Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Co druga minuta rozmowy gratis w prepaidach Orange

Co druga minuta rozmowy gratis w prepaidach Orange

LuiN 24 Maja 2011 17:16

1 1

Sieć Orange uruchomiła nową promocję dla użytkowników ofert Orange POP, Orange One i Nowe Orange Go, w ramach której co druga minuta rozmowy w trakcie połączenia jest bezpłatna. Promocja dotyczy połączeń do wszystkich sieci.

Aktywacja usługi jest bezpłatna (kod *110*70# i zielona słuchawka), a jej ważność to 30 dni. Usługa obejmuje połączenia do wszystkich sieci: Orange, Era, Plus, Play, Polsat, Centernet, MVNO, stacjonarne.

Promocja łączy się ze wszystkimi pakietami i usługami, z wyjątkiem Popzony (w taryfie Orange POP) oraz Lekkiej Minuty (w taryfach Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go). W czasie korzystania z niej połączenia rozliczane są minutowo.

Ważność usługi sprawdzić można kodem *110*70*1#.




Jak oceniasz atrakcyjność oferty prepaid Orange z "co drugą minutą gratis"?

Bardzo atrakcyjna
14.04%
Atrakcyjna
16.84%
Nie wyróżnia się
13.68%
Mało atrakcyjna
16.14%
Bardzo mało atrakcyjna
31.58%
Nie mam zdania
7.72%

Wszystkich głosujących: 285




Zobacz: regulamin promocji Co druga minuta gratis (plik .pdf; 108 kB).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 94
  • 1

    93.  2011-05-27 07:36:00

    91 - podaliśmy taki kod, jaki występuje w regulaminie.

  • 1

    94. ~C7  2011-05-27 09:32:19  host: z02-09.opera-mini.net

    92). Chcesz powiedziec, ze do Plaja dzwonisz i placisz tylko za pierwsza minute? Hahaha

  • -1

    95. ~  2011-05-27 11:41:28  host: dpe64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @77 co dokładnie masz na myśli? Przecież Orange wprowadził trochę tych promocji: od zaktualizowania animalsów, po oferty z netbookiem w bussines everywhere, więc jest w czym wybierać. kwestia dobrania oferty do swoich potrzeb

  • 1

    96.  2011-05-27 13:56:44

    @90. w Heyah jest Dzień za Grosze, tylko po pierwszym połączeniu wszystkie inne w sieci są darmowe. Na tej promocji z minutowym taktowaniem raczej niewiele się zyska, można wyjść ma zero a nawet stracić, jeśli połączenie trwa kilka sekund.

  • 1

    97.  2011-05-27 13:59:43

    @95 Orange ma kilka promocji jak ta, w których można dostać małe bonusy. Zamiast dać jedną dobrą promocję jak podwojenie w Heyah, dają małe 20% tylko w sieci.

  • 1

    98. ~19stasiu90  2011-05-28 22:29:54  host: 80.54.97.50

    cos orange chyba kituje z tym ze co druga minuta gratis rozmawawialem 4 min i zaplacilem ok 1zl;/ zal

  • -1

    99. ~C7  2011-05-29 11:16:28  host: z18-09.opera-mini.net

    98). Moze pogadales ciut wiecej niz 4min. i Ci policzylo kilka sekund za cala minute? Ja za niespelna 4 minuty place 40gr. :-) NOG, do Orange.

  • -1

    100. ~kasia  2011-05-30 11:44:57  host: avg159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @88 czyli ta promocja nie wyklucza sie z promocja minuty za minuty? chyba wrócę z ofnk do nog

  • 1

    101. ~C7  2011-05-30 18:08:03  host: z32-13.opera-mini.net

    100). Nie Kasiu. Nie wyklucza sie. W NOG wyglada to tak, ze rozmowa trwa 30s czy 1.30s czy 2.00 placisz 20gr (do Orange, dolad.100zl) i nie otrzymasz minut za minuty. Dopiero czas ponad 2.02s. promuje do minut za minuty. Rozmawiajac dalej, co druga minuta jest gratis. Nowe polaczenie ktore zostanie nawiazane bedzie liczone z przyznanych darmowych minut. Gdy sie wyczerpia-zaczynasz od nowa. Uwaga! Ufomesy wlacz nim doladujesz konto w NOG.

  • 1

    102. ~C7  2011-05-30 19:31:07  host: z19-14.opera-mini.net

    Aha! Usluga Co2gaMinuta jest obecnie gratis. Po 30 dniach, sadze, ze bedzie platna tak jak LekkaMinuta 5zl. Oby nie.

  • 1

    103. ~kris  2011-05-30 20:10:34  host: public-gprs273576.centertel.pl

    Czytajcie regulaminy. Jeśli będziecie rozmawiać 5s to zapłacicie jak za minutę. To chyba najdroższa usługa w Orange. Marketingowcy wykombinowali. Pozdrawiam.

  • 1

    104. ~kris  2011-05-30 20:14:14  host: public-gprs273576.centertel.pl

    Przeliczając 6 rozmów po 10s, żeby żonę zapytać czy kupić ogórki,pomidory itp. należy pomnożyć 6x29gr = 1,74zł/min. Drogie te minuty w tej promocji.

  • -1

    105. ~C7  2011-05-31 08:46:56  host: z28-10.opera-mini.net

    Kris, pogadaj z zonka raz a dobrze, to dostaniesz gratis na ogorki i pomidory i jak ulal bedzie na krotkie zapytania.

  • 0

    106. ~kris  2011-05-31 16:59:02  host: public-gprs135789.centertel.pl

    Trzeba trochę pogrymasić, ale raczej jestem optymistą a zarazem realistą. Oferta nie przypadła mi do gustu, ale sieć Orange jak najbardziej jest dla mnie korzystną siecią. Korzystam z jej usług od samego początku mojego świata mobilnego. Również internetu mobilnego stacjonarnego i w smartfonie. Tymczasem uważam, że nie ma lepszej oferty tylko trzeba chwilę poświęcić na negocjacje z konsultantami jak też korzystać z innych dobrodziejstw, itp,itd. Pozdrawiam użytkowników sieci Orange.

  • -1

    107. ~  2011-06-01 14:39:28  host: dpk159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @106 Na szczęście tych ofert jest więcej, więc jest z czego korzystać. Teraz przecież w pre-paidzie wprowadzili też wspólna orbite, gdzie ma się po 600 minut (wraz z drugim numerem). Przypuszczam, że na tym jeszcze nie koniec , bo przecież zmiany pojawiły się też w necie mobilnym (chociażby bussines everywhere z netbookiem), coś się zmieniło w animalsach etc. Przed nami okres wakacyjny, więc może jeszcze czekają nas jakieś zmiany?

  • 0

    110. ~zahujar  2011-07-15 12:59:22  host: host-89-228-138-34.gorzow.mm.pl

    jak tą promo wloczyc? miałem ja a teraz kurcz nie moge

  • 0

    111. ~ala  2012-02-21 22:21:17  host: 31.61.236.229

    oferta super, mam efektywnie 15gr/min przy połączeniu +2min...

  • 0

    112.  2012-02-21 22:28:59

    Ala, Tylko uważaj na krótkie rozmowy, bo za sekunde płacisz jak za 1minutę. Niestety, naliczanie minutowe. No, ale coś za coś.

  • 0

    113. ~damian  2012-04-16 21:28:39  host: 77-253-24-141.adsl.inetia.pl

    a mozna ta usluge wylaczyc bo mi sie to nie oplaca

  • 0

    114. ~bisa  2012-07-31 12:18:11  host: 88-199-26-194.tktelekom.pl

    to jest chore, jestem w orange od samego początku , ale z ta promocja przegial - dzwonie do kumpla - poczta glosowa - rozmowa trwala sekunde a zaplacilem 29gr(wspaniale naliczanie minutowe) wiec sie wkurzylem i chce to wylaczyc i co? CIERP CIALO JAK RZES CHCIALO - usluga do kitu bo nie powiem inaczej - I minuta naliczana powinna byc sekundowo - operator znowu nas okrada

Dodaj swoją opinię