Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Co zaoferuje Play?

Co zaoferuje Play?

WitekT 10 Marca 2007 12:23

0 0

Z informacji przesyłanych testerom nowej sieci Play można wywnioskować kilka ciekawych rzeczy dotyczących przyszłej oferty tego operatora.

Oferta abonamentowa będzie najprawdopodobniej miała formę pakietów kwotowych z możliwością wykorzystania jej na dowolne usługi. Testerzy, jeżeli podpiszą umowę na 24 miesiące z dowolnym abonamentem, zatrzymają swój telefon za 1 zł i - dodatkowo - otrzymają co miesiąc 1000 minut gratis do wykorzystania wewnątrz sieci.

W ofercie prepaid Play proponuje zatrzymanie telefonów przez testerów - prawdopodobnie w komercyjnych i dostępnych dla każdego cenach. Samsung SGH-Z370 został wyceniony na 450 zł, zaś Motorola RAZR V3xx na 700 zł. Testerzy otrzymają dodatkowo 150 minut gratis na pierwsze 3 miesiące - po 50 co miesiąc.




Według informacji, które udało nam się uzyskać, operator wprowadzi także usługi darmowych rozmów w zamian za odsłuchiwanie i oglądanie reklam.

W sprzedaży na początku znajdą się:
Samsung: SGH-Z370, SGH-Z400, SGH-Z630 oraz SGH-i600,
Motorola: RAZR maxx V6, RAZR V3xx oraz KRZR K3,
LG: KU311 oraz KU800,
Nokia: 6151, 6288 oraz N73.

O reklamach nowej sieci Play pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 263
  • 0

    244. ~yen  2007-03-17 01:25:09  host: nat-mo5.aster.pl

    co to za bzdura z tą złotówką za minutę. jest już oferta, 49gr za minutę. w ogóle to co proponują jest na prawdę niezłe.

  • 0

    245. ~dm1985  2007-03-17 05:57:06  host: eex212.internetdsl.tpnet.pl

    ten plaj to lipa przereklamowane ja mam samych swoich nie lubie sie bawic w jakies pakiety place 24 gr brutto w sieci i na stacionarne i jest cool

  • 0

    246. ~BusyChild  2007-03-17 13:23:36  host: 13-mo4-6.acn.waw.pl

    dm 1985,w play również masz 24 gr za minute, w abomanencie za 150 zł. A to dlatego, że płacąc 150 zł, do w wygadania masz 612 minut, jak to sobie podzielisz wyjdzie Ci 24 gr za minute, nie zależnie do kogo dzwonisz. Wszystkie liczby sa na http://web.playmobile.pl/portal/promocje_niskie_ceny.html policz sobie jeśli nie wierzysz

  • 0

    247. ~yen  2007-03-17 16:30:27  host: nat-mo5.aster.pl

    a w przypadku najtańszego abonamentu, za którego trzeba zapłacić 50 PLN/mc dostajemy do wykorzystania 70 PLN w jakikolwiek sposób chcemy. daje to 142 minuty do wygadania do wszystkich sieci. wtedy to 70 PLN / 142 = ~0,49 PLN, ale nie płacimy za to 70 PLN tylko 50... więc 50/142 = 35 gr za minute do każdej sieci!

  • 0

    248. ~bajka  2007-03-17 16:43:40  host: aaxp150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Właśnie-ja wyliczyłam i rzeczywiści etak wychodzi.I w samych swoich na pewno niemas MMSow w cnei SMSow i to za 15 groszy-wiec pomysl,co ci sie bardzije opłaca...

  • 0

    249. ~donio  2007-03-17 20:06:21  host: bzq125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja jestem przekonany ze nie bedzie to stawka niższa niż 65 groszy. Plus nie pozwolił by sobie na coś takiego, żeby w zamian za nadajniki jeszcze PLAY odbierał im klientów.

  • 0

    250. ~Bu  2007-03-17 21:30:21  host: 13-mo4-6.acn.waw.pl

    Donio, czytasz czasem co tu ludzie pisza nad Tobą?:) wyraźnie napisane, że minuta od 24 do 35 groszy:)

  • 0

    251. ~grv  2007-03-18 00:32:55  host: 155-tar-5.acn.waw.pl

    oferta jest spox bez kitu. jak dla mnie

  • 0

    252.  2007-03-18 12:43:03

    mi też pasuje bardzo

  • 0

    253. ~googs  2007-03-19 20:53:43  host: w3cacheout.iim.pl

    Mi też pasuje, jak najbardziej, tanie mmsy i minuta za 49gr. Tylko telefon bym sobie zmienił, bo ten Z370 jest taki przeciętny, ale niestety jak zmienie to już nie dostane innego za 1zł i nie dostane 1000minut do PLAY :( lipa trochę.

  • 0

    254. ~~prophet  2007-03-20 18:01:22  host: public-gprs45965.centertel.pl

    jak najwiecej nowych operatorów!!! Moze w tedy istniejący na rynku wkroczą z ciekawymi ofertami. Im bendzie ich więcej tym bendzie taniej i wszyscy bedą zadowoleni. A z dostępnych usług niech kazy się cieszy wedle uznania.

  • 0

    255. ~kkkkk  2007-03-21 22:15:35  host: apn-99-41.gprspla.plusgsm.pl

    Na ile Play może być konkurencyjne od pozostałych opratorów jeśli korzysta częściowo ze ze swoich łączy (wykupionych)a częściowo z łączy Plus GSM? Nie jest to zupełna niezależność od istniejacych operatorów...więc czego możemy spodziewać się?Na pewno nie rewolucji w cennikach telefonnii!!! Co najwyżej obniżenia w niewielkim stopniu cennika usług pozostałych Operatorów!!! Zawsze to coś? Prawda?

  • 0

    256. ~26558  2007-03-22 16:34:51  host: aht170.internetdsl.tpnet.pl

    nie mam przyjaciół, też pogadam z wami!!!!

  • 0

    257. ~WaszStary  2007-03-23 22:02:53  host: auq141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dziady! CO wy się nie znacie na telefonach komurkowych. Mamuska jak masz nokie 3210 to ja z takim szrotem bym sie wstydził po domu chodzic.!!!

  • 0

    258. ~korolova  2007-03-26 21:30:07  host: chello081018209244.chello.pl

    Wg mnie Play jest naprawdę ok. Dobra oferta na początek, dużo promocji, w miarę tanie telefony (w końcu to nie byle badziewie, a swietne telefony), poza tym oferta dla testerów brzmi kusząco- 1000 darmowych minut piechotą nie chodzi ;)

  • 0

    259. ~hanusia  2007-03-27 09:14:57  host: skiteam-s.c.wavenet.pl