Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Co zaoferuje Magic Slot w LG G5?

Co zaoferuje Magic Slot w LG G5?

orson_dzi 18 Lutego 2016 09:38

8 0

lg g5 module Jest już niemal pewne, że nowy LG G5 zostanie wyposażony w dodatkowe gniazdo o nazwie Magic Slot. Wiemy już, do czego będzie można je wykorzystać.



Magic Slot będzie specjalnie skonstruowanym gniazdem umieszczonym w dolnej części smartfonu. Wraz z premierą LG G5 mają zostać zaprezentowane dwa moduły, które będzie można do niego podłączyć.

Pierwszym z nich ma być LG Cam Plus (na zdjęciu). Ułatwi on wykonywanie zdjęć, dodając do smartfonu fizyczne przyciski odpowiadające za spust migawki, zoom i sterowanie lampą błyskową. Dodatkowo będzie on zawierać dodatkowy akumulator o pojemności 1100 mAh, stąd też jego pokaźna grubość.




Drugi moduł, powstały we współpracy z Bang and Olufsen ma dostarczyć szereg funkcji poprawiających jakość dźwięku.

LG G5 ma dodatkowo obsługiwać szereg specjalnie przygotowanych akcesoriów. Znajdą się wśród nich między innymi kamera do filmów w 360 stopniach i zdalnie sterowany dron.

Większość niewiadomych powinniśmy poznać już w najbliższą niedzielę, 21 lutego.

Źródło tekstu: venturebeat; wł     
Źródło zdjęć: Android Authoritynull

Dodaj do:

Tagi: lg | lg g5 | magic slot

w sumie: 12
  • 0

    1. ~lumiafan  2016-02-18 09:47:09  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    Myślę, że ten rok na rynku smartfonów będzie należał do LG, zwłaszcza jeśli chodzi o flagowce.

  • 0

    2.  2016-02-18 09:57:19

    Pierwsza opcja do mnie nie przemawia za bardzo... Akcesorium z przyciskami i power bankiem do tego pewnie te akcesoria nie będą tanie.

  • 4

    3. ~Bouli  2016-02-18 10:20:41  host: 212.160.172.87

    @1 oj nie sądze niestety. Moim zdaniem najbliższe 2 lata to lata Huawei'a. Idą jak burza i zaraz (max 2 lata) będą takim Samsungiem

  • 1

    4. ~turururu  2016-02-18 10:21:04  host: hth77.internetdsl.tpnet.pl

    Odnośnie flagowców duża konkurencja, ja jednak stawiam na Huaweia ;)

  • 1

    5. ~lumiafan  2016-02-18 10:29:39  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    Jeżeli chodzi o Huawei to też się zgadzam. Chodziło mi raczej o to, że podskoczą w wynikach sprzedażowych. Za chwile będą mieć właściwie dwa ciekawe flagowce (V10 I G5) do tego kilka modeli niskopółkowych z serii K i średniopólkowa seria X z elementami wyposażenia flagowych urządzeń. Nie twierdzę, że wskoczą na pierwsze miejsce sprzedaży w tym roku ale to może być dobra strategia by poprawić swoją pozycje na rynku.

  • 0

    6. ~Master Chief  2016-02-18 10:30:29  host: 83-238-213-212.static.ip.netia.com.pl

    Sam telefon sporych rozmiarów, a jak mu jeszcze taką przystawkę domontować, to może lepiej mieć przy sobie lustrzankę? Niewiele więcej zachodu przy tych wymiarach...

  • -1

    7.  2016-02-18 11:29:26

    Huawei musi zmienić tą beznadziejną nakładkę, wielu ludziom się ona nie podoba

  • 1

    8.  2016-02-18 11:41:53

    @7 papay, że niby komu się nie podoba? Wszyscy znajomi zachwyceni - i ja też ją lubię. Szybka, lekka, prosta i z obsługą tematów. Czego chcieć więcej?

  • -1

    9. ~Bouli  2016-02-18 12:08:49  host: 212.160.172.87

    @ LuiN No akurat ja wezmę papaya w obronę bo ja też znam masę ludzi którym to się nie podoba (w tym mnie). Ni to android ni to iOS...

  • 0

    10. ~niestety..  2016-02-18 18:45:40  host: apn-95-40-61-183.dynamic.gprs.plus.pl

    LG/GoldStar musi popracować nad jakością sprzętu, bo ich obudowy oraz procent usterek, zwrotów do serwisu znacząco odbiega od reszty konkurentów....

  • 0