Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Club Nokia ma milion członków

Club Nokia ma milion członków

WitekT 13 Grudnia 2004 16:36

0 0

Na początku grudnia do społeczności użytkowników telefonów komórkowych firmy Nokia w Polsce zapisał się milionowy klubowicz. 20-letnia mieszkanka Bielska Białej, wstąpiła do Club Nokia rejestrując telefon Nokia 3100. Club Nokia przewidział dla swego milionowego klubowicza wiele atrakcji.

Club Nokia rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie. Przez ostatnie 3,5 roku liczba członków Club Nokia zwiększyła się ze 150 tys. w 2001 roku do miliona w grudniu 2004.

Bardzo cieszymy się, że do Club Nokia zapisuje się coraz więcej osób. Dajemy klubowiczom bardzo wiele korzyści i przywilejów, staramy się aby wszyscy dobrze czuli się w naszej społeczności – powiedział Artur Maćkowiak, odpowiedzialny za działalność Club Nokia w Polsce.

Club Nokia regularnie zaprasza klubowiczów na ekskluzywne imprezy – jest to doskonała okazja do świetnej zabawy, a także spotkania z innymi klubowiczami i wymiany doświadczeń związanych z użytkowaniem telefonów Nokia. Na imprezach na klubowiczów czekają atrakcyjne upominki, w tym najnowsze telefony Nokia.
Klubowicze mają zniżkę na zakup biletów w wybranych kinach w Polsce, 15% rabatu na zakupy w sklepach Reserved, 7% rabatu na zakup akcesoriów Nokia, a także zniżkę przy wypożyczaniu filmów w sieci wypożyczalni Beverly Hills Video.

Club Nokia stara się zaskakiwać swoich klubowiczów, dlatego też oferuje im coraz to nowsze korzyści. W chwili obecnej każdy klubowicz może zakupić ubrania sportowe firmy Trespass z 10% zniżką oraz korzystać z rozrywek w centrach Hokus Pokus z 25% zniżką. W najbliższym czasie klubowicze będą mieli także możliwość testowania najnowszych telefonów Nokia zanim pojawią się one w sprzedaży. Club Nokia umożliwia również tańsze poznawanie świata – podróżując z przewoźnikiem promowym Stena Line każdy klubowicz Nokia zapłaci za rejs do 40 % mniej!

Club Nokia to społeczność fanów telefonów Nokia, która w Polsce zrzesza ponad milion klubowiczów. W ciągu ostatnich 2 lat zapisało się do niego ponad 500 tysięcy osób. Dzięki Club Nokia użytkownik ma dostęp do specjalnych usług i atrakcji dostępnych tylko dla klubowiczów, co umożliwia mu pełne wykorzystanie możliwości swego telefonu. Club Nokia sprawia, że telefon może stać się elementem doskonałej zabawy poprzez dostosowanie go do własnych upodobań.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet