Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ciesiołkiewicz szefem PR w Grupie TP

Ciesiołkiewicz szefem PR w Grupie TP

WitekT 15 Stycznia 2008 08:05

0 0

Od 14. stycznia dyrektorem departamentu Public Relations Grupy TP jest Konrad Ciesiołkiewicz, zastępując na tym stanowisku Piotra Kostrzewskiego, który został pełnomocnikiem zarządu ds. Euro 2012.

Ciesiołkiewicz na nowym stanowisku będzie odpowiadał za wizerunek firmy w mediach. Podlega mu biuro prasowe Grupy TP, rzecznik grupy TP i komunikacja wewnętrzna.
Praca w Grupie TP, w jednym z najlepszych zespołów menedżerskich w kraju, to dla mnie duża przyjemność i ogromne wyzwanie. PR oznacza dla mnie dialog, czasami trudny i niewdzięczny, ale zawsze dialog. Tak definiowany PR będę wraz z zespołem realizował - podkreśla Ciesiołkiewicz.

Ciesiołkiewicz ma 31 lat. Ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz politologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Obecnie kończy podyplomowe studia menedżerskie na SGH. Z branżą public relations związany od 1999 roku. W latach 2000-2003 pracował jako specjalista ds. PR w warszawskiej agencji Kancelaria PR, był dyrektorem biura prasowego PiS (2003-2005) i rzecznikiem prasowym rządu Kazimierza Marcinkiewicza oraz pełnomocnikiem prezydenta Warszawy ds. komunikacji społecznej. Od maja 2007 roku pracował w Polkomtelu jako zastępca dyrektora komunikacji marketingowej, gdzie odpowiadał za niestandardowe formy reklamy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~mirekb  2008-01-15 08:26:32  host: hii227.internetdsl.tpnet.pl

    powodzenia.oby jego sukcesy niebyly tak glosne jak w pookomtelu

  • 0

    2.  2008-01-15 10:21:14

    K.C. - człowiek umiejący zrobić coś z niczego.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-73-22.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet