Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Co pokaże Nokia w Londynie? [wideo]

Co pokaże Nokia w Londynie? [wideo]

LuiN 13 Maja 2013 22:36

2 1

Nokia przygotowała film, który ma na celu podkręcenie atmosfery przed jutrzejszą premierą nowej Lumii. Wszelkie znaki wskazują na to, że chodzi o metalowy model o nazwie kodowej Catwalk, Lumię 925.

nokia lumia 925 wyciek nokia lumia 925 wyciek

Według ostatnich przecieków, Nokia Lumia 925 ma smukłą, metalową obudowę, do której trafił chipset Snapdragon S4 z dwoma rdzeniami Krait 1,5 GHz, 1 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie dostanie ten sam aparat fotograficzny, który trafił do Nokii Lumia 928, z matrycą 8,7 Mpix i obiektywem o jasności F/2.0. Pomimo smukłej konstrukcji, udało się zmieścić dodatkowo baterię o pojemności 2000 mAh.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: [Aktualizacja] Nowy rozdział historii Nokia Lumia - już we wtorek

Źródło tekstu: evleaks, unwiredview, wł     

Dodaj do:

Tagi: nokia

w sumie: 18
  • -4

    1. ~  2013-05-13 23:04:34  host: v23-07.opera-mini.net

    Czyli znowu nic ciekawego, ciągle te samo, ciągle w tej samej obudowie. Jak ktoś nie jest mocno obyty w telefonach to nie odróżni od siebie poszczególnych Lumii. A gdzie jakiś mniejszy model? Gdzie model z klawiaturą? Gdzie jakiś słabszy model bez dwóch rdzeni? I tak pytań można mnożyć

  • -4

    3. ~  2013-05-13 23:05:55  host: ip-78-30-98-131.free.aero2.net.pl

    No dobra czyli w skrocieto jest 920 w cienszej metalowej obudowie

  • 1

    2. ~exe  2013-05-13 23:05:55  host: 89-78-120-133.dynamic.chello.pl

    Gdzie model bez WP? :))

  • 1

    4.  2013-05-13 23:08:36

    2@ I z Androidem? ;). 925 / 920 z 4.2.2 brałbym w ciemno ;)

  • -4

    5. ~adam  2013-05-13 23:16:00  host: v25-06.opera-mini.net

    Tylko nie z WP! Ten system to shit.

  • 1

    6. ~PZ  2013-05-13 23:18:14  host: ip-78-30-103-88.free.aero2.net.pl

    Może pójdą po rozum do głowy i wznowią produkcję modelu 6310i, daje głowę że by się bardzo dobrze sprzedawał :-)))

  • -1

    7. ~rmk  2013-05-14 00:07:03  host: aakg194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z innej beczki: Na linii TPSA /Orange mam następujące parametry: Downstream Margin: 24 db Upstream Margin: 6 db Downstream Line Attenuation: 23 db Upstream Line Attenuation: 3.5 db Downstream Transmit Power: 11 db Upstream Transmit Power: 21 db Jaką maksymalnie mogę osiągnąć stabilną prędkość ???? Pozdrawiam i dzięki za odp.

  • 1

    8. ~Nokia  2013-05-14 00:40:51  host: 93.154.143.2

    Nokia jest najlepsza, była, jest i będzie 4ever!

  • 1

    9. ~nick Strauss  2013-05-14 07:03:55  host: inz234.internetdsl.tpnet.pl

    ~adam - uzasadnij czemu tam uważasz. Ja mam i działa mi lepiej niż flagowce z androidem. Nie krzaczy się, nie wysypuje, nie zasypia, robi najlepsze zdjęcia, itd...Bo nie ma miliona aplikacji w stylu "jak pierdnąć telefonem"?

  • 0

    10.  2013-05-14 07:35:09

    Ciekawe jaka cena. Czy porównywalna z Samsungami?

  • -1

    11. ~wziuuuuu  2013-05-14 07:37:22  host: c52-49.icpnet.pl

    @9 - android nie zawalony aplikacjami też się nie krzaczy, nie wysypuje, nie zasypia. A że na wp nie ma aplikacji no to nie masz go czym zawalić. Proste.

  • 1

    12. ~nick Strauss  2013-05-14 07:47:54  host: inz234.internetdsl.tpnet.pl

    9 - na wp mam wszystkie aplikacje których potrzebuje. Office, Adobe, Mapy, Shazam, LastFm, Skydrive, WhatsApp, Viber. program do pogody, do zdjęć, GoogleMail, IE, open FM, itd.... Wszystko jest na miejscu. Więc nie mów że nie ma aplikacji bo się ośmieszasz.

  • 0

    13. ~nick Strauss  2013-05-14 07:48:21  host: inz234.internetdsl.tpnet.pl

    Miało być 11 na początku :)

  • 1

    14. ~pablo_ck  2013-05-14 07:51:50  host: public122623.xdsl.centertel.pl

    Myślę że będzie to tablet Nokia Lumia :) Tak coś czuję :)

  • 0

    15.  2013-05-14 08:54:16

    To będzie 6cio godzinna konferencja, nie chodzi tu tylko o nowy smartfon. Nokia musi wkońcu dogadać się z developerami i postawić WP na nogi.

  • 0

    16. ~Jacek  2013-05-14 09:10:19  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    @12 Kazdy ma inne potrzeby i trudno to ocenic ale brakuje przede wszystkim aplikacji bankowych co w dzisiejszych czasach dla wielu ludzi jest bardzo wazne.Malo tego wiekszosc bankow twierdzi ze na razie nie planuja tworzenia aplikacji pod WP.Pod tym wzgledem zaczynaja nawet przegrywac z BB ktore pozwala na odpalenie aplikacji z Androida i generalnie coraz wiecej instytucji,bankow zaczyna tworzyc natywne aplikacje pod BB widzac w tej platformie lepsza przyszlosc niz w WP.Oczywiscie to nie oznacza ze WP jest zly.Po prostu Microsoft nie ma pomyslu na rozwoj tej platformy.Ich najwiekszym bledem bylo porzucenie WM bo ta platforma gdyby byla wspierana,poprawiana to dzisiaj by krolowala na rynku

  • 0

    17.  2013-05-14 09:16:29

    Ja tam nie rozumiem tej strategii Nokii. Mogą jeszcze 5 kolejnych takich Lumii zaprezentować, tylko co to zmienia? 920, 925, 928 - wszystko na jedno kopyto. Idą na ilość? Co więcej, to wszystko jest podobne do 720, 820 i całej reszty. Różnice dla Kowalskiego są naprawdę niewielkie. I tak wyprodukują sobie kilkanaście modeli, a za pół roku ogłoszą że WP8 był przejściowy i teraz trzeba kupować modele 930, 830, 730 żeby mieć WP9 i dostęp do aplikacji? Nowe aplikacje miały być także dla 7.8, a mało która jest, to samo będzie zaraz z WP8. Fajny system, ale sposób jego prowadzenia jest strasznie mizerny.

  • 0

    18. ~sqt  2013-05-14 21:31:02  host: ghp233.internetdsl.tpnet.pl

    @17 przesazaaz ja zmieniam telefon na nowy średnio co 1,5 roku jak większość użytkowników smartphonow takie czasy i nie narzekam dla samego marudzenia;)

Dodaj swoją opinię