybkiej transmisji danych?
Do tej pory większość rynku ma Red Bull. Coca-cola chce wypuścić na rynek napój, który będzie miał podobne właściwości, ale będzie miał lepszy smak.

Coca-Cola odmówiła komentarza w tej sprawie, jednak adres www.sprite3g.com istnieje i przekierowuje aktualnie na główną stronę firmy.

Źródło tekstu: Cellular News, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet