Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ciekawy laptop Asusa w promocji "Business Everywhere" w Orange

Ciekawy laptop Asusa w promocji "Business Everywhere" w Orange

WitekT 26 Października 2007 11:47

0 0

orange asusmOrange we współpracy z sieciami handlowymi Komputronik i Sferis wprowadził ofertę mobilnego Internetu Business Everywhere z laptopem Asusa z wbudowanym od razu modemem HSDPA. Cena sprzętu przy umowie na 36 miesięcy to 2999 zł. Jak zapewnia Orange, to 1 tys. zł mniej niż sugerowana przez producenta.

Dodatkowo, w ciągu pierwszych czterech miesięcy korzystania z usługi, klienci zaoszczędzą do 240 zł płacąc tylko połowę abonamentu. Oferta jest dostępna w sprzedaży ratalnej i gotówkowej prowadzonej przez sklepy Komputronik oraz Sferis.




Notebook Asus F3SR-AP002C ma wbudowany od razu moduł HSDPA 3,6 Mb/s. Nie trzeba więc oddzielnego modemu, wystarczy wsadzić kartę SIM w specjalny slot. Pozostałe dane techniczne laptopa to procesor Intel Centrino Duo2 1,5 GHz, 1 GB RAM, dysk 120 GB, matryca 15,4" 1280 x 800 pikseli, DVD-RW, ATI Mobility Radeon HD 2400 XT 128 MB, WiFi b/g, Bluetooth, czytnik kart pamięci, kamera 1,3 Mpix.

Zasięg HSDPA w sieci Orange obejmuje aglomeracje: warszawską i katowicką, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Wrocław oraz Łódź. Do końca bieżącego roku, w zasięgu szybkiego Internetu Orange znajdzie się blisko 30% populacji naszego kraju.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~  2007-10-26 11:50:42  host: w3cache1.icm.edu.pl

    A co w temacie simlocka?

  • 0

    2.  2007-10-26 12:11:22

    Hehe w Łodzi w dużej części Bałut i na całym Teofilowie dosłownie ZERO umts !!!

  • 0

    3. ~leo  2007-10-26 13:13:09  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    może i laptop jest dobra a raczej inny niż pozostali oferują w swoich ofertach ale to jest orange co nie jest dobrą sprawą bo u nich z zasiegani i innymi rzeczami to buuuuu nie polecam

  • 0

    4.  2007-10-26 13:31:18

    Szalony, a myślisz że na Widzewie inaczej z Orange?? Od Andrespola nawet do Rydza-Śmigłego brak 3G Oranżadki. :/ W okolicy Górniaka też ciężko. :/ A przecież to już prawie centrum.

  • 0

    5.  2007-10-26 14:08:04

    Ja ostatnio jechałem w kierunku Andrespola i zasięg był prawie do granicy miasta Łodzi. Jechałem Mickiewicza, Piłsudkiego itd.

  • 0

    6.  2007-10-26 14:49:02

    30% to może i się znajdzie pod warunkiem, że dużo osób......przeprowadzi się do tych miast:) Teraz to trend jest raczej odwrotny

  • 0

    7. ~  2007-10-26 15:07:26  host: chello087206030004.chello.pl

    Nic dziwnego że laptop tańszy, skoro nie muszą finansować modemu :).

  • 0

    8. ~  2007-10-26 16:13:23  host: p11-01.opera-mini.net

    Grunt,żeby było taniej. To jest podstawa.

  • 0

    9.  2007-10-26 16:43:06

    Grunt to mieć HSDPA w miejscu korzystania z netu. Wiele osób się nabierze na obiecanki cacanki sprzedawców. Wystarczy dobry UMTS, eddge do częstego korzystania to porażka, no chyba, że ktoś lubi jak mu strony mulą:)

  • 0

    10. ~Stavros  2007-10-26 16:50:34  host: p05-07.opera-mini.net

    Na teofilowie w Łodz jest umts spoko

  • 0

    11.  2007-10-26 17:18:35

    NARESZCIE (sic!) porzadny lapek w promocji opow. Oprocz moze predkosci procka. Wbudowany modem obsluguje takze HSUPA ? Poza tym, z tego co podaje Orange, w Warszawie jest HSDPA 3,6 Mbps, ale juz nie 7,2 Mbps :D Smiech na sali... :)

  • 0

    12. ~dawe  2007-10-26 17:45:05  host: eer138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jaki abo ?

  • 0

    13. ~pawlikkk  2007-10-26 19:21:49  host: apn-100-128.gprsbal.plusgsm.pl

    a ja mam iPlusa od miesiaca w umowie na 12mies pierwsze 6mies za 1zł a reszta po 60zł ;-) mi styka, zadowolony jestem, no i w białym śmiga że hoho

  • 0

    14.  2007-10-26 20:29:11

    pawlikkk: to oferta dla firm czy również dla osób fizycznych?

  • 0

    15. ~hans  2007-10-26 21:53:12  host: 80.51.243.34

    Orangada, kiedy będzie w Toruniu UMTS ??? :-)

  • 0

    16.  2007-10-26 23:16:39

    Hmm UMTS Plus-a jest już w Grudziądzu dawno, a Orange? hmm mozna policzyć na jednej ręce! d

  • 0