Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ciężki orzech do zgryzienia dla DT

Ciężki orzech do zgryzienia dla DT

WitekT 5 Lipca 2005 22:35

0 0

Deutsche Telekom stoi przed poważną decyzją - sprzedać udziały w swoich amerykańskich sieciach T-Mobile za około 30 mld dolarów czy zainwestować 10 mld dolarów w ich rozbudowę, bez której nie będą się liczyły na rynku.

Mimo, że taka inwestycja nie jest łatwą decyzją, to pozbycie się ważnej i przynoszącej jeszcze zyski części firmy też nie będzie proste. Jednak szefowie DT bardziej opowiadają się za drugą opcją.
Vodafone, wymieniany jako potencjalny kupujący stwierdził, że nie jest zainteresowany, gdyż dla niego sieci należące do T-Mobile są zbyt mało zaawansowane technologicznie w porównaniu do trzech najlepszych sieci w USA.

Źródło tekstu: Financial Times, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet