Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Co z VoIP w TP?

Co z VoIP w TP?

WitekT 31 Stycznia 2006 19:08

0 0
Oczekiwana przez dziennikarzy jutrzejsza konferencja w sprawie wprowadzenia oferty telefonii IP w Telekomunikacji Polskiej nie odbędzie się.

Nie sa znane oficjalne przyczyny takiego postępowania. Nie mamy też informacji czy oznacza to też przesunięcie wprowadzenia telefonii IP do oferty.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~rcicho  2006-01-31 19:25:36  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    Słuszna decyzja - hehe :)

  • 0

    2. ~ziombel  2006-01-31 19:31:18  host: gk3.eranet.pl

    widocznie będzie korekta oferty

  • 0

    3.  2006-01-31 19:47:21

    oby ja wycofali ! albo naniesli korekty na cennik. to jest zlodziejstwo: abo TP (najtanszy 50zl) + neo (bez 128,320 - wiec czemu nie moze byc 256?) 512 za jakies 100zl + 10zl modem + 50zl voip= 220zl za przyjemnosc dzwonienia tyle samo co w abo za 50zl (plan tp 60).... wole juz tlenofon fakt, ze co 60 sek ale 9gr a nie 12 + 20 inicjac.

  • 0

    4.  2006-01-31 20:03:35

    Po 1 neo 512 jest po 84zl, a po drugie w tym voipie tepsiany nie bylo oplaty inicjacyjnej...

  • 0

    5.  2006-01-31 20:47:49

    jedi: jak masz umowe na czas okreslony, w promocji dla nowych abo... czy tam mialo byc naliczanie sekundowe ??? bo jakos nie moge znalezc :(

  • 0

    6.  2006-01-31 20:49:15

    czyzby poczytali telepolis o dokonaja korekty ... ;)

  • 0

    7.  2006-01-31 20:50:05

    ale Wy sie znacie! :-P po prostu przesuneli premiere o 2 m-ce (czyli na 1. kwietnia), adekwatnie do oferty! :-P

  • 0

    8. ~nam  2006-01-31 21:22:27  host: acho212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie dostali pozwolenia...

  • 0

    9.  2006-01-31 22:11:41

    jedi: ja mowilem o neo 512 dla userow ktorzy juz maja neo, nie dla nowych

  • 0

    10. ~poznaniak  2006-01-31 22:46:12  host: c177-68.icpnet.pl

    Kpina bylo to, ze oferte "zawsze za darmo" chce sie przeforsowac tylnymi drzwiami nie dajac szansy alternatywnym...

  • 0

    11.  2006-01-31 23:36:19

    ~poznaniak super podejscie czyli co zawsze ma ktos patrzec na ostatniego i do niego dostosowac oferte tak? ja sam osobiscie czekam az oferta zawsze za darmo wejdzie do zwyklego POTSa i z checia ja wezme nawet jak bedzie tylko na TP, po wiesz najblizsza jest mi moja kieszen i placenie najnizszych rachunkow a nie dobro jakiegos Tele2 czy innego wirtualnego operatora.

  • 0

    12. ~oj  2006-02-01 10:42:51  host: efh173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    żenada po maxie ja tam wolę swoją Neo 2Mbit i Skype 2.0 gdzie mam w całej Europie + USA i Kanada z komórkami - 8 groszy za minutę :)

  • 0

    13. ~pinko  2006-02-01 15:39:54  host: cvq130.internetdsl.tpnet.pl

    re;Robaas, jest tylko jedno ale,że jeśli taką ofertą tp wytnie konkurencję która na obecnych warunkach nie ma możliwości sensownego kontrataku, to nie minie kilka miesięcy i twój portfel szczerze by zapłakał widząc nagłą podwyżkę właśnie w tp,która już nie miałaby z kim walczyć o rynek.

  • 0

    14. ~poznaniak  2006-02-02 13:21:07  host: c177-68.icpnet.pl

    RE:Robaas co ma tele2 do tego? Tu chodzi o praktyki monopolistyczne wobec wszystkich klientow. Nie wiem jaka masz komore, ale gdyby &tp i orangutan "porozumialy" sie do darmowych rozmow bys przeklinal np. tt, ze maja drozej. Po roku nikt nie mialby telefonu w innej sieci stacjonarnej czy komorkowej! Po upadku konkurencji &tp i orangutan by mogly dowolnie sobie to odbic podnoszac dowoli ceny - byloby tak jak na poczatku lat 90. XX W.

Dodaj swoją opinię