Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Co pod choinkę?

Co pod choinkę?

WitekT 19 Grudnia 2006 11:27

0 0

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, najwyższa pora rozejrzeć się za prezentami dla najbliższych. Coraz częściej pod choinką pojawiają się telefony komórkowe, jako modny i gustowny prezent. Zarówno one same, jak i rozmowy telefoniczne, stają się coraz tańsze. Wszystkie osoby, które poświęca chwilę czasu, aby zapoznać się z cennikiem i ofertami, nie powinny mieć większego problemu z wyborem. Dla tych, którzy nie mają po prostu czasu, przygotowaliśmy krótki przegląd tego, co na rynku jest wartego uwagi. Mamy nadzieję, że choć trochę pomożemy w wyborze.




Dalszą część można przeczytać w dziale Artykuły, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2006-12-19 18:22:16

    to ok Witek. Mam nadzieję, że będzie dobrze :)

  • 0

    13.  2006-12-19 18:52:11

    trzymamy kciuki za nowy serwer

  • 0

    14.  2006-12-19 18:54:46

    lukasm: wszystkie papiery już podpisane, formalności załatwione w zeszłym tygodniu. Teraz wszystko w rękach Comarchu i jego handlowca. ;)

  • 0

    15.  2006-12-19 19:55:49

    co do prezentow i telefonow pod choinke, to ja serecznie podziekuje :-/ w tamtym tygodniu chcialem przejsc z mojego poltorarocznego m65 na k750i (mialem okazje kupic noweczke za 618 zl, rozlozone na 6 rat 0%).. i co? ano to, ze pobawilem sie nim dokladnie tydzien i.. absolutnie nie przypadl mi do gustu! nie to menu (zero funkcjonalnosci), dzojstik delikatny jakby byl z papieru, brak czeerwonej/zielonej sluchawki, caly trzeszczal (kazdy SE takie odglosy wydaje? masakra! moj m65 nie piszczy ani troche!).. i jeszcze kilka innych wad.. plusy to oczywiscie fotki, bardzo ladny ekran (choc drobinke maly), mp3/radio (sluchalo sie super).. reszta ponizej przecietnej.. nie wspomne juz o szopkach z BT i kompem (choc to mogla byc wina kompa).. generalnie - zadnych telefonow pod choinke nie chce! gdyby ktos mi cos kupil bez mojej wiedzy - moglby sie zabrac z tym telefonem z powrotem! :-P pytanie tylko co bedzie jak mi sie m65 zepsuje? :-(

  • 0

    16.  2006-12-19 19:58:46

    *** WitekT - skoro telepolis to taka wielka instytucja, to moze kiedys jakis artykul "od kuchni"? ;-)

  • 0

    17. ~Adam  2006-12-19 20:34:57  host: gbw10.internetdsl.tpnet.pl

    Mi akurat menu SE zdecydowanie najbardziej przypada do gustu :) sinozęby w K750i działa bez zarzutu a jakość wykonania w tym joy sprawują się ok. Niestety czerwone i zielone słuchawki odchodzą do lamusa... :)

  • 0

    18. ~  2006-12-19 21:59:16  host: 195.189.142.215

    To skąd wiadomo którym przyciskiem odebrać rozmowę?

  • 0

    19. ~Lianhua  2006-12-19 23:43:19  host: staticline25105.toya.net.pl

    Najlepiej wcisnąc Joya albo po prostu czytac opis na wyświetlaczu do przycisków. No i dodam że obsługa telefonu jest dla średnio inteligentnych bestii. Oczywiście bez obrazy ziomki. :)

  • 0

    20. ~jojo  2006-12-20 00:03:32  host: eds201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do 4 ":)", już Ci wczesniej pisałem, że lepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie MIX Ery (Era Fun). Konto utrzymujesz na takich samych zasadach jak w TT, pakiet "Tanich minut lub SMS-ów" też możesz aktywować (29 gr/7 gr). Jedyna różnica, to droższe połączenia i SMS-y do obcych sieci 70 gr i 20 gr (ale i tak taniej niż w innych MIX-ach), no i brak większości pakietów z TT. A skoro już jesteś w TT, to po co zmieniać sieć. No wchodzi tu też kwestia wyboru telefonu. Jest pewna różnica pomiędzy ofertą Era Fun, PlusMIX. Ale wybór należy do Ciebie. :-)

  • 0

    21. ~r  2006-12-20 00:19:31  host: chello087206151164.chello.pl

    #18: odbierasz lewym górnym przyciskiem a odrzucasz prawym. Dla uproszczenia możesz sobie tam narysować tą zieloną i czerwoną słuchawkę np. kredkami świecowymi :D

  • 0

    22.  2006-12-20 08:28:26

    rcicho: powiem Ci szczerze ze superhostowi to bym nie zaufal, ich oferta tylko tak ladnie wyglada. Serwis generujacy duze obciazenie mialby od razu u nich problemy (mowie o hostingu a nie dedykowanym serwerze). Inna sprawa, ze wlasciwie zadna firma oferujaca hosting nie bedzie gwarantowac szybkiego dzialania przy takim serwisie jak nasz. Chocby dlatego, ze nie mialaby w tym zysku. Tu musza byc dedykowane serwery z dobra konfiguracja. Odcinac userow bo przeladowuja strony tez nie mozemy. W koncu wazne aby jednak serwis odwiedzali :)

  • 0

    23.  2006-12-20 11:39:36

    też polecam mixa ery. Korzystne warunki:)

  • 0

    24.  2006-12-20 15:35:43

    SirmarK rozumię cię. Mielismy przez jakis czas (testowe zdaje sie 2 tygodnie) serwis umieszczony na nazwa.pl i naprawdę chodziło bardzo dobrze. Zawsze z nimi można ponegocjować jesli tak oblegany serwis na Telepolis się do nich zwróci. Oczyiscie znacznie lepiej jest mieć swój własny serwer na szybkim nielimitowanym łączu. Ciekawi mnie na jakim obecnie łaczu jest Telepolis i na jakim będzie w przyszłości?

  • 0

    25.  2006-12-20 15:46:55

    rcicho: w tej chwili - w szczycie - mamy około 3-4 Mb/s ruchu, do dyspozycji mamy 8 Mb/s.

  • 0

    26.  2006-12-20 15:50:25

    jako uzupełnienie można też zajrzeć na zestawienie zrobione na stronkach www.promocjegsm.za.pl i wwww.prepaidy.za.pl

  • 0

    27.  2006-12-20 15:58:02

    Witek - dzięki za info.

  • 0

    28. ~jojo  2006-12-22 02:45:08  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    A mnie ciekawi jedna sprawa (tak przy okazji prezentów). W regulaminie TT zauważyłem, że bonus obowiązuje do 31.12.2006 r. - czyli do jego końca. A to już niedaleko. Pakiety tanich minut zostały przedłużone, a tylko parę dni do końca roku i Era nie informuje o przedłużeniu bonusa... Mam teraz pytanie do Witka: Czy Ty nic nie wiesz? Może Era ma zmiar Nas wszystkich czymś uszczęśliwić zamiast bonusa? A może jednak i bonus przedłuży?

  • 0

    29.  2006-12-22 08:05:08

    Co ja kupiłem tacie pod choinke to nie powiem bo przeczyta i sie dowie ;) ale kosztowal mnie 2990 Koron czeskich i było warto (nowy!) :) 25 grudnia napisze co to bylo :)) pozdr:)

  • 0

    30.  2006-12-22 14:10:16

    i w jakiej sieci jesli to coś jest w sieci-ok:P Jak w Vzechach to może T-Mobile, cio????

  • 0

    31.  2006-12-22 18:33:32

    jojo - Era w Tak Taku prawie zawsze informuje w ostatniej chwili a nawet później o przedłużeniu danej promocji, więc spokojnie czekaj.

Dodaj swoją opinię