Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Club Nokia z Reserved

Club Nokia z Reserved

WitekT 10 Grudnia 2004 10:06

0 0

W grudniu marka odzieżowa Reserved i Club Nokia organizują konkurs, w którym dla zwycięzców ufundowano 200 nagród.

Konkurs, głównie oparty o strony internetowe obu Partnerów (www.re-reserved.com i www.nokia.com.pl) jest interaktywną zabawą, w ramach której uczestnicy muszą przynajmniej raz w tygodniu odwiedzić salon Reserved i odczytać w jednym z salonów hasło tygodnia - następnie wpisują je w specjalnym formularzu na stronach www i odpowiedają na pytanie dotyczące obu marek.

Najciekawsze wypowiedzi co tydzień nagradzane są talonami na zakupy w salonach Nokia i Reserved. W ostatnim czwartym etapie czeka nagroda główna - wybrany przez zwycięzcę telefon Nokia i bon na zakupy w sklepach Reserved na 2000 złotych.
Informację o konkursie zdobyć można na stronach Partnerów konkursu, wysłanym mailingu oraz ulotkach dystrybuowanych w salonach RESERVED.

Kreację wykonano wspólnie z agencją K2, obsługującą Club Nokia.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet