Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Co czwartek 20 gratisowych minut od Skype

Co czwartek 20 gratisowych minut od Skype

WitekT 3 Sierpnia 2006 13:38

0 0
W każdy czwartek Skype rozdaje swoim użytkownikom 20 gratisowych minut na połączenia do sieci stacjonarnych. Tak ma być, według zapewnień Skype, do końca lata.

20 minut to równowartość około 1,40 zł. Aby odebrać pakiet minut, należy zalogować się do panelu administracyjnego i kliknąć link pojawiający się na jego głównej stronie.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~Marioos  2006-08-03 17:42:47  host: host-81-190-20-203.torun.mm.pl

    Z tego co slyszalem w Australii przez cale wakacje mozna laczyc sie za darmo przez Skype na stacjonarne.jesli to prawda, to za daleka wodę trafiaja mizerne ochlapy zwane prezentem.

  • 0

    14. ~men  2006-08-03 18:45:45  host: bpi177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~Marioos co to znaczy: "Z tego co slyszalem w Australii..." - daj jakiś konkret (linka) a nie bazuj na "z tego co słyszałem"

  • 0

    15. ~Marioos  2006-08-03 19:44:07  host: host-81-190-20-203.torun.mm.pl

    ~men.darmowe rozmowy dotycza Stanów i Kanady.i nie tylko na stacjonarne,ale tez i na komorkowe tel.i nie na wakacje, ale do konca roku.jeszcze lepiej.wypadamy blado z tymi 20 minutami w czwartek na stacjonarne.

    Link:http://www.egospodarka.pl/15040,Darmowe-rozmowy-SkypeOut,1,38,1.html

  • 0

    16.  2006-08-03 19:47:20

    no i tez na komorki :)

  • 0

    17. ~men  2006-08-03 21:37:33  host: bpi177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do Marioos: no widzisz, tak już lepiej, rozwiałeś moje wątpliwości, pozdrawiam

  • 0

    18. ~Ravel  2006-08-03 22:00:58  host: dwk142.internetdsl.tpnet.pl

    wielkie dzieki ;) dziala ekspresowo ;)

  • 0

    19. ~  2006-08-03 22:01:21  host: nat01.rtk.net.pl

    mam pytanie - a jak już załadowałem te 20 min to jak skończy sie czwartek i ich nie wykorzystam to przepadają czy zostają na dłużej...??

  • 0

    20.  2006-08-03 22:02:54

    w Niemczech to działa w środy, bo próbowałem pomóc moim znajomym doładować konto i niestety.Znalazłem o tym nawet jakiś artykuł. Akcja ma trwać do końca sierpnia.

  • 0

    21.  2006-08-03 22:10:35

    19. => obok salda mam informacje, że saldo wygasa 30 stycznia 2007. Wynikałoby z tego, że minuty nie przepadają. Nie jestem jednak pewien a nie chciało wgłębiać mi się w regulaminy :)

  • 0

    22.  2006-08-03 22:13:04

    Jaki panel administracyjny:/ Witek: mozesz wytlumaczyc dokladniej:>

  • 0

    23.  2006-08-03 22:26:04

    mb201: wejdź na skype.com i zaloguj się na swoje konto. To jest właśnie ten panel. :)

  • 0

    24. ~stz  2006-08-03 23:13:08  host: epe34.internetdsl.tpnet.pl

    Ja zawsze pisałem , że skype to najlepszy komunikator, a GG to dla polskich dzidziusiów.

  • 0

    25. ~wilku  2006-08-04 07:51:30  host: host-217-172-252-30.lodz.mm.pl

    tak to z wami jest jak juz cos ZA DARMO to sie posikacie z wrazenia

  • 0

    26. ~Ya  2006-08-04 11:27:52  host: vera.net.pl

    wilku, jest dokładnie tak jak piszesz! :D brawo za trafność! :))

  • 0

    27. ~Karol  2006-08-04 12:01:30  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    A ja ostatnio korzystam z jednego z klonów Betamaxa i jestem baaardzo zadowolony bo na 7 dni dostaję 300 darmowych minut połączeń na stacjonarne w PL i UE (nie licząc opłaty inicjacyjnej ok. 12gr). Skype może się wg mnie pakować bo z betamaxa można korzystać ze zwykłego telefonu bez durnawych programów i szerokopasmowego internetu (zainicjować rozmowę można nawet z komórki przez GPRS i miniOperę i rozmawiać również z budki telefonicznej). Poza tym połączenia na komórki w Anglii (i nie tylko) kosztują tylko 40gr/min. Niech mi nikt nie pisze, że Skype jest tańsze:) Pozdrawiam użytkowników Skype:) Płaćcie sobie dalej a ja pogadam za free:)

  • 0

    28.  2006-08-04 12:33:57

    Karol - tylko zapominasz ze najwikszym plusem Skype jest ogromna liczba uzytkowników tego komunikatora a wiesz ze rozmowy wewnątrz Skype są za friko.

  • 0

    29. ~Twix  2006-08-04 12:44:11  host: apn-100-176.gprsbal.plusgsm.pl

    Karol: Mozesz podac adres do klona Betamaxa z ktorego korzystasz? Jak porownujesz jakosc polaczenia w stosunku do Skype'a? W Skype'e da sie rozmawiac uzuwajac polaczenia GPRS komorkowego?

  • 0

    30. ~Karol  2006-08-04 12:56:38  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    rcicho: nie wszyscy mają na tyle "szerokopasmowy" internet by im Skype dobrze działało, a poza tym w tym systemie, z którego korzystam za pierwsze 300min nie płaci się w ogóle (w przypadku rozmów ze stacjonarnego na stacjonarny) poza 3eurocentów za zaczęcie połączenia. Można jednak też zainstalować klienta na komputerze (jak już ktoś się strasznie uprze) i dzwonić zupełnie za darmo te 300min/7dni na telefony stacjonarne z sieci. O ile wiem to w Skype dzwonienie na zwykłe stacjonarne jest płatne, a w betamaxie jest bezpłatne jeśli korzysta się z aplikacji na kompa (300min/7dni), a później po 1eurocent/min co jest ceną śmieszną:)

  • 0

    31. ~Karol  2006-08-04 13:00:34  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    Twix: korzystam z webcalldirekt.com bo tam można im wpłacać pieniądze kartą. Zainteresowałem się też jajah.com bo tam można zaplanować sobie połączenie na daną godzinę, a do tego można bardzo tanio wysyłać SMSy na komórki (również międzynarodowe) ale nie można płacić kartą (zablokowali ale może odblokują). Tych firm są dziesiątki - warto poszukać bo są również różnice w cenach. Pozdrawiam.

  • 0

    32. ~RobertD  2006-08-04 18:55:24  host: 213-238-120-96.adsl.inetia.pl

    To ja dodam że poszperałem i znalazłem polską stronę http://www.telfree.eu Gdzie wykupiłem usługę, testowo oczywiście. Wybierająć jedną z paru tam proponowanych usług można dzwonić do Polski za free* na stacjonarne oczywiście. Polecam przynajmiej lekturę

Dodaj swoją opinię